361

Odp: Programy Unijne i dotacje

Składam na modernizację. Chce wziąć jakiś siewnik, może pług, jakiś agregat uprawowy.

362

Odp: Programy Unijne i dotacje

czyli wszystko nie punktowane. Zanim wydasz kasę na zrobienie wniosku radzę zastanowić się co chcesz kupić i policzyć punkty bo może się okazać że nazbierasz 2-3 pkt i się nie załapiesz.

gg 5118068

363 Ostatnio edytowany przez rudemenes (2018-02-19 09:06:49)

Odp: Programy Unijne i dotacje

Pewnie za wiek dostanie już 3 pkt. Agregat uprawowy będzie miał punkty jak się wpisze w ofercie "kultywator". Do tego można jeszcze dobrać głebosza - kasa mała a punkty też są dodatkowe. A siewnik będzie punktowany jak weźmie cały zestaw uprawowo-siewny.

364

Odp: Programy Unijne i dotacje

Tak właśnie za wiek 3 za powiększenie gospodarstwa 1 ptk. i już wymyślony głębosz, a kreatywne nazewnictwo powinno zrobić resztę.

365

Odp: Programy Unijne i dotacje

A kto Ci pisze wniosek?

366

Odp: Programy Unijne i dotacje

Agrainvest, teraz to już Osadowski bo ich wchłoną. Robili mi MR i jestem zadowolony.

367

Odp: Programy Unijne i dotacje

Jak tam pisemka przyszły o przesunięciu? Mi puki co napisali że do końca kwietnia mam czekać. No o gdzie są pieniądze z tego jak że bogatego naszego kraju...?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

368

Odp: Programy Unijne i dotacje

na początku tygodnia dostałem zwrot, niestety od dnia złożenia wniosku o płatność minęły 4 miesiące. Trochę długo ale są. Obecny nabór który trwa z obszaru d odpuszczam ale myślę o czerwcowym z obszaru c.

gg 5118068

369

Odp: Programy Unijne i dotacje

A dopłaty  ktoś dostaje ?? czy   cisza ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

370

Odp: Programy Unijne i dotacje

Ja dostałem dopłaty 22-go i onw przedwczoraj

371

Odp: Programy Unijne i dotacje

No ja pisałem właśnie o doplatach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

372

Odp: Programy Unijne i dotacje

Laszek napisał/a:

Jak tam pisemka przyszły o przesunięciu? Mi puki co napisali że do końca kwietnia mam czekać. No o gdzie są pieniądze z tego jak że bogatego naszego kraju...?

u nas na wsi też masowo ludzie dostają

373

Odp: Programy Unijne i dotacje

Rok temu tak samo bylo z doplatami, ferment zasiali ze dopłaty do konca czerwca chyba? A przyszly duzo wczesniej

374

Odp: Programy Unijne i dotacje

No nie wiem bo u nas dużo dostało w czerwcu. Min mój brat

E 516 na części
Telefon 695 076 269

375

Odp: Programy Unijne i dotacje

zalezy pewnie od oddzialu, co kraj to obyczaj

376

Odp: Programy Unijne i dotacje

Ja w ubiegłym roku dostałem jako ostatni . W lipcu. Wypłatę zaliczki też ostatniego listopada. Tak już jest , swieżak jestem i na końcu listy bo to dop moje drugie i będę na końcu.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

377

Odp: Programy Unijne i dotacje

mi tez przesuneli  po powierzchnia sie nie zgadza o 12 arów...

mdw

378

Odp: Programy Unijne i dotacje

Ja też dostałem przesunięcie do 30 kwietnia. I tak to jest... Tata dostał już całość. Dwa lata temu przesuwali aż do czerwca i dopiero na koniec terminu dopłata przyszła

Siły na zamiary zmierz....

379

Odp: Programy Unijne i dotacje

Też dostałem że do 30 IV

380

Odp: Programy Unijne i dotacje

U mnie. Załatwienie sprawy planowane jest do dnia 30-06-2018.