4,221

Odp: Ręcę opadają.

Krzychu ja mam benzyne na spalenie traktora a nie na podgrzanie sworzni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,222

Odp: Ręcę opadają.

Najpierw go dobrze ubezpiecz.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

4,223

Odp: Ręcę opadają.

A po co to w ogóle ruszałeś działało, to po co roboty sobie narabiasz.?

4,224

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

jedź do biłgoraja to Ci dorobią co potrzeba.

tylko pytanie jak z jakością tego co robią?
masz namiary?

Rolnik z powołania:-)

4,225

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz nie ruszałbym tego ale koło pasowe silnika już tarło o przedni most w momencie podnoszenia się koła prawego, zaraz by bidy większej narobiło znając moje szczęście a że do środy mam jeszcze urlop to trzeba go jakoś zakończyć, najlepiej pod klamotem, ma być pogoda, opalę sie smile prawdziwe wczasy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,226

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

jedź do biłgoraja to Ci dorobią co potrzeba.

tylko pytanie jak z jakością tego co robią?
masz namiary?

Za krusem w biłgoraju trzeba wygooglować, bo nie mam u siebie.

4,227

Odp: Ręcę opadają.

a przynajmniej znasz nazwe tej firmy?

Rolnik z powołania:-)

4,228

Odp: Ręcę opadają.

https://www.google.com/maps/place/Damet … 22.7091275

4,229 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-08-28 20:46:59)

Odp: Ręcę opadają.

Temat z przodem ogarnięty, już się piwko pije
Żal mi tylko tych baranów co tam  wcześniej łapy pchał- tyle hujów co on oni dostał dzis ode mnie to w życiu nie dostali to nawet opisywać żal jedynie powiem że to był ostatni dzwonek z naprawą, tylko dla jednego to trochę ciężko ale poszło na jutro zostało odpowietrzenie przodu, bo wyjeżdzałem z całym przodkiem spod traktora bo tak tej partyzantki bym nie ogarnął smile

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,230

Odp: Ręcę opadają.

dzięki wielkie w ostateczności trzeba będzie dorobić

Rolnik z powołania:-)

4,231

Odp: Ręcę opadają.

gelek79 napisał/a:

Temat z przodem ogarnięty, już się piwko pije
Żal mi tylko tych baranów co tam  wcześniej łapy pchał- tyle hujów co on oni dostał dzis ode mnie to w życiu nie dostali to nawet opisywać żal jedynie powiem że to był ostatni dzwonek z naprawą, tylko dla jednego to trochę ciężko ale poszło na jutro zostało odpowietrzenie przodu, bo wyjeżdzałem z całym przodkiem spod traktora bo tak tej partyzantki bym nie ogarnął smile

ja też dzisiaj zrobiłem tulejowanie napędu pół dnia we dwóch i mam już wytulejowane jutro zostało mi naprawić te 8 śrub m16 od kołyski bo popękały mi wszystkie i wsadzić napęd ciągnik posadzić i wymierzyć pod siłownik od skrętu a tak na marginesie mam na zbyciu całą kolumnę wraz z wąsem na sprzedaż

wczoraj deptałem pryzmę forszem a przód trzymał się tylko na 4 śrubach od przodu partyzantka dobra ale wytrzymał do końca

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,232

Odp: Ręcę opadają.

tomek w jakim stanie masz to serwo, czy wąs nie roztłuczony na klinie? i wiela z to chcesz?

4,233

Odp: Ręcę opadają.

powiem tak dzisiaj to wyjąłem umyłem bo trochę od dołu się moczyło jak każde z resztą luz na wieloklinie już był bo potrafiło kołami zarzucić i je rozbujać pieniądze nie wiem jeszcze jakie za to wziąć najlepiej było by to samemu obejrzeć ale jak cię interesuje to zrobię ci fotki i podeśle

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,234

Odp: Ręcę opadają.

Ja szpilki wstawiłem i obspawałem i powinno ok

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,235

Odp: Ręcę opadają.

To ja się pochwalę bo jak uszczelniłem, to już może ze 4lata i suche tylko mam wąs już wyrobiony, a będę brał sięza odbudowę tego ciągnika,przez zimę, bo już za mocno awaryjny...

4,236

Odp: Ręcę opadają.

w razie co leży jak by ci było potrzebne to mam bo jeszcze mam na zbyciu prawie nieużywane kompletne serwo z wąsem od zt 320 tam nie ma ani grama luzu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,237

Odp: Ręcę opadają.

a czym to się różni? Dawaj gdzieś w wątku o serwach nie będziemy śmiecić.

4,238

Odp: Ręcę opadają.

Słyszeliście o tym że ci co mają 70% strat i więcej w wyniku suszy mogą dostać mniej niż co mają wpisane np 65%?
Cały powód to brak kosztów koszenia,transportu i magazynowania płodów rolnych.
Mi w gminie zmienili właśnie na 65% z 70 bo niby moge dostać więcej.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,239

Odp: Ręcę opadają.

A ja nie dostanę nic bo mam krowy i jestem za bogaty na wsparcie suszowe mimo ,że o połowę mniej plonów...

4,240

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

a czym to się różni? Dawaj gdzieś w wątku o serwach nie będziemy śmiecić.

spoko zrobię foty i ogarniemy to w wolnej chwili

Nie ma to jak FORTSCHRITT