3,581

Odp: Ręcę opadają.

JAK nie spełniasz warunków ustawy o rolniku . cała ta heca z meldunkiem i posiadaniem ha w miejscu to zapomnij . przerabiałem to .

Leszek   dla kolegów'

3,582

Odp: Ręcę opadają.

Wypadek znajomego cud że przeżył wy...ła opona z przodu http://wrzesnia.info.pl/artykul/przewro … ge-krajowa czasami strach wsiadać za fajere.

3,583

Odp: Ręcę opadają.

Miał farta

3,584

Odp: Ręcę opadają.

O losie, ma szczęście

3,585

Odp: Ręcę opadają.

Dachować tirem.....  Fuksa miał. Jeśli ludzie jak koty mają  7 żyć to jedno może z listy skreślić.
Bardzo go sponiewierało? Cuda się zdarzają może się tylko zadrapał ?.....

3,586

Odp: Ręcę opadają.

Znajomy 2 lata temu jechał z "papierówką" zabudową leśną i też mu koło strzeliło ale jak wracał zaraz po rozładunku z przodu. Poszedł na drzewo i miał połamane nogi. Gdyby jechał załadowanym to kłody by wjechały do kabiny...

3,587

Odp: Ręcę opadają.

dhl najgorsze ścierwo jakie może być. Miała przyjść paleta, na dziś przed południem a o 17.00 dostaje sms, że nie było osoby upoważnionej do odbioru przesyłki... Osiem osób było w domu, a mi piszą, że nikogo nie było.  Zero kontaktu, żadnego telefonu. Firma dno. Płacisz za przesyłkę, a później dymaj 50km w jedną stronę żeby odebrać osobiście. Kpina.

3,588

Odp: Ręcę opadają.

zadzwoń i zapytaj się gdzie masz zanieść nagranie z monitoringu że kuriera nie było. W wielu firmach to działa.

3,589

Odp: Ręcę opadają.

A myślisz ,że się połączysz? rozmawiasz z robotem, a na koniec po pół godziny ze znudzoną życiem konsultantką, która  mówi, że dziennie 300 takich telefonów, ma....

3,590

Odp: Ręcę opadają.

ja dzisiaj z bzwbk miałem cyrki, a odnosnie oc ac na ciagnik który mam w pozyczce, ze niby nie pusciłem im ubezpieczenia, po pół roku sie opamietali i wystawili mi swoje podwójnie. po rozmowach z czteroma konsultantakami w tym jedna prawie zebrała za swoją arogancje,dowiedziałem sie ze korespondencja z ubezpieczeniami idzie przez firme brokerską która wysyła ubezpieczenia do banku, po rozmowie z nimi okazało sie  ze przeoczyli i poniosą wszystkie koszty bo i tak muszą zapłacić drugi raz za to ubezpieczenie bo ja pusciłem im w terminie a oni przeoczyli i nie przekazali bankowi. państwo w panstwie normalnie.

mdw

3,591

Odp: Ręcę opadają.

Rur3k napisał/a:

zadzwoń i zapytaj się gdzie masz zanieść nagranie z monitoringu że kuriera nie było. W wielu firmach to działa.

Dooooobre!!!!!
Co do ocen firm kurierskich to wam powiem że najwięcej zależy od ludzi na końcu tego łańcucha. Jak Twój rejon obsługują nieogarnięci ludzie to masz ***.
Ja mam szczęście 95% tego co zamawiam dociera bez zgrzytów a korzystam z DPD, pocztex, Inpost, UPS. Gościu z Inpostu potrafił przed świętami o 20 przyjechać.

3,592

Odp: Ręcę opadają.

A u nas Inpost ma najgorszą opinie i to zasłużenie mieliśmy (po kolei) złodzieja, oszusta, jednego sumiennego (odszedł po 3 mc-ach okresu próbnego) i kolesia co nie umiał czytać. Obecnych nie znam. Ten drugi nawet miał przez pewien czas list gończy ale nie wiem czy go znaleźli. 
Słabo stara się też DPD
Najlepiej z kurierów to siódemka (oczywiście piszę tylko o moim rejonie) a z pośród wszystkich firm to poczta polska (i tu ciekawostka mimo tego że listonosza mamy który raz wyleciał za picie w pracy)

3,593

Odp: Ręcę opadają.

ja w żniwa stałem 2 dni bo kurierowi nie chciało sie przyjechac tak samo ze nikogo w domu nie było wbił w system

Rolnik z powołania:-)

3,594

Odp: Ręcę opadają.

A do mnie dziś przyszło powiadomienie ze spółki wodnej na mojego pradziadka ,że jest im winien 44 zł. Co ciekawe pradziadek nie miał gospodarstwa tylko dom z kawałkiem ogródka gdzie nie ma żadnego rowu ,a po drugie nie żyje od 32 lat.

3,595

Odp: Ręcę opadają.

Ale jest sposób by się wypisać ze spółki wodnej   i nie płacić darmozjadom

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,596

Odp: Ręcę opadają.

Osobiście o tym myślę bo składki biorą a nie robią dosłownie nic można zgłaszać po pare razy a i tak nie przyjadą ,w sprawie tego pisma dzwoniłem i okazało się ,że dużo osób dostało takie wezwania a prezes spółki zniknął i nawet tel nie odbiera...

3,597

Odp: Ręcę opadają.

A ja mam się dzisiaj za szczęściarza przebiłem zbiornik w nh pewnie pójdę z torbami zbiornik plastik.

3,598

Odp: Ręcę opadają.

dziurka czy porwałeś mocniej?

3,599

Odp: Ręcę opadają.

to nie bedzie taki ?? https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-pali … q1pAw.html

mdw

3,600

Odp: Ręcę opadają.

Jak dziura do zakleić...