3,841

Odp: Ręcę opadają.

:wow: 4,3 zł /cm

3,842

Odp: Ręcę opadają.

też  żygam tymi cenami

mdw

3,843

Odp: Ręcę opadają.

A kto kazał zachodni ciągnik kupować? Zachodni ciągnik kupować a rzeźbić jak w starym jumzie.

3,844

Odp: Ręcę opadają.

To są podatki- te wzrosty cen. Do tego inflacja która jest ukrytym podatkiem. Nawet dodatkowa  biurokracja podnosi koszty jak np JPK

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,845

Odp: Ręcę opadają.

W starym jumzie, poczułem się urażony wink

3,846 Ostatnio edytowany przez Laszek (2018-04-12 07:27:28)

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas trza było brać ruska😁 tu jest ewidentny przykład że komfort kosztuje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,847

Odp: Ręcę opadają.

teraz to musztarda po obiedzie albo zaciskasz pasa i kupujesz oryginał albo dasz do regeneracji albo cały dzień przed kompem i szukaj używki może ktoś ma a co lepsze ze te linki powinny pasować od wielu modeli więc szukaj cierpliwie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,848

Odp: Ręcę opadają.

Już nie chodzi mi o  to że pękła   bo pęknie wszedzie we wszystkim  bo taka prawda ... ale kurde chodzi mi o  zdzieranie z nas pieniędzy ...    płać  i koniec ... kurde zapłacę i 1000zł  ok  niech  tyle kosztuje ale  niech mi dadzą zarobić   tego tysiaka ...   i uczciwie zapłacą  za naszą ciężką pracę ...  Bo jak by nie patrzył  wszystko zmierza  nie tam gdzie potrzeba ... zaczynamy  wydawać wiecej  niż zarabiamy  a to nie jest dobrze

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,849

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie w tym problem żeby nie wydać więcej niż jest sie w stanie zarobić smile

3,850

Odp: Ręcę opadają.

Normalnie  sprawa nie do ogarnięcia  ...

Pryskałem  bobik  wiadomo  spółdzielnia  ma z 2 stron pszenicę .. dla świętego spokoju   zostawiłem jakiś metr do miedzy  by  nie było że coś  , Pryskałem wieczorem jak  nie było wiatru   dysze antyznoszeniowe  w opryskiwaczu  a  pszenica spalona   z jednej strony  i  z drugiej ... a najciekawsze w tym wszystkim że  te jedno pole dzieli z moim  rów szerokości 5m  i tak spalone   o co chodzi ??   bo totalnie zgłupiałem    i jest to dla mnie nie zrozumiałe  bo niby jak ??     wiar nie wchodzi w grę bo go nie było  ewidentnie  hmmmm

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,851

Odp: Ręcę opadają.

chromazonem pryskałeś? on działa gazowo nie było wiatru zrobiła sie chmura gazu i poszła na pszenice, spokojnie odrodzi sie, ja w właściwie mój tato tak przypalił pszenice sasiada

Rolnik z powołania:-)

3,852

Odp: Ręcę opadają.

"- gdy istnieje jakakolwiek możliwość znoszenia cieczy użytkowej na przydrożne drzewa
i krzewy, w odległości mniejszej niż 20 m od upraw roślin warzywnych,
sadowniczych, plantacji szkółek i roślin pod osłonami, zbóż jarych, kukurydzy, lucerny
i buraków."
I końcówki nie pomogą. Dziadostwo pali jak by było radioaktywne.  Mi gościu przypalił 1,25ha porzeczki parę lat temu. Pisałem o tym. Warunki były ok. Gość pryskał a ja z kumplem staliśmy 20m dalej i gadu gadu. Nikt nie pomyślał o tym ze są złe warunki że coś się może przypalić, opryskiwacz za ponad 100tyś, operator nie pierdoła. Efekt platnacja przypalona po przekątnej, 70m szerokości i mało tego za tymi 70m u kumpla w jęczmnieniu  były ślady chlomazonu na liściach powoju przez kolejne 20-30m..... Razem 100m!

3,853

Odp: Ręcę opadają.

Ja w poniedziałek pojechałem talerzować wujka mtz-em i nie dość że 2 razy się zakopałem to jeszcze chyba  dzieciaki co tam latały po podwórku nalały wody do zbiornika a ja nie zajrzałem tylko dolałem 50l paliwa i pojechałem  i po jakiś 3 godz pracy nagle zgasł  odpaliłem i chodził normalnie  ale coś mnie tkneło żeby zajrzeć do zbiornika a tam normalnie paliwo jak mleko i  od tamtej pory wylałem ten syf filtry nowe cały układ wypłukany ale traktor  nie chce się wkręcać na obroty i chodzi tylko na dwa gary hmm

3,854

Odp: Ręcę opadają.

oj to teraz będziesz już miał przeboje jak w mtz ruszyłeś układ paliwowy to on już nie podziała chyba że uda mu się przelać resztkę wody i się rozchodzi ale nie chcę cie martwić ale jak ruszysz układ paliwowy w mtz on już nigdy nie będzie działał jak fabryczny

ps a jaki to model?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,855

Odp: Ręcę opadają.

A co od wody w paliwie mogło się stać, starej rzędowej pompie?

3,856

Odp: Ręcę opadają.

Pompie na krótko nic ale wtryski szlak może trafić.

3,857

Odp: Ręcę opadają.

zrobi się taki "galat" mieszanina wody z paliwem no i wtryski mogą tego nie przełknąć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,858

Odp: Ręcę opadają.

też myślałem że nic nie mogło się stać  aczkolwiek byłem dziś po mechanika  co robi głównie mtz-y to raz że mówi że ten układ to tak jak kolega mówił że już ciężko będzie ogarnąć a dwa to że niby sekcje w pompie się przytarły i niby nie dają takiego ciśnienia i po niedzieli pompe będę wyjmował

3,859

Odp: Ręcę opadają.

sam pompy nie wyciągaj weź kogoś kto to już robił bo nie wyjmiesz jej bo raz że potrzebny ci ściągacz dwa to to ze jak będziesz zakładał to ją jest cholernie ciężko ustawić

a tak na marginesie jak tam koledzy przezyliscie piątek 13 bo ja tragicznie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,860 Ostatnio edytowany przez androl (2018-04-13 22:18:37)

Odp: Ręcę opadają.

Ja dzisiejszy dzień bez przygód. Kolega wczoraj d83 wywrócił kołami do góry. Załadował ślimakiem przód, chciał się przestawić żeby bez rozgarniania załadować tył, no i ***. Teraz wie że najpierw tył, dziś jednak zwaliłby na ten dzień.