681

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Maciek !
Dzięki za pozdrowienia.
Żeby uczciwie odpowiedzieć na Twoje pytanie, trzeba mieć oba - 303 i 323. Przez parę lat nimi pracować i wychwycić różnice.

682

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nimam takiego luksusu zeby muc poruwnac te ciagniki ale masz racje taki sposub jest najlepszy

683

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mysle ze najlepiej bd brac 323 bo ejdnak skrzynia robi swoje mi w 303 czasem brakuje 4 biegu;D
A smiga u mnie przez wioske nieraz 323 i tylko slychac swist i widac go moze z 10 sekund bo leci jak glupi;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

684

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Może temu co tak lata w tym 323 się gaz zacina albo hamulców nie ma big_smile

685

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nie mam ciągnika marki Fortschritt,ale byłem kiedyś u PiotraK i stwierdził on że pod pewnymi względami 303 jest lepsze od 323,a chodzi oto że 303 ma osobny obieg oleju w skrzyni i w hydraulice oczywiście idzie to przerobić w 323.:hmmm:

686 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-05-23 21:48:34)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

DamianBorek napisał/a:

Mysle ze najlepiej bd brac 323 bo ejdnak skrzynia robi swoje mi w 303 czasem brakuje 4 biegu;D
A smiga u mnie przez wioske nieraz 323 i tylko slychac swist i widac go moze z 10 sekund bo leci jak glupi;D

Jeśli chodzi o prędkości maksymalne, to w oryginale, czy to w 300 czy w 320, są one prawie identyczne. Różnica to kilka km/h - dwa albo trzy. Co innego po przeróbkach, wtedy każdego z nich można rozpędzić nawet do 60km/h...... big_smile Ale o tym to w innym dziale.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

687

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Panowie będę niemiły ale ktoś musi dbać o porządek , ostatnie posty nie mówią nic "o Was"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

688

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich. Jestem Sławek i od niedawna jestem posiadaczem 303 d. Pochodzę z okolic Łomży a dokładniej z Leopoldowa. Pozdrawiam wszystkich :-)

689

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Sławku;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

690

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Serdecznie witam imiennika !

691

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich jestem Paweł i razem z ojcem jestem szczęśliwym posiadaczem 303 od roku, jestem z dolnego śląska z okolic Obornik Śl. POzdrawaim wszystkich:)

692

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Medera widze ze mieszkamy niedaleko siebie;d
Ja jestem z pod Trzennicy mała miejscowosc Tokary;D
To niedaleko mamy do Siebie;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

693

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Mader !
Ja jestem z Piekła rodem.

694

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć wszystkim.Jesteśmy Marcel i Beata.Mieszkamy w Podlesiu,niedaleko Zelowa(łódzkie).Od niedawna  mamy E 516 B.Właśnie jesteśmy w trakcie robienia go na Bóstwo.W naszym regionie Fortschritt nie jest zbyt popularną marką,tutaj chodzą raczej Claasy.Znaleźliśmy nasze cudo pod Łowiczem.Kochamy go choćby za to,że przyjechaliśmy nim te 160km i nawet się nie zmęczył.Jest z nim tylko jeden mały problem.Nie otwiera się rura do wysypu ziarna.Pompa działa,rozdzielacz też.Może ktoś z Was ma pojęcie,co może być nie tak?Pomooocy ;-D

695

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja w swoim e 514 miałem podobnie rozdzielacz się przez zimę zastał na głowicy tej co cięgno ją porusza .Sprubój rozruszać rozdzielacz.

696

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Rozdzielacz rozruszałem w pierwszej kolejności,nic to nie dało :-(Brakuje mi już pomysłów.Ale dzięki :-)

697

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a patrzxyłes czy wogule z rodzielacza po rusznieu wajchy by sie rura otwirała  idzie olej ?? i dochodzi do siłownika??  zobacz lepiej na to

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

698

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam  mam na imie mariusz  mieszkam w zakreciu koło krasnegostawu  wojewodztwo lubelskie    użytkuje kombajn e512   pozdrawiam

699

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowo przybyłych

700

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowych;D
Troche was jest;D
A ja dawno tutaj nie zagladałem, bo brak czasuu^^

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL