181

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Z Volvo uważaj bo ładowali do nich silniki od Renówki a tam rozne cuda sie dzieją.

Szczyt głupoty-tarcza antyrakietowa....

182

Odp: Jakimi furamin jeździcie

W Volvo siedzą przeważnie 5-cio garowe silniki Volvo ewentualnie 2,5TDI z Audi a skrzynie są z Renóweczek co jednak mi za bardzo nie przeszkadza.Po wypadku z którego co prawda wyszedłem w jednym kawałku mam uczulenie na małe samochodziki następny ma być duży ,bezpieczny i będzie to na pewno jakiś szwed.

183

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Ma ktoś lub miał astre F z czujnikiem zużycia hamulców z silnikiem C16NZ? Starły mi się klocki i je wymieniłem ale mam problem z kupnem czujnika bo teoretycznie nie ma takich czujników, a praktycznie wygląda tak samo jak w Vectrze A hmm Nie mam pojęcia co kupić hmm

184 Ostatnio edytowany przez Dario (2009-05-17 11:39:15)

Odp: Jakimi furamin jeździcie

Jak nie ma jak masz, cały czujnik to styk zalany plastikiem z kawałkiem kabla i wtyczką. Wkładasz go do uchwytu w klocku i podłączasz do instalacji. Jak się klocek zetrze to ściera się też plastik z czujnika i zaczyna zwierać z tarczą hamulcową co powoduje zaświecenie kontrolki.

Jeśli kupiłeś klocki bez czujnika to nie podłączaj, jak przy hamowaniu będą iskry lecieć z kół to znaczy, że trzeba klocki wymienić wink