3,901

Odp: Ręcę opadają.

a w takich opryskiwaczasch jak jest problem z kompem nie da się go odłączyć i pryskać w manualu jak w starych opryskiwaczach?

Rolnik z powołania:-)

3,902

Odp: Ręcę opadają.

Wszystko na elektrozaworach i prędkość mam z gpsa.

3,903

Odp: Ręcę opadają.

W moim można.

3,904

Odp: Ręcę opadają.

U mnie nie rozłożysz belki nawet.

3,905

Odp: Ręcę opadają.

Można się załamać sąsiad spalił mi z 0,8ha rzepaku a do tego nie poczówa sie do winy

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,906

Odp: Ręcę opadają.

Mi spalił sąsiad. Co gorsza spalił też ojciec. I co mam zrobić... tata to wybitnie pas 10 metrów wzdłuż 3/4 pola.

Siły na zamiary zmierz....

3,907

Odp: Ręcę opadają.

Sie zgłasza do PIORiN i już....

3,908

Odp: Ręcę opadają.

Tatę przecież nie zgłoszę. Tym bardziej, że pryskał moją pszenicę i na moim polu spalił mój rzepak ;P  Sąsiad był. Przeprosił.  I nic nie wziął za pomoc.

Siły na zamiary zmierz....

3,909

Odp: Ręcę opadają.

Z oc gospodarstwa mozna cos ugrac

3,910

Odp: Ręcę opadają.

W sobotę miałem czasu to skoczyłem do firmy gdzie kupowałem opryskiwacz za Poznaniem i wgrali mi najnowsze oprogramowanie. Dostałem jeszcze na pendrive żebym sobie mógł kiedyś wgrać jak coś takiego by się stało. Dane też mam wszystkie do opryskiwacza zapisane także można działać i pryskać.

3,911

Odp: Ręcę opadają.

Dziś podczas siewu kukurydzy potargało mi pasek od napędu dmuchawy w siewniku. Zamówiony przyjdzie najwcześniej w piątek albo dopiero po niedzieli. Pasek jest wielorowkowy 16 żeberek ,37 mm szerokości ,długość po obwodzie 150 cm. Może ktoś z was się orientuje czy taki pasek o zbliżonych parametrach kupiłbym od czegoś bardziej ogólnodostępnego, na już ?

3,912

Odp: Ręcę opadają.

Idziesz  do dobrego sklepu motoryzacyjnego i masz najpóxniej następnego dnia. Ja tak kupowałem nie pamiętam do czego pamiętam że to jakiś wynalazek był. Policzylismy rowki szerokość długość i nie było problemu cena normalna...

3,913

Odp: Ręcę opadają.

równo 150 wyszło?? rozciągniety mocno?? może miał 147,5 cm to mógłby być ten

http://allegro.pl/pas-napedowy-pasek-wi … 37092.html

podzwoń może gdzieś na stanie będzie to porównasz

3,914

Odp: Ręcę opadają.

Rur3k dzięki wielkie ,ten będzie idealny. Obdzwoniłem praktycznie wszystkie sklepy i hurtownie motoryzacyjne i takiego jak potrzebowałem nigdzie nie mieli.

3,915

Odp: Ręcę opadają.

Jak ja szukałem to mi ucieli. Mają np wieloklin 1500mm i tną z szerokości...

3,916 Ostatnio edytowany przez Massey (2018-05-02 19:26:09)

Odp: Ręcę opadają.

Pasek zamówiony ,teraz mam problem z napinaczem ,zacięty przez rdze na maxa ,nawet po nagrzaniu nie idzie ,kombinuje jakoś inaczej dorobić. Edit.Udało mi się dopasować pasek od Dafa ,co prawda ma szersze żeberka ,pasował na długość bez napinacza ,koło pasowe wycięło w nim swoje rowki ,narazie chodzi ,hektar zasiałem.

3,917

Odp: Ręcę opadają.

ręce opadają
dałem dzisiaj moje audi do przyciemniania szyby umówiłem się z firmą kwota z góry ustalona 380 zł mówię dobra jak zrobią to fachowo to zapłacę odbieram auto patrzę faktycznie jest elegancko
wyjechałem z tej firmy mówię jadę nabić klimatyzacje bo zmieniałem przewody pojechałem do znajomej stacji diagnostycznej no sprawdzili szczelność wszystko działa mówią nabijamy mówię ok nabili uruchomiliśmy wszystko działa idę płacić i tutaj o mały włos a stan przedzawałowy bym dostał rok temu robiłem ten sam samochód zapłaciłem 160 zł i to myślałem ze to dużo a dzisiaj że tak się wyrażę *** 380 zł jak gość mi powiedział to mało nie zjechałem pytam się go czy się nie pomylił a on mówi ze nie ze takie drastyczne ceny są bo ekologia dbanie o środowisko i *** taką zwyżkę masakra

tak ze panowie dbajcie o klimatyzacje bo to się robi cholernie drogie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,918

Odp: Ręcę opadają.

Dwa lata temu butla czynnika r134a kosztowała jakieś 360 zł obecnie 1700 (150 zł/kg) trochę powaliło ich z tymi cenami
Już widziałem w jednym miejscu przygotowane butle do instalacji  (na szczęście stacjonarnych) z propanem zamiast zwykłego czynnika, w innym słyszałem że planują we wschodu sprowadzać. Na forach już się zastanawiają czy LPG można wtłoczyć do klimy.
Niedługo można będzie różne ciekawe substancje w instalacjach spotkać

3,919

Odp: Ręcę opadają.

tomek tylko się cieszyć z takiej ceny. W nowych autach jest jeszcze lepiej bo jest inny czynnik i za uzupełnienie w 2 letnim aucie trzeba było zapłacić 700zł.

gg 5118068

3,920

Odp: Ręcę opadają.

no te ceny powalają byłem w ciężkim szoku

Nie ma to jak FORTSCHRITT