3,781

Odp: Ręcę opadają.

Chyba żonka mi podrzuciła ostatnio bo się przełamałem i zacząłem rozmawiać po 2dniach ''cichych dni''. JUż chodzę jakiś skołowany, bo za długo trwa remont tego traktora, a jeszcze powodem tych cichych dni było to, że miała pilnować a jednak szyba się zbiła przy montażu kabiny.,..
Klucz na szczęście znalazłem.. wink

3,782

Odp: Ręcę opadają.

Żonka Ci przy gratach pomaga a ty jej ciche dni urządzasz? na jej miejscu to wiecej nie pomagałbym Ci

Rolnik z powołania:-)

3,783 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2018-03-03 19:55:28)

Odp: Ręcę opadają.

Tak, bo jak nie mam nastroju i nie chcę się kłócić, to jest to taakie straszne. Patola normalnie. Jednak jakbym miał nierówno w bani i urządzał co dzień libacje i żonę lałbym ażby puchła to nie, wtedy to jest tradycja narodowa.....
Pajej powiem Ci teraz w tajemnicy. TAK właśnie wygląda małżeństwo. Jedno drugiemu pomoże, a czasem trzeba się pokłócić, lub żeby tego nie robić i nie powiedzieć zbyt wiele po prostu przemilczeć. Przejdzie każdemu minie trochę czasu i trzeba się pogodzić.  Myślisz ,że  Ona z mojej pracy nie żyje? Tak samo jak ja z Jej pracy. Ale co ja tam mogę wiedzieć. Najlepiej jakby mi nie pomagała wcale. Jednak to działałoby w drugą stronę i jakby auto jest stanęło na środku drogi to też miałbym to w dupie.... 
Oczywiście jak stłuczesz szybę za wartość niecałej tony ziarna, to pewnie nie możesz zatrzymać tej karuzeli radości...

3,784

Odp: Ręcę opadają.

z jednej strony rozumiem Ciebie, ale jestem pełen podziwu dla zonki. Moja rodzinka tez żyje z gospodarstwa a braciszek bezrobotny w wigilie życzył mi kiedyś zebym zmądrzał i rzucił gospodarkę a ostatnio zebym miał mniej pieniędzy. Mama też mi cały czas ględzi ze po co tyle pola ale z drugiej strony gledziła ze samochód trzeba zmienic i nie potrafi zrozumiec ze zmienilismy z kasy z gospodarstwa

Rolnik z powołania:-)

3,785 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2018-03-03 21:47:42)

Odp: Ręcę opadają.

jak trzeba to moja zona i na ciagnik wsiądzie i zboze zrzuci, i nie widze w tym nic gorszącego, mi tez korona nie spanie jak ziemniaki obiore czy pieluche dziecku zmienie..

mdw

3,786

Odp: Ręcę opadają.

Moja pracowita jak cholera, 5lat ciągała mi przyczepy, aż w zeszłym roku w końcu zrobiła prawko B+E i jeździ na legalu,. Trzeba brać taką kobitkę, co pomoże a nie tylko do łózka. Bo niektóre to tylko dać potrafią, a pożytku nie ma, nie ugotuje bo nie umie...
Pajej wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy ma swój krzyż, i nie ma takich rodzin gdzie nie byłoby jakiejś szopki. Wiem co mówię. smile

3,787

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Moja pracowita jak cholera, 5lat ciągała mi przyczepy, aż w zeszłym roku w końcu zrobiła prawko B+E i jeździ na legalu,. Trzeba brać taką kobitkę, co pomoże a nie tylko do łózka. Bo niektóre to tylko dać potrafią, a pożytku nie ma, nie ugotuje bo nie umie...
Pajej wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy ma swój krzyż, i nie ma takich rodzin gdzie nie byłoby jakiejś szopki. Wiem co mówię. smile

No to pogratulować szczęścia,nawet gdyby niebo sie waliło. smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,788

Odp: Ręcę opadają.

A dziękuję upolowałem jak byłem w 4klasie podstawówki..  Długa historia, ale miło powspominać wink

3,789 Ostatnio edytowany przez koseś (2018-03-03 22:21:55)

Odp: Ręcę opadają.

A moja nie robi nic ponad...

3,790

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

A moja nie robi nic ponad...

swoje siły??? wink

mdw

3,791

Odp: Ręcę opadają.

Idę swoja ud.....

3,792

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Moja pracowita jak cholera, 5lat ciągała mi przyczepy, aż w zeszłym roku w końcu zrobiła prawko B+E i jeździ na legalu,. Trzeba brać taką kobitkę, co pomoże a nie tylko do łózka. Bo niektóre to tylko dać potrafią, a pożytku nie ma, nie ugotuje bo nie umie...
Pajej wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy ma swój krzyż, i nie ma takich rodzin gdzie nie byłoby jakiejś szopki. Wiem co mówię. smile

taka żona to skarb dbaj o nią.

Rolnik z powołania:-)

3,793

Odp: Ręcę opadają.

Przyszedł raport z kontroli na polu. Okazało się, że namierzyli mi 13arów mniej niż podałem i nie mieści mi się w 5% zazielenienia. Pewnie za to pieniędzy nie będzie. Krew mnie zalała, bo przecież zawsze było podawane tyle samo. Resztę działek co większe to pourywali po kilka arów. U nas to wszystkim przychodzi... Doradca co wypełniał mi wniosek powiedział, że jest wszystko dobrze i podane było efa na styk. Niby nie liczę na te dopłaty bardzo, ale mocno mnie wkurw bierze jak wałki jakieś są odstawiane. Pole przy siedlisku też wymierzyli, ze nie mieści się w swoich granicach, a nawet słupki graniczne są...  NIech ta unia rozleci się jak najszybciej to nerwów zaoszczędzi...

3,794

Odp: Ręcę opadają.

W górę dziada dobrze gada

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,795

Odp: Ręcę opadają.

Dla tego ja na styk nie robię. Tak kombinuję by przy moim małym areale było te 20-30 arów zapasu na wypadek gdyby mucha nastała na agencyjny aparat.....

3,796

Odp: Ręcę opadają.

A mi wstrzymali doplate bo pomiary sie nie zgadzaja

3,797

Odp: Ręcę opadają.

U nas nieoficjalnie cała  gmina dostanie w czerwcu z powodu kontroli. Kontrola to pretekst oficjalny ale wiadomo że nie ma geldu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,798

Odp: Ręcę opadają.

Był nawet posiany kawałeczek 10 ary ale nie podany do efa. Mówiłem, żeby wpisał, ale się uparł a teraz praktycznie tyle za mało. TO co pomierzyli to nieraz w ogóle nie ma sensu.

3,799

Odp: Ręcę opadają.

Ja dzisiaj liscik dostałem ze przesuwają do 15 czerwca.  Znowu w lipcu dostanę.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,800

Odp: Ręcę opadają.

do mnie też dzisiaj doszło na czerwiec...