3,821

Odp: Ręcę opadają.

mało tego w stoczni spawają też pod wodą czasem 
łączenie dwóch polówek statku na wodzie i częściowo pod można było czasem oglądać w Toruniu
ale jednak co wygodna pozycja to i spaw porządnie można położyć

3,822

Odp: Ręcę opadają.

Wiecie co tak sobie kiedyś  myślałem że  gdyby w trakcie spawania w pionie z drugiej strony materiału dać silny magnes to jak by się układała wtedy spoina?

3,823

Odp: Ręcę opadają.

Wracaj Koseś do zdrowia,mnie kiedyś byk kopnął w klate ze sie przeturlałem,na szczescie tylko siniak i raciczka pieczatke postawiła centralnie na srodku,ale to róznie bywa jeden ma bardziej giętkie żebra drugi nie...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,824

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Wiecie co tak sobie kiedyś  myślałem że  gdyby w trakcie spawania w pionie z drugiej strony materiału dać silny magnes to jak by się układała wtedy spoina?

Niestety metale stracą swoje właściwości magnetyczne po osiągnięciu jakieś temperatury coś ok 600-800 stopni Celsjuża tak miej-więcej jak zaczynają świecić (stal świeci coś ok 550 stopni) czyli w połowie drogi do topnienia.

3,825

Odp: Ręcę opadają.

Nie wiem czy w ogóle by taka spoina by wyglądała, spawając przy mocnych kątownikach magnetycznych gorzej się spawa. Magnes chyba zakłóca łuk.

3,826

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj u nas na wsi spalił się doszczętnie claas axos z turem. Kierowca z oparzeniami. Masakra. Traktor od nowego zadbany

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,827

Odp: Ręcę opadają.

http://www.naszekaczory.pl/w-smilowie-s … szczetnie/

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,828

Odp: Ręcę opadają.

Kogo to?

3,829

Odp: Ręcę opadają.

Takiego jednego u mnie z wioski. Szkoda mi go. Gościu spokojny, nikomu w drogę nie wchodzi, uczynny wszystkim. Ten traktor ma od nowego i zawsze zadbany.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,830

Odp: Ręcę opadają.

jak nie  miał casco to nie zazdroszcze

mdw

3,831

Odp: Ręcę opadają.

na drogi sprzęt AC to podstawa. oponę przetniesz , szybę wybijesz, a  co dopiero ogien albo złodziej.

Leszek   dla kolegów'

3,832

Odp: Ręcę opadają.

Wziąłem się za siewy. 1,5ha patrzę a tu przelewem z pompy paliwo kapie/leje się, K...a! Ale dojechałem do końca pola przestało. Stwierdziłem że jadę dalej. Dojechałem na drugi koniec *** uszczelka pod głowicą.....  Zjechałem i porozbierałem, uszczelka na półce była... To nic że silnik robiony jesienią 2016. Cóż w najlepszym silniku takie rzeczy się zdarzają. Poskładałem wymieniłem po raz kolejny w ciągu miesiąca pompkę zasilającą ( tym razem na jakiś stary zapomniany egzemplarz z półki, odpalił bez problemu. No to maska i w pole.....
Tata przyszedł popatrzał i mówi że się petrygo leje z pod głowicy... Na pracującym silniku leciało ciurkiem... Rozebrałem nic nie widać poza tym że uszczelka na rogach nasiąknięta płynem

3,833

Odp: Ręcę opadają.

a mi dwa koła poszły w opryskiwaczu, ale dzieki pomocy Andrew89 załozyłem od 80-tki jedno miałem a drugie kupilem.

mdw

3,834

Odp: Ręcę opadają.

A dziś zapłaciłem wieczorem mandat 250 zł. i 3 punkty wjechałem pod zakaz ruskiem chciałem szybciej wrócić do domu i było już ciemno zamiast 5 km było 2km obwodnicom od S5 i ktoś zadzwonił na komendę i brali mnie na kogutach. Taka siara...

3,835

Odp: Ręcę opadają.

a mi sie zatarła pompa wody w 902,wczoraj pół dnia zmarnowane

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,836

Odp: Ręcę opadają.

A ja dziś urwałem linkę od rozdzielacza hydrauliki w jeleniu i jak mi powiedzieli ile nowa kosztuje to się zastanawiam z czego ją wykonali ??   Czy są jakieś granice cen w tym kraju czy już nie ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,837

Odp: Ręcę opadają.

do john deera nie ma granic cenowych musisz sie przyzwyczaić ze byle pierdoła to będzie nie mała suma

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,838

Odp: Ręcę opadają.

A dorobic mozna?http://www.autolinka.com.pl/
Mi tu dorobili do Case

3,839

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas! Ile?

3,840

Odp: Ręcę opadają.

POLBOTO  servis i przedstawiciel  jelenia  jest 5km dalej   to bagatela z  metrówką w ręku linka ma 162cm  710 brutto ...

Znalazłem na allegro  włąśnie firmę w częstochowie  ale oni i tak   zawołali 200zł     abstrakcja ... normalnie  szok w trampkach ....

byłem dziś po olej  a że  Case jeździ na Fuschu  to niech jeździ  to już 20l oleju jest po 340zł za bańkę ...  a  półtorej roku temu kupiłem ten sam olej  po 285zł   i Nic nie drożeje .... a czemu nasza pszenica  nie zdrożała  50zł za tonę ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile