3,761

Odp: Ręcę opadają.

tekila256 napisał/a:
Matey napisał/a:

Będąc na zusie mozesz otrzymywać dotacje i nie chodzi mi tu o dopłaty bezpośrednie

A możesz mi powiedzieć jakie dotacje ? Bo ja już nieraz w armirze byłem, pytałem i nigdzie się nie kwalifikowałem. i już nawet przestałem o tym myslec smile

Chociażby modernizacja, wlasnie nabór trwa tylko nie wiem czy się kwalifikujesz

3,762

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki za podpowiedz ale niestety nie dla mnie, mam za mało żeby dostać na modernizacje gospodarstwa, a z tego co wyczytałem  na małe poniżej 10 tys.  nie bo trzeba mieć krus, ja swojego mam 8 ha a reszta to dzierżawa na słowo, wiec pewnie dalej trzeba sobie samemu radzić smile mam 30 lat wiec może przed 40 się uda na coś zakwalifikować hehe smile

3,763

Odp: Ręcę opadają.

no żeby staszka kolasy nie znać to wstyd swoją drogą jeden z najlepszych filmów

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,764

Odp: Ręcę opadają.

tekila256 napisał/a:

Dzięki za podpowiedz ale niestety nie dla mnie, mam za mało żeby dostać na modernizacje gospodarstwa, a z tego co wyczytałem  na małe poniżej 10 tys.  nie bo trzeba mieć krus, ja swojego mam 8 ha a reszta to dzierżawa na słowo, wiec pewnie dalej trzeba sobie samemu radzić smile mam 30 lat wiec może przed 40 się uda na coś zakwalifikować hehe smile

znajdz u siebie na rejonie dobrego doradce, ale nie takiego pierwszego lepszego z odr, bo jak z nim pogadasz to sie okaze ze nic sie nie oplaca w tym rolnictwie i trzeba zajac sie hodowla ekologicznych jedwabników. Dzierzawa "na slowo" moze otworzyc Ci droge do tej modernizacji, jesli skladales kwity o dopłaty za 2017 rok na te działki i w kalkulatorze wyskoczy Ci ponad 10 tys Euro przy zasiewac z 2018 to mozesz startować

3,765

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:

no żeby staszka kolasy nie znać to wstyd swoją drogą jeden z najlepszych filmów

Zenka Kolasy zdaje się

3,766

Odp: Ręcę opadają.

a ja nie kojarzę miło widziany jakis link

Rolnik z powołania:-)

3,767

Odp: Ręcę opadają.

mw_marcin napisał/a:
tomek 323 napisał/a:

no żeby staszka kolasy nie znać to wstyd swoją drogą jeden z najlepszych filmów

Zenka Kolasy zdaje się

a bie bo stasiek a zenon to był ojciec kasi  tongue

pajej chodzi o film kogel mogel

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,768

Odp: Ręcę opadają.

Dziękuje Matey w przyszłym tygodniu zorganizuje jakiś dzień urlopu to pochodzę i popytam smile może akurat się uda smile

3,769

Odp: Ręcę opadają.

Sprawdziłem masz rację ze Staszkiem smile

3,770

Odp: Ręcę opadają.

tekila256 napisał/a:

Dziękuje Matey w przyszłym tygodniu zorganizuje jakiś dzień urlopu to pochodzę i popytam smile może akurat się uda smile

najpierw podzwon po dilerach - oni czasami robią wnioski, oczywiscie za pieniazek. Jak podjedziesz porozmawiac o swojej sytuacji dowiesz sie wiecej niz w ODR

3,771

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:
mw_marcin napisał/a:
tomek 323 napisał/a:

no żeby staszka kolasy nie znać to wstyd swoją drogą jeden z najlepszych filmów

Zenka Kolasy zdaje się

a bie bo stasiek a zenon to był ojciec kasi  tongue

pajej chodzi o film kogel mogel

a widzisz film znany ale nie skojarzyłem

Rolnik z powołania:-)

3,772

Odp: Ręcę opadają.

dzisiaj zmarł kolega z liceum, raczysko go zmogło. 50 lat to trochę za szybko....

3,773

Odp: Ręcę opadają.

Raczysko...
Strach do lekarza chodzić..

3,774

Odp: Ręcę opadają.

hmm a co ma powiedzieć moja szwagierka ? 32lata   wątroba trzustka i coś tam jeszcze ....  dziecko 2 letnie  siedzi z moją teraz w klinice w warszawie i medytują co robić ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,775

Odp: Ręcę opadają.

przykro o takich rzeczach czytać, ludzie szukają znaków o końcu świata a przecież dla tylu ludzi codziennie on następuje. wspólczucia

3,776

Odp: Ręcę opadają.

Zginęła mi przedłużka z kompletu kluczy kilka dni temu, a dziś sobie połączyłem fakty kiedy... Nie wiem czy nie złożyłem ciągnika z kluczem w środku.  Ciągnik zjechany kabina założona. JUtro ostro szukam, bo wydaje mi się, że jeszcze pokrywę nim przykręcałem....

3,777

Odp: Ręcę opadają.

Latem przegrałem silnik KTM w mak , potem go skrecilem i okazało się że  jedna śruba kartonie  została......
Przegrałem ponownie i znowu  śruba została,  odpaliłem silnik i wszystko było ok.
Okazało się że jakimś cudem śruba od osłon trafiła do pudełka z srubami  silnika ..... 
Obyś ja znalazł  😅

3,778

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Zginęła mi przedłużka z kompletu kluczy kilka dni temu, a dziś sobie połączyłem fakty kiedy... Nie wiem czy nie złożyłem ciągnika z kluczem w środku.  Ciągnik zjechany kabina założona. JUtro ostro szukam, bo wydaje mi się, że jeszcze pokrywę nim przykręcałem....

trzeba liczyć narzędzia jak po operacji w szpitalu

3,779

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Zginęła mi przedłużka z kompletu kluczy kilka dni temu, a dziś sobie połączyłem fakty kiedy... Nie wiem czy nie złożyłem ciągnika z kluczem w środku.  Ciągnik zjechany kabina założona. JUtro ostro szukam, bo wydaje mi się, że jeszcze pokrywę nim przykręcałem....

Nie wiem czemu przypomniał mi się nie zbyt ambitny film "Kac Vegas"
Tam było o kumplach co się *** a potem "łączyli fakty" lol

3,780

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek sugerujesz że Grzegorz przez pomyłkę wziął tabletkę gwałtu ? big_smile