3,521

Odp: Ręcę opadają.

Adres był na stronie.
Nasze prawo jest chore.
Dla sądu awizo = odebranie korespondencji.
U mnie nie było nawet awiz.
Ku...a nie wiem jak to się mogło stać. Znajomi poważni ludzie gdy się wyprowadziłem prowadzili w tym samym lokalu działalność gospodarczą  drzwi były zawsze otwarte bo klienci muszą jakość wejść! A kumpela szefowa jest straszną panikarą gdyby coś z sądu było zaraz by dzwoniła...

3,522

Odp: Ręcę opadają.

Ciotka nie odbierze nic z sądu "bo nie" i przez takich ludzi sądy jeśli list ma tylko adres prawidłowy (w sensie istnieje) po dwóch awizach uznają za doręczony bo inaczej żadna sprawa by się nie odbyła. A co ciekawe syn tej ciotki chciał by więcej listów z sądu dostawać bo by teraz nie musiał walczyć o odzyskanie kasy z alimentów.

3,523

Odp: Ręcę opadają.

http://di.com.pl/m/art,31641.html   Krzysiek przeczytaj gdzieś w połowie  opinię biegłego.

3,524

Odp: Ręcę opadają.

Ale sporo ludzi jednak zapłaci te 1800 dla swietego spokoju. Kiedyś była strona pobieraczek.pl. Też cwanie umowa napisana i ludzi nacinali na kase.

3,525

Odp: Ręcę opadają.

Niedzielne popołudnie pożar sadzy w kominie dużo nie brakło a dom poszedł by z dymem.Straż gaszenie piachem czyszczenie ale i tak komin spękany.Rozglądam się za kominem zewnętrznym fi200 8mb co wybrać stal kwasową czy murowany z ceramiką w środku kocioł jest na węgiel.Jest dużo firm schiedel,brata, jawar,

3,526

Odp: Ręcę opadają.

Mam ceramikę  i wczoraj jak się zapaliła sadza to było słychać jak by  silnik pylsacyjny  z komina się zrobił i nic się mu nie stało.  I na twoim miejscu taki bym wybrał mimo że z postawieniem więcej roboty.

3,527

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Mam ceramikę  i wczoraj jak się zapaliła sadza to było słychać jak by  silnik pylsacyjny  z komina się zrobił i nic się mu nie stało.  I na twoim miejscu taki bym wybrał mimo że z postawieniem więcej roboty.

U somsiada nie wytrzymał pożaru sadzy ceramika spękała przestrzegam przed paleniem wilgotnym drewnem moje leżakowało ponad rok i tak wytrąciła się z niego smoła w kominie.Wsadził bym kwasówe w stary komin ale nie chce mieć drugi raz ognia w środku domu.Temperatura ściany na kominie była taka ,że topiły się listwy przyścienne od mebli:gun:

3,528

Odp: Ręcę opadają.

Stary kominiarz mi tak kiedyś doradził i tak robię. Obierki ziemniaczane wrzucam na żar w piecu co kilka dni, jak się ich trochę nazbiera. Ponoć czyszczą piec i komin ? może i czyszczą ? bo nigdy problemów z zapalaniem się sadzy w kominie nie miałem.

3,529

Odp: Ręcę opadają.

stary sposób i działa

mdw

3,530

Odp: Ręcę opadają.

Też o tym słyszałem.
Trzeba pilnować by komin był czysty i już. Palić suchyn  a nie mokrym.
Ja mam kwas ale czasami jakaś akcja się zdarzy słychać jak by ktoś kota wrzucił do komina tylko że odgłosy ida z góry na dół i to raczej mały pożar bo tylko 1-2 min...
Mnie strażak uczył że jak się ma porządną gaśnice proszkową to można próbować wpuścić proszek od dołu przez wyczystkę.

3,531

Odp: Ręcę opadają.

ja co jakiś przepalam komin

mdw

3,532

Odp: Ręcę opadają.

nie daleko mnie w duży gospodarstwie ok 4 tys. ha zmarnowali 300 ton rzepaku, zapalił sie w binie  , jak wycinali dziure ze by sie dostac do srodka, ogien ponoć na 5 metró walił

mdw

3,533 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2018-01-19 19:59:11)

Odp: Ręcę opadają.

A by wystarczył jakiś termometr, który by sprawdził temperaturę w środku i by wiedzieli, że coś się dzieje.

3,534

Odp: Ręcę opadają.

Więc byłem w sądzie w Łodzi. przed Łodzią padł mi alternator. A jtd dał radę zgasiłem światła i 350km na akumulatorze zrobiłem, wjechałem do garażu zapaliłem światła jeszcze na ścianie było coś widać. Ale nie o tym
W sądzie potwierdziły się moje podejrzenia. Okazało się że "dostałem" 3  listy polecone z sądu które były podwójnie awizowane. Listonosz niby zostawił 6 awiz w drzwiach mojego byłego biura gdzie uwaga cały czas koleżanka prowadziła  działalność i przyjmowała interesantów oraz listonosza. No i nikt nie widział żadnego awiza.  Sprawa jest przeciwko mnie jako szefowi firmy  właścicielowi strony problem w tym że ja nie prowadziłem już od ponad roku działalności i związku z tym strona nie należała do mnie  bo to chyba oczywiste że rolnikowi nie jest potrzebna strona internetowa zachęcająca do skorzystania z usług nie rolniczych.

3,535

Odp: Ręcę opadają.

To co unikniesz kary ?

3,536

Odp: Ręcę opadają.

Długa droga. Puki co będę pisał o przywrócenie terminu na odwołanie.
Kara to już mnie dosięgła....

3,537

Odp: Ręcę opadają.

Rece opadaja-cos zdechlo na podwieszanym suficie w mojej sypaialni smrod jak cholera zona chce mnie zabic.jutro akcja poszukiwawcza.

3,538

Odp: Ręcę opadają.

ychy, mi kiedyś tak mysz w narożnik weszła , mysiałem tapicerke sciągać

mdw

3,539

Odp: Ręcę opadają.

jack napisał/a:

Rece opadaja-cos zdechlo na podwieszanym suficie w mojej sypaialni smrod jak cholera zona chce mnie zabic.jutro akcja poszukiwawcza.

To najprościej to kamera endoskopowa pod smartfon lub tablet.

3,540

Odp: Ręcę opadają.

Ja wróciłem wczoraj ze wsi i rozmawiałem z ludźmi trochę. Robi się z kupnem pola dziki zachód po 50 już chcą dawać przy normalnej cenie koło 20tys. Śmiech przez łzy.