21

Odp: hamulce ....

Bez urazy ale ten zawór wygląda jakby 20 lat leżał na dnie morza. Nie wiem czy coś z niego będzie.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

22

Odp: hamulce ....

mój w środku też wyglądał jak by leżał na dnie moża ale rozmontowałem na tokarce wyszlifowałem nowe uszczelki tawotem posmarowałem i działa spowrotem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

23

Odp: hamulce ....

to jest jednak ciągnik brudzi sie a za kołem ciężko umyć smile zabiorę sie do niego ale jeszcze takie pytanko hamulce chodzi ciężko  sprzęgło i kierownica chodzą dobrze i teraz czy coś z zaworem pod kabina czyściłem go sprężarka ale nie rozkręcałem na części pierwsze czy szukać raczej w pompce wspomagania hamulca ? szukałem ale nic ciekawego nie znalazłem na forum z własnego doświadczenia wiem ze jak sie ten zawór sie zabrudzi to nie działa wspomaganie sprzęgła

24

Odp: hamulce ....

dziwne hamulec zawsze chodził najlżej

25

Odp: hamulce ....

mi też kiera i sprzęglo cieżko chodzą a hamulec lekko

Nie ma to jak FORTSCHRITT

26

Odp: hamulce ....

czyli nie wiadomo jak to jest z tym zaworem czy jak jest wspomaganie sprzęgła to i hamulec powinien działać ?

27

Odp: hamulce ....

Dupa tam, wystarczy, że dławik się przytka i po sprawie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: hamulce ....

Odkręć rurkę doprowadzająca olej do serwa hamulca,na króćcu łączącym powinien być dławik o którym wspomniał MAREKPE,sprawdź czy się nie zapchał,bo jak nie ma dopływu oleju to wpomaganie nie zadziała.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

29

Odp: hamulce ....

Koledzy właśnie u mnie tak ucieka ze jak zaciągne ręczny to całe powietrze ze zbiornika ujdzie