3,501

Odp: Ręcę opadają.

Jak wezwiesz jakiś organ pokazując je w stodole to niestety ale każdy z tych organów powie że są Twoje. Więc tak jak pisze Marek wygoń.

3,502

Odp: Ręcę opadają.

wygonie to wrócą już tak było a co ciekawsze wygonie wrócą i się rozmnożą
chyba że petardami je postraszę to może będą się bały wrócić

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,503

Odp: Ręcę opadają.

Wygoń i zamknij stodołę.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

3,504

Odp: Ręcę opadają.

Wyganiać? to nie humanitarne, po co maja się błąkać lepiej zabić

Rolnik z powołania:-)

3,505

Odp: Ręcę opadają.

Ja wiem że działania radykalne w tym przypadku są najskuteczniejsze, do tego szybko i trwale rozwiązują problem, ale dziś nie wypada o tym pisać.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

3,506

Odp: Ręcę opadają.

Panowie napiszę w skrócie.
Dziś wchodzę na konto brakuje ponad 6 tyś.
Dochodzenie ... komornik
Zaskoczenie
Dochodzenie
Sąd gospodarczy w Łodzi sprawa z 2013 roku o której nic nie wiedziałem
dziesiatki telefonów cały dzień stracony jutro rozmowa z prawnikiem.
Opiszę szczegółowo jak wyjaśnię albo ochłonę.

3,507

Odp: Ręcę opadają.

no to ładnie..

mdw

3,508

Odp: Ręcę opadają.

ups !!! tak miałem dawno temu za telefon z centertela !! dawne czasy i suma śmieszna ! trzymam kciuki . ale te ku...y czekają do końca żeby pier**l...

Leszek   dla kolegów'

3,509

Odp: Ręcę opadają.

Urzędnicza pomyłka ? aż do tego stopnia

3,510

Odp: Ręcę opadają.

Wpiszcie sobie w google michał okonek.
W 2008 roku go olałem nie była to tylko moja decyzja wiele osób tak zrobiło.
Nigdy się przed nim nie ukrywałem. Z sądu nigdy nic nie dostałem. A sprawa ruszyła. 
Między czasie zmianiałem adres  i tu być może jest problem. być może bo pod tym adresem działalność prowadzą znajomi, kilkoro dorosłych ludzi.... nic z sądu nie było...

3,511

Odp: Ręcę opadają.

poczytałem ale jaja !!!!

Leszek   dla kolegów'

3,512

Odp: Ręcę opadają.

Że jakiś komentarz napisałeś pod jego adresem ?

3,513

Odp: Ręcę opadają.

udostepnił mape

mdw

3,514

Odp: Ręcę opadają.

No to czeka mnie wycieczka do sądu okręgowego w łodzi...

3,515

Odp: Ręcę opadają.

ale o co chodzi z tymi mapami i co to za mapy ???

Leszek   dla kolegów'

3,516

Odp: Ręcę opadają.

Takie do których gość rości sobie prawa autorskie, i cały świat pozywa za korzystanie z nich bez opłat. Trudna sprawa skoro komornik już kasę zgarnął, ach... ci Łódzcy komornicy. Trzymam jednak kciuki za Ciebie Krzysiek.

3,517

Odp: Ręcę opadają.

Problem w tym że nic o sprawie nie wiedziałem. 
Wydaje się że musztarda po obiedzie ale jest kilka ale
Kasa jest na koncie tylko zablokowana. Na 90% by komor ją zabrał musi mi skutecznie dostarczyć informacje o tym. A z tym ma problem bo nie ma mojego adresu. Potem mogę jeszcze trochę opóźnić jego działania....
Jadę do sądu by zobaczyć dlaczego nic nie wiem  o tej sprawie.
Listonosz nawet nie zostawiał awiza
Nie wiem jak wyglądało postępowanie ale tych awiz mogło być kilka ale żadnego nikt nie widział.

A zaczęło się od tego że dzieciciak zrobił mi stronę internetową i tam zamieścił mapkę z sieci. MIesiąc po uruchomieniu strony dostałem list od pana.....
Może być tak że będę musiał zapłacić a kto wie może załapie się na skargę nadzwyczajną.

3,518

Odp: Ręcę opadają.

A wyraźna informacja była?,że prawa autorskie zastrzeżone?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,519

Odp: Ręcę opadają.

Była nie była nikt tego nie wie. Jak plik przechodzi przez kolejne ręce....
22-23 jadę do sądu zrobić kopie papirów

3,520

Odp: Ręcę opadają.

Kilka lat temu kolegi nieletni syn, zamówił jakąś jak się później okazało płatną, po darmowym  okresie promocyjnym usługę internetową. Dobrze że poszedł z tym do ojca gdy zaczęli wystawiać faktóry. Kolega napisał do nich e-maila o treści mniej więcej takiej, "umowa zawarta przez mojego nieletniego syna z mocy prawa jest nie ważna" . Nie odezwali się więcej.
Druga opcja to może coś można by zrobić z ustawą o ochronie danych osobowych. W takich sytuacjach gdy gość wytacza sprawę sądową nie może nie legalnie zdobywać Twojego adresu.