4,421

Odp: Ręcę opadają.

A Rosyjscy lekarze odkryli polaczenie oka z odbytem
Po wbiciu igly w dupe pacjent zaplakal.Kiedy wbito mu igle w oko zesral sie.

4,422

Odp: Ręcę opadają.

Leżę na neurologia. Tomografia pokazała że chyba mam torbiel i chcą to potwierdzić. Często bóli mnie głowa a ostatnio mam też zawroty. Niech mnie zdiagnozują i leczą.  Puki co bezrobobie mnie wykańczania

Rolnik z powołania:-)

4,423

Odp: Ręcę opadają.

Oby poszło im to szybko i bez komplikacji...

4,424

Odp: Ręcę opadają.

W dobrym szpitalu leżysz ? najlepszy by był typowo neurologiczny.

4,425

Odp: Ręcę opadają.

Najlepszym w powiecie. Znaleźli mi torbiel w głowie w takim miejscu że lepiej nie kroić. Jak nie będzie rosła to się męczyć i tyle

Rolnik z powołania:-)

4,426

Odp: Ręcę opadają.

Bądź dobrej myśli, monitorować i żyć dalej.

4,427

Odp: Ręcę opadają.

Też muszę iść do lekarza moje kichy od pary dni dziwnie się zachowują. Mam jakieś dziwne pulsujące bóle...

4,428

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek może czas trochę odpuścić wątrobie.

4,429

Odp: Ręcę opadają.

No może.... ale  ale wątroba jest ciut wyżej i bardziej z prawej nie lewej....

4,430

Odp: Ręcę opadają.

dwunastnica

mdw

4,431

Odp: Ręcę opadają.

Oby nie trzustka

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,432 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2018-10-26 23:00:21)

Odp: Ręcę opadają.

mnie też męczy czasami, wszystko niezdrowy tryb życia a do tego środki ochrony roślin

mdw

4,433

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

Najlepszym w powiecie. Znaleźli mi torbiel w głowie w takim miejscu że lepiej nie kroić. Jak nie będzie rosła to się męczyć i tyle

No to zdrówka życzę Ci.

4,434

Odp: Ręcę opadają.

Panowie spuścić trochę z obrotów. Roboty całej się nie przerobi, wódki całej się nie wypije... zdrowie ma się jedno i ma się dla kogo żyć

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,435

Odp: Ręcę opadają.

na środki ochrony roślin bym nie zwalał, no chyba ,że ktoś to pije i nie zakąsza smile , raczej żarcie ze wszystkimi dodatkami tak działa

4,436

Odp: Ręcę opadają.

Oby wyszło że Krzyśkowi kiełbasa wyborcza zaszkodziła.
Ja kilka dni temu miałem dwudniową głodówkę, przesadziłem z orzechami. Suszą się przy piecu w kotłowni, jako że przez kotłownię wchodzę do domu to za każdym razem z 10, powinno się jeść dziennie 5.

4,437

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek , te bóle to taki jakby żrący pulsujący ból? masz inne objawy tj zgaga lub kwaśny posmak w ustach? być może to wrzody dolnego odcinka żołądka lub dwunastnicy.

4,438

Odp: Ręcę opadają.

a mi znowu się odnowiło coś w kolanach... ta mi zdrętwieja że później z bólem mogę nogę wyprostować.. ścięgna za kolanami bola, i jak ogarnę robote to idę prywatnie, bo państwowo byłęm w zeszłym roku, i nic nie chcieli pomóc..

4,439 Ostatnio edytowany przez szs (2018-10-27 20:31:21)

Odp: Ręcę opadają.

Zamknąć japy! Niedawno minął 3 krzyżyk i po tych Waszych wyznaniach już się boję co będzie dalej 😛 dla Papeja życzenia aby to nie było takie groźne jak wygląda 😕

Kompletny noob w temacie Fortschitt

4,440

Odp: Ręcę opadają.

Na pępkowym w piątek byłem, miałem trochę stracha bo z dobrymi zawodnikami do walki stanąłem ale udało sie dotrwałem do końca bieg trwał ok 10 godzin, tylko ta sobota mi zginęła, ale dziś już dobrze kawke się pije, zapomniałem o zmianie czasu smile

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile