3,861

Odp: Ręcę opadają.

Syn mi zgłosił że potrzaskał telefon. Drugi raz. W styczniu kupiony. Ale to pikuś trzeci browar i mocno zaczyna działać. I to jest prawdziwy pech piątek trzynastego

3,862

Odp: Ręcę opadają.

a ja wczoraj tak
pojechałem do miasta zamknąłem samochód pod agromą poszedłem kupiłem co trzeba wracam ja otwieram samochód a bagażnik się zatrzasnął mówię no nie miał kiedy ale no nic pojechałem dalej pojechałem do domu mówię zamienię samochody bo nie ma jak zakupów zrobić wziąłem golfa pojechałem 3 km od domu na zakręcie na moście wyniosło mnie i pizd w barierkę lampa i błotnik do wymiany se myślę co jeszcze mnie spotka ale potem już było spokojnie tak ze wczorajszy bilans był taki ze w jednym miałem zatrzaśnięty bagażnik i przez to jeszcze drugi samochód rozbiłem teraz go muszę klepać ale na świeżo pojechałem na szrot po lampę i błotnik lampę kupiłem a błotnik kupić do golfa 3 graniczy z cudem oczywiście i tak nie kupiłem i trzeba będzie brać nowy ze sklepu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,863

Odp: Ręcę opadają.

A nie ma na allegro nówek w kolorze? Rok temu kupowałem do IV

3,864

Odp: Ręcę opadają.

Ja dziś wywróciłem PHX do góry nogami na polu pękło zapięcie na jaju i się jedna strona wyczepiła i podczas nakręcania przechylił się pękł bolec i wylądował na tłokach dobrze że nie suną się do rowu. Ale na szczęście wszystko Ok.

3,865

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

A nie ma na allegro nówek w kolorze? Rok temu kupowałem do IV

o używkę w kolorze to problem a gdzie nowy nowe są ale zagruntowane do malowania sztuka 120 zł dzisiaj już się dowiadywałem ale wziąłem się za młotek i prawie wróciłem do kształtu ten oryginalny teraz tylko rant mu muszę wyklepać i go odkształcić do fabrycznego wyglądu i zamówiłem wstawki na dolnej części bo są zgniłe to od razu  pospawam i zrobię oba błotniki do malowania  lampę założyłem można jeździć w razie co

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,866

Odp: Ręcę opadają.

i znów 902 nawaliła,rozciekł sie uszczelniacz na wale i sprzęgło zaczeło ślizgać,potem jescze pękła złączka przy chłodnicy,której nie było w zapasie..

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,867

Odp: Ręcę opadają.

Ja swoją babcię znam na wylot i jedynie nie robiłem w niej skrzyni dalej za żółwiem, dyfru i dołu silnika. Reszta już była robiona przeze mnie a mam ją dopiero  5 lat.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,868

Odp: Ręcę opadają.

a ja własnie jestem po naprawie synchronizowanej skrzyni 4 biegowej w zts 12245
wczoraj zalałem silnik płynem uruchomiłem chwile pochodził i zaczął mi płyn wywalać a przed naprawą było ok i nie wiem co go boli

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,869

Odp: Ręcę opadają.

może wlałeś płyn od spryskiwaczy?

3,870

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:

a ja własnie jestem po naprawie synchronizowanej skrzyni 4 biegowej w zts 12245
wczoraj zalałem silnik płynem uruchomiłem chwile pochodził i zaczął mi płyn wywalać a przed naprawą było ok i nie wiem co go boli

układ może zapowietrzony? na nagrzewnice pusciłeś?

mdw

3,871

Odp: Ręcę opadają.

wszystko już działa postał noc i się odbąblował dolałem brakująca ilość i jest ok

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,872

Odp: Ręcę opadają.

ręce opadają
1 wczoraj budze się i głowa mnie mega bolała tak na 8 w 10cio punktowej skali do tego wymioty. pół dnia w łużku po południu się zmusiłem i pojechałem uprawiać pod marchew. to była męka.
dziś czuje sie ok
2 ojca wniosku nie idzie zrobić wyskakuje "wniosek niedostępny"

Rolnik z powołania:-)

3,873

Odp: Ręcę opadają.

Objawy udaru cieplnego , chodzisz bez czapki? Albo zatoki. Co do wniosku to dzwoń na infolinię, ja miesiąc czekałem na odblokowanie wniosku.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,874

Odp: Ręcę opadają.

bez czapki nie to tylko na cmentarzu i w kościele tak to albo zimowa albo kaszkiet. na 23 czerwca mam wizyte u neurologa zobaczymy co powie

Rolnik z powołania:-)

3,875

Odp: Ręcę opadają.

A co robiłeś dzień wcześniej?
JA wczoraj jak siadałem do kolacji byłem totalnie bez silny, duszno, gorąco....
Przez myśl mi przeszło jedno..... opryski cały dzień przy opryskiwaczu przed przed wczoraj też. Cała tablica mendelejewa od chwasta po grzyba....
Niby maska na ryju ale to coś chlapnie a to pryśnie..... i przypomniało mi się jak znajomy ekolog się śmiał z nie ekologów ....
Teraz kawa i w porzeczki chwasty ganiać

3,876

Odp: Ręcę opadają.

dzień wcześniej nie robiłem w chemi 2 dni wczesniej pryskałem

Rolnik z powołania:-)

3,877

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

ręce opadają
1 wczoraj budze się i głowa mnie mega bolała tak na 8 w 10cio punktowej skali do tego wymioty. pół dnia w łużku po południu się zmusiłem i pojechałem uprawiać pod marchew. to była męka.
dziś czuje sie ok
2 ojca wniosku nie idzie zrobić wyskakuje "wniosek niedostępny"

Objawy migreny.

3,878

Odp: Ręcę opadają.

ja mam tak na nastepny dzien jak z promilami przesadze tongue

mdw

3,879

Odp: Ręcę opadają.

Oj czasami to drugiego dnia żyć się nie chce, najlepiej byłoby gdzieś w kąciku sobie cichutko umarnąć 😂

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,880

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:
Pajej napisał/a:

ręce opadają
1 wczoraj budze się i głowa mnie mega bolała tak na 8 w 10cio punktowej skali do tego wymioty. pół dnia w łużku po południu się zmusiłem i pojechałem uprawiać pod marchew. to była męka.
dziś czuje sie ok
2 ojca wniosku nie idzie zrobić wyskakuje "wniosek niedostępny"

Objawy migreny.

migrenę to ma szlachta, nas co najwyżej łeb napier.... :stu: