3,801

Odp: Ręcę opadają.

O to jestem lepszy bo mi napisali do konca kwietnia

3,802

Odp: Ręcę opadają.

Ja dostałem do połowy maja.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,803

Odp: Ręcę opadają.

O mały włos dziś już bym nie pisał tego posta ...............
Miałem wczoraj wypadek w ......oborze , przerabiałem poidła ,i spawałem spawarką nowe mocowania do nich . I tak się złożyło że po sprzedaży miałem jedno stanowisko wolne między bykami i w nim przykucnąłem aby od środka pospawać . I było to już 26 stanowisko (ostatnie ) do pospawania ,ale byk tak się spłoszył że dał mi strzała nawet nie wiem w co i jak że wpadłem drugiemu bykowi pod przednie kopyta a ten ze strachu podskoczył do góry i spadł kopytami na klatkę piersiową . Całe szczęście że Ania była ze mną i mnie szybko wyciągnęła z pod tego byka bo dziś już pewnie bym wąchał kwiatki od dołu . I druga sprawa że to taki malutki 400  kilowy był .
Prześwietlenia wykazały że złamań nie ma ale taki jestem obolały że nawet kichnąć nie mogę .

3,804

Odp: Ręcę opadają.

yikes

3,805

Odp: Ręcę opadają.

dużo nie trzeba, a nieraz gubi nas rutyna

mdw

3,806

Odp: Ręcę opadają.

Koseś nie wiem co napisać....
lol:lol::lol::lol: Ograniczę się do tego że cieszę się że kostucha się zamachnęła ale chybiła!

3,807

Odp: Ręcę opadają.

Wracaj do zdrowia bo wiosna idzie.

3,808

Odp: Ręcę opadają.

Tomek,masaż najlepszy,wiesz z czego,a żonie ładnie podziękuj że nie spanikowała i dała rade ciebie wyciągnąć.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3,809

Odp: Ręcę opadają.

Szybkiego powrotu do zdrowia. smile

3,810

Odp: Ręcę opadają.

Żonka będzie miała prezent na dzień kobiet jak nic. wink W zeszłym roku mało mnie ciągnik nie rozjechał jak leżałem pod nim. Długa historia, trzeba uważać, jednak nie wszystko da się przewidzieć. Wracaj do zdrowia.

3,811

Odp: Ręcę opadają.

Leży to się pod żoną albo na żonie a nie pod ciągnikiem  hehehe ale teraz dobrze się śmiać. Można niekiedy przez nieuwagę albo zwyczajną głupotę stracić palec , rękę nogę a nawet życie , sam miałem kilka okazji stracić paluchy ale czasami ten anioł straż stoi nad nami i o mały włos zostaje w jednym kawałku.
Szybkiego powrotu do zdrowia kolego.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,812

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki koledzy , wróciłem już do obowiązków a dopełni sprawności pewnie z tydzień się zejdzie .
ps. żona już dziś dostała bukiet kwiatów .

3,813

Odp: Ręcę opadają.

Dzis przyjechał wujaszek i mówi ze na targowisku zaczepiła go baba i chce mi sprzedac pole. podobno juz od niej kupiłem. Jak sie nie odezwe to pójdzie do kogoś innego. Tylko wujaszek taki bystry ze nawet nazwiska nie zapamiętał. Taki jestem na niego zły, bo nie dojdę co to za baba była, za dużo tych aktów notarialnych. Gdyby jej powiedział ze nie przekaże, albo choć nazwisko spisał, a tak to mi przejdzie koło nosa.
Całe szczęscie że pszczoły mi sie obleciały to humorek mam lepszy

Rolnik z powołania:-)

3,814

Odp: Ręcę opadają.

Pajej  nygus z Ciebie sorry za sarkazm ile masz tych aktów notarialnych aby obdzwonić osoby lub autem objechać te osoby

3,815

Odp: Ręcę opadają.

Odwiedzić kawę wypić.... albo flaszkę...

3,816

Odp: Ręcę opadają.

Nie mówił wuj mocno stara ta kobitka wink

3,817

Odp: Ręcę opadają.

mówił ze nie wie czy stara czy młoda nie zna się

Rolnik z powołania:-)

3,818

Odp: Ręcę opadają.

Przejzyj wszystkie akty, zapisz adresy babek od ktorych masz pola i do dzieła.  W niedzielę powinieneś być po robocie .... jak masz numer do niektórych to dzwoń i się grzecznie zapytaj czy widziała się wtedy i wtedy z Twoin wujem jak nie to dziekuje do widzenia i następna. ... nie masz nic do stracenia, chyba że babki jeszcze ruchliwe big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,819

Odp: Ręcę opadają.

4 godziny zmarnowałem usiłując wybić bolec dolnego cięgła w MF 255 i h... siedzi tam gdzie siedziało. A ja mam tylko wypaloną "pieczątkę" bo na koniec dotknąłem gorącego żelastwa. Prawa poszła bez problemu hak wspawałem. Lewą pospawam w ciągniku obraca się w prawo i lewo o 30 stopni jak przechylę ciągnik to będzie 45 jakoś z góry na dół pospawam.

3,820

Odp: Ręcę opadają.

Okręty w stoczni nie obracają i też spawają 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269