3,661 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-02-11 12:22:54)

Odp: Ręcę opadają.

Tyłek myje lewą ręką a dzieci dotyka prawą? lol

3,662 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-02-11 12:25:01)

Odp: Ręcę opadają.

Jeszcze gorzej mają Ci których żony wyznają w sypialni zasadę trzy razy P wink

3,663 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-02-11 12:39:23)

Odp: Ręcę opadają.

Hmmm nie jest zła zasada pod warunkiem że nie stosuje się jej zbyt często.

3,664

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek a tak na serio, na co wam mikrofony na świetlicy i bez nich przednio się bawicie big_smile

3,665

Odp: Ręcę opadają.

By nas było słychać na drugim końcu gminy ... gdy się bawimy wink

3,666

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

By nas było słychać na drugim końcu gminy ... gdy się bawimy wink

tzn. że na nic mój krzyk rozpaczy.  Muszę się chować nadal z FF jak młody ze "Świerszczykiem" yikes

3,667

Odp: Ręcę opadają.

Andrzeju jaka rozpacz? Jaki krzyk?  Nie ma co się chwać. Przynajmniej przede mną.

3,668 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2018-02-12 10:15:58)

Odp: Ręcę opadają.

tak odnośnie jeszcze tej środy :red: https://i.imged.pl/zaswiece-swiatlo-bo- … obieto.jpg

mdw

3,669

Odp: Ręcę opadają.

*** poniedziałek
dzień w pracy nie specjalnie dobry bo zakończenie działki wiec zbieranie wszystkiego co pozostało po zrębie a na wieczór jeszcze oberwałem gałęzią prosto w zęba i pękł i teraz się zacznie jeżdżenie i dorabianie normalnie masakra

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,670

Odp: Ręcę opadają.

Umieszaj żywicy .....
Ja idę w czwartek, w nowy rok spieszyłem się ze śniadaniem w chlebie razowym coś było no i 3 się  ukruszyła. Dziwne...

3,671

Odp: Ręcę opadają.

Skądś to znam,i ten ryjący ból,ja miałem co prawda, ukruszoną 3 ale nie byłem u dentysty  i jakoś sie to samo zregenerowało?,no i dobrze.W sumie nigdy w życiu mi nikt w zębach nie wiercił i niech tak pozostanie jak najdłużej...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,672 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-02-13 09:51:25)

Odp: Ręcę opadają.

Miałem przypadek , dentystka stwierdziła ,że ząb jest martwy i chyba faktycznie był bo nie bolał nic a nic jak tam w nim grzebała no ale po kilku miesiącach chyba postanowił zmartwychwstać bo zaczął boleć i to tak że spać nie dało...

3,673

Odp: Ręcę opadają.

u mnie tyle problemu jest ze to lewa 1 i tak trochę jest nie bardzo, po przespanej nocy nie bolał ale jadę do dentysty zobaczyć co i jak

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,674

Odp: Ręcę opadają.

No a ja wczoraj o 20 jechałem rwać górną 2 bo gemba mi spuchła a wary jak Andzelina

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,675

Odp: Ręcę opadają.

No to teraz jesteś nie symetryczny.... wink

3,676 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-02-13 14:08:07)

Odp: Ręcę opadają.

A skąd masz pewność ,że Laszek ma dolną 2 ? ,może akurat teraz jest symetryczny big_smile w sumie ja nie mam ósemek i już prawdopodobnie mi nie wyrosną...

3,677

Odp: Ręcę opadają.

U mnie już więcej brakuje niż jest. Zgryz mam bardzo słaby hmm

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,678

Odp: Ręcę opadają.

u mnie tez słabo, rodzice tez kiepskie zęby mieli, powoli bedzie trzeba sztuczne wstawiać, a dopiero 33 lata..

mdw

3,679

Odp: Ręcę opadają.

Łatwiej wstawić nowe zęby niż dolać oleju do głowy ,tak że to najmniejszy problem . Mi też byk pomógł pozbyć się części uzębienia i żartuję że to jeszcze mleczaki mi wypadły ;

3,680

Odp: Ręcę opadają.

ja 54 lat i tylko 1 brak . a co !!!!  i to ten jeden przez dentystę.  ale ja się dentysty nie boję i trochę o paszcze dbam . i obić ryja jak na razie sobie nie daję , ale tak się sprawy mają na dziś. !! żeby tak za wesoło nie było. życie.

Leszek   dla kolegów'