21

Odp: Do czego służy forum

Włączasz FF a tam komunikat dwutygodniowa przerwa zimowa wink

22

Odp: Do czego służy forum

uuuuuu hardcor....

23

Odp: Do czego służy forum

Nie no chodzi mi o to że kiedyś była mowa o tym że forum grozi zamknięcie czy coś z powodu darmowego serwera a można by przenieść na jakiś płatny czy coś. Nie znam się na tym. Chodzi mi o to cz teraz będziemy robić jakąś zrzutkę na utrzymanie forum?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: Do czego służy forum

Teraz to nawet nie wiadomo do kogo się zwrócić o back up nie ma właściciela serwera

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

25

Odp: Do czego służy forum

Czyli pewnego dnia może być games ower ...

26

Odp: Do czego służy forum

Piotrze a czy nie da rady się przenieść na jakiś płatny serwer ??

Ile to może kosztować ?? NA WOŚP zebraliśmy to może i na forum się dorzucimy ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

27

Odp: Do czego służy forum

Jeśli będzie trzeba ,ja wpłacę na pewno ,forum jest cenniejsze niż kasa big_smile

28

Odp: Do czego służy forum

Piotrze jak możesz to opisz jak na tą chwilę wygląda sprawa: kto ma prawa do forum, czy jesteś właścicielem domeny, masz pełny dostęp do administrowania ... zwróciłem się z prośbą do firmy z którą współpracuję o możliwość przeniesienia na ich serwery i jak byłby miesięczny koszt - oczywiście wszystko niezobowiązująco abyśmy poznali koszty i co potrzeba do przenosin.

gg 5118068

29

Odp: Do czego służy forum

Też dorzucę

Rolnik z powołania:-)

30

Odp: Do czego służy forum

Ja też bardzo chętnie się dołożę a koszt roczny dobrego płatnego hostingu nie jest taki duży do 1000 zł rocznie wiec można robić składkę . tylko żeby była  możliwość zrobienia back up danych , bo za dużo cennych informacji tutaj jest

31

Odp: Do czego służy forum

Popieram

32

Odp: Do czego służy forum

Jestem jak najbardziej za składką i zeby forum trwało dalej!

33

Odp: Do czego służy forum

Też się dorzucę

34

Odp: Do czego służy forum

To nie takie proste. Aby się przenieść trzeba zrobić back up , zrobić to może właściciel serwera lub jego administrator. Do niedawna kontakt z nimi był za pośrednictwem strony webmasterzy.org. Tam było forum dla wszystkich administaratorów for i stron znajdujących się na serwerze. teraz strona nie istnieje i nie wiadomo jak skontaktować się z właścicielem

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

35

Odp: Do czego służy forum

Trzeba pytać kogoś co sie specjalizuje się w tym i zna może na to rozwiązanie bo nikt nie chce stracić naszego forum..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)