4,241

Odp: Ręcę opadają.

https://wiadomosci.wp.pl/miastowi-chca- … 106606721a , nie wiem jak u was ale sam to odczułem na własnej skórze mimo ze hodowli nie mam

mdw

4,242

Odp: Ręcę opadają.

Fajny artykuł.... Gdzieś czytałem że organizacje rolnicze wystąpiły do ministra by problem zminimalizować.  Pomysły są ...... np mieszczuch przed osiedleniem się na terenach rolniczych ma w gminie podpisywać oświadczenie że nie będzie sapał....  że prace polowe po 22 to nie jest nie obyczajne zachowanie..... i tam takie tylko że dla niektórych to trochę późno na takie zmiany.
Wszystkim "ubabranym w gnoju" życzę powodzenia w walce z motłochem z miasta...

4,243

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

https://wiadomosci.wp.pl/miastowi-chca- … 106606721a , nie wiem jak u was ale sam to odczułem na własnej skórze mimo ze hodowli nie mam

co się ludzi z miasta czepiasz...??

Leszek   dla kolegów'

4,244

Odp: Ręcę opadają.

Co to się dzieje ... z tymi ludźmi ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,245 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-09-07 19:40:54)

Odp: Ręcę opadają.

Wyciągnąłem wczoraj wtryski z nowego forsza- moto 6ct 107, bo nie dawało mi spokoju to kopcenie
I nie wspominając że jeden wtrysk był nie dokręcony, podkładki pod każdym inne, to dziś jak kolega zadzwonił to ręce mi opadły, pięć wtryskiwaczy lało, ale co najlepsze każda końcówka miała inny numer, i tak w sklepie doszedłem że tylko jedna była dedykowana do tego silnika, trzy były do dużego leylanda- silnika jelcza, jeden od sw 400 bez doładowania a ostatni numer niesklasyfikowany, nie występuje w systemie, i ta maszyna chodziła, ręce opadają co ludzie potrafią zmodzić,
Końcówki założone nowe wtryski ustawione, zobaczymy jak wrzucę czy mu się poprawi

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,246

Odp: Ręcę opadają.

Niezły misz-masz... ze to chodziło w ogóle?

Siły na zamiary zmierz....

4,247

Odp: Ręcę opadają.

Gelek jak odpalisz to ostrożnie z pedałem gazu....

4,248

Odp: Ręcę opadają.

Jestem geniuszem- z lokomotywy zmotałem traktor smile, pół obrotu i silnik cyka, na początku zadymił na siwo ale to chyba nafta się wypaliła bo skorzystałem z okazji i gary naftą zalałem,
Silnik pracuje pięknie i w końcu tego dyma nie ma
Zobaczę jak pójdzie w orkę czy nie będzie kopcił i jak z siłą będzie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,249

Odp: Ręcę opadają.

Istnieją jakieś zestawy naprawcze pompy hamulcowej do 323? Padła a bez hamulców nie da się jeździć.

4,250

Odp: Ręcę opadają.

Gelek ja bym nie wytrzymał i już testował wink

Siły na zamiary zmierz....

4,251

Odp: Ręcę opadają.

Mati , najszybciej uszczelniacze dostaniesz w Świdnicy.

4,252

Odp: Ręcę opadają.

Ja od Wiesia.z Postolic brałem, a jak stwierdziłeś że to pompa?
Piotrze co do testów to jak Ci pisałem nie wytrzymałem podpiąłem pług i ogień, traktor nie kopci, tak jakby mniej się męczył i na obrotach jest zdecydowanie cichszy, zamówiłem oliwe jeszcze zleje i nową zaleje bo tam pewnie ropy w oleju co nie miara

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,253

Odp: Ręcę opadają.

Pedal zrobił się mieciutki płyn był wymieniany nie dawno cały a go nie ubywa. To odpielem rurkę zasilająca przy rozdzielaczu i tam po szybkim naciśnięciu płyn leci przy lekkim nie.  Po odkreceniu odpowietrznika płyn leci bez naciskania więc prawdopodobnie coś z zaworami jest nie tak

4,254

Odp: Ręcę opadają.

gelek79 napisał/a:

Ja od Wiesia.z Postolic brałem, a jak stwierdziłeś że to pompa?
Piotrze co do testów to jak Ci pisałem nie wytrzymałem podpiąłem pług i ogień, traktor nie kopci, tak jakby mniej się męczył i na obrotach jest zdecydowanie cichszy, zamówiłem oliwe jeszcze zleje i nową zaleje bo tam pewnie ropy w oleju co nie miara

150 koni na 5 grudziądzką to nie dziwne, że idzie jak burza. :walka:

4,255

Odp: Ręcę opadają.

Przydały by się czwórki obrotowe ale zysk z prowadzonej działalności gospodarczej nie pozwalają na takie zakupy sad

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,256

Odp: Ręcę opadają.

mati22252 napisał/a:

Istnieją jakieś zestawy naprawcze pompy hamulcowej do 323? Padła a bez hamulców nie da się jeździć.

Jeden taki z Grudziądza ma, wziąłem kilka lat temu i hamulce nadal działają, a po wywaleniu rozdzielacza lewo-prawo, lekko naciskam i 4 koła stoją

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,257

Odp: Ręcę opadają.

MAREKPE napisał/a:
mati22252 napisał/a:

Istnieją jakieś zestawy naprawcze pompy hamulcowej do 323? Padła a bez hamulców nie da się jeździć.

Jeden taki z Grudziądza ma, wziąłem kilka lat temu i hamulce nadal działają, a po wywaleniu rozdzielacza lewo-prawo, lekko naciskam i 4 koła stoją

też ostatnio skasowałem ten rozdzielacz ale muszę trochę głębiej pedał przycisnąć ale myślę ze regulacja przednich szczęk załatwi sprawę

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,258

Odp: Ręcę opadają.

Ja chyba w 514 też zlikwiduje ten rozdzielacz. Przed zniwami jak dzwoniłem do Piotra to już akurat miał wyczyszczone zapasy zestawów naprawczych. Muszę teraz się przypomnieć na akcje kukurydza

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,259

Odp: Ręcę opadają.

Przy takiej pogodzie to nie ma na co czekać tylko trzeba sprzęt szykować. ..

Siły na zamiary zmierz....

4,260

Odp: Ręcę opadają.

Pod koniec tego tygodnia może wystartuje.

E 516 na części
Telefon 695 076 269