21

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Ale w ogóle żadna hydraulika nie chodzi? Jak co to zalej pompę, może już tez być słaby filtr oleju i ma problem zaskoczyć

E 516 na części
Telefon 695 076 269

22

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Pietia napisał/a:

Nie będę zakładał nowego wątku jak odpowietrzyć wspomaganie w 517 pękła rurka i mam problem  po nalaniu nowego oleju zero reakcji kierownicy poluzowałem wąż za pompa i też nic jakieś pomysły ???

Mam to samo w UNHZ . Odkręcam wtedy przewód ciśnieniowy i kręcę kilka obrotów, aż popłynie olej i  skręcam. Samo nie odpowietrzy się nawet przez godzinę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

czas pomyśleć o wymianie pompy

24

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Podziękowanie za pomoc okazało się że po uzupełnieniu stanu oleju i odpaleniu maszyny wszystko się naprawiło pewnie za niski stan oleju był powodem braku wspomagania.

25

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

No to sygnał Ci  nie trąbił że jest mało oleju?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

26

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Nie zauważyłem kabelek się wysunął ale już wszystko uzupełnione i poprawione.

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Mam pytanie dotyczące wspomagania,po zimie nie chciało działać wcale bo brakowało oleju,a jak dolałem to zaczęło trochę działać do pewnego stopnia,,to znaczy na postoju kręci się lekko ale tylko kawałek,potem jest bardzo ciężko skręcić koła na maksa

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

28

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Dwa scenariusze. Uszczelniacze na tłokach przepuszczają albo pompa cienko śpiewa. Obstawiam pierwsze.

29

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

u mnie jest dziwny problem. nigdy nie bylo problemu z hydrauliką, w tym sezonie zmienilismy uszczelniacze na silownikach hedera i wspomagania, kombajn postał z tydzien bez silownikow, zalozylismy i nie idzie krecic kierownicą. Przyspieszacz działa normalnie, heder z podajnikiem odpiety to nie wiem, jak podniose na lewarku tylną os do góry to kierownica kreci sie normalnie. probowalem poluzować weze przy silowniku wspomagania ale nic to nie daje. stan oleju jest, macie jakis pomysl?

30

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

układ zapowietrzony może.

31

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

podpiałem heder z podajnikiem podnioslem do gory i jak reka odjał, moze sam sie odpowietrzyl?

32

Odp: Słabe wspomaganie / małe ciśnienie oleju... w E 512

Tak

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38