61

Odp: ZT 323 idzie do huty

A Ja Szukam  Bocznych Odciągów Ramion Może Być Komplet  I Jedna Sztuka Też Nie Pogardzę

GG 16238418

62

Odp: ZT 323 idzie do huty

Pany potrzeba linke do licznika do zt 323

63

Odp: ZT 323 idzie do huty

W poniedziałek rano 3 sztuki ZT 303 jadą w ostatnią drogę do huty, jutro jadę coś z nich powykręcać.
Mam pytanie do fachowców: Czy na pewno przystawka przedniego napędu z 303 pasuje do 323?
Jak ktoś coś potrzebuje to siadać w auto i przyjeżdżać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

64

Odp: ZT 323 idzie do huty

No ja mam taką w swoim 323. Problem jest z korkiem oleju bo ten w 303 jest z boku.  Problem rozwiązałem dając zamiast korka śrubę przelewową oczko i kwał węża i wystawiłem go koło akumlatora.  Ale szczerze się zastanawiam czy tam na pewno jest takie samo przełożenie... nie sprawdzałem...

65

Odp: ZT 323 idzie do huty

Marek jakby miały linkę od obrotomierza sprawną, to jestem zainteresowany odkupem od Ciebie

66

Odp: ZT 323 idzie do huty

Linkę  na allegro kup

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

67

Odp: ZT 323 idzie do huty

W Koszalinie w Filtronie mają części do fortschritta.

68

Odp: ZT 323 idzie do huty

Będę w poniedziałek to zajadę

Odp: ZT 323 idzie do huty

chodzi ci o tego koło złomostalu?,on wiecej bierze na zamówienie  niż posiada,a zamówi pewnie tam gdzie sam mogę, zamówić czyli panków albo poznań itp,lecz z lekką różnicą ponieważ narzuci marżę.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

70

Odp: ZT 323 idzie do huty

Nie wiem gdzie jest złomostal.Filtron jest przy Mieszka, róg Szczecińskiej.

71 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2018-02-17 23:19:46)

Odp: ZT 323 idzie do huty

no to w tej bramie po prawej od tego sklepu jest złomostal na mieszka l.A w tym filtronie sprzedaje starszy pan,i jak czego nie ma to wpisuje w zeszyt i zamawia,ale takie rzeczy bierzacego uzytku,filtry,linki.końcówki wtryskiwaczy posiada.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

72

Odp: ZT 323 idzie do huty

Zgadza się.Ostatnio mówił, że niema problemu z częściami do skrzyni biegów do zt 323. O ceny nie pytałem.

73

Odp: ZT 323 idzie do huty

Proszę o podanie numeru telefonu do MAREKPE w sprawie części na wiadomość prywatną
Dzięki.

74

Odp: ZT 323 idzie do huty

Właśnie wróciłem z zakupów. Chłopaki na rano planują wywózkę parku sztywnych na skup.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

75

Odp: ZT 323 idzie do huty

Meder napisał/a:

Proszę o podanie numeru telefonu do MAREKPE w sprawie części na wiadomość prywatną
Dzięki.

Tel mój na forum się przewija a w razie co to 695 515 917.
Łowy ograniczone budżetem bo dysponowałem tylko 14 stówkami i za tę kasę udało się kupić 2 koła 23,1-26 na ruskiej oponie z ponad połową bieżnika, przystawkę przedniego napędu i krótszą część wału, obie pompy oleju hydraulicznego, deskę rozdzielczą i cały osprzęt pomiędzy zbiornikiem oleju hydraulicznego a fotelem kierowcy, i obudowę WOMu ze wszystkimi szpejami, a no i wybieraki dla kolegi z forum. Jestem zadowolony, mimo, że się przeziębiłem i trzeba będzie teraz odchorować.
Została jeszcze para przyzwoitych kół 18,4-30 i 14,9-24. 2 są z silnikami 6 CT 107 i jak ktoś zaproponuje konkretną cenę i odbiór jutro to może coś się da zrobić. jeden ponad 155 koni latał z 3 metrowym mulczerem na równych łąkach 30 km/h, a drugi taki bardziej lichy i z połowę mniejszą turbiną i kolektorami. Serce krwawi, bo jeszcze masa rzeczy by mi się przydało...
Ps za 15000 są do zabrania wszystkie 4

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

76

Odp: ZT 323 idzie do huty

Dzięki wielkie Marek za cynk koła 18,4-30 są już u mnie mam chęć jeszcze na leylanda ,ale na razie cienko z kasą wiosna idzie i trzeba oszczędzać.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

77

Odp: ZT 323 idzie do huty

Na placu boju pozostały 2 silniki 6CT107, przyzwoite koła 18,4-30 i takie słabsze na na zapas czy coś po 100 zł za szt, 2 albo 3 haki hitch po 100, obudowy filtra oleju ifa, kilka używanych pomp wspomagania, serwomechanizm na orbitrol, sprężarka i masa innych drobnych elementów, koła zetor 24 cale chyba za 300
Tel do właściciela 781 878 731
Reszta jest na skupie złomu w Starkowie k/Polanicy Zdrój tylko ceny już nie te

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

78

Odp: ZT 323 idzie do huty

A ja bym chetnie przygarnął przednie obciążniki 5szt....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)