21

Odp: CASE MX

Wojtas powiedz ile pali Ci case w pługu na hektar?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

22

Odp: CASE MX

Mx na silniku cumminsa powiem szczerze, ze dokładnie nie wiem, jedna ojciec jak zaleje do pełna to roboty przewali..... oszczędny to jest a i mocy nie brakuje.

23 Ostatnio edytowany przez Laszek (2018-11-10 19:33:00)

Odp: CASE MX

A tato jakiego ma?  Ropy ile wchodzi w kocioł?
Z tego co wyczytałem to silniki od najmniejszego do największego mają te samą pojemność.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

24

Odp: CASE MX

120 na cwykły silnik 6 z turbo, zwykła rzędowa pompa i wtryski.  wg danych koło 270l, ale tankuje ze 2 razy w tygodniu kiedy jedzie i prawie co dzień robi....

25

Odp: CASE MX

Grzesiu  nie wiem jaką robotę robi ciągnikiem twój tato, ale steyr potrafi w dzień wyssać zbiornik paliwa przy ciężkiej robocie.
O oszczędnym perkinsie w fastraku nie wspomnę bo  oszczędny nie jest....

26 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2018-11-11 09:22:21)

Odp: CASE MX

aż muszę kiedyś zmobilizować go , żeby zmierzył dokładnie. Kiedyś przeliczał coś około 12l na hektar orki. zbiornika nie ma szans wydoić. Tak jak u mnie ford zbiornik 300l to nie ma opcji żeby poszło w jeden dzień.

27

Odp: CASE MX

Zbiornik ponad 200l  ale 270 to przesada .. rzadko się zdarza że tankuje na pusty . w orce  hmm  pełen kocioł starczyło mi na 17.74ha  zaorania i 2 razy uprawienia  w zeszłym roku .  w transporcie  wychodzi mi od 5 do 10l na godzinę pracy   warunek nie przekraczając  1800obr   i prędkości 18 na godzinę ... droga szybciej nie pozwala  ,  ogólnie  zrobione  nim już 4.3tys mtg  w nie całe 3 lata   ogólnie  szukamy   drugiego  takiego tylko że 150  z miekiim przodem

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: CASE MX

te litry to z internetu podałem, bo sami też nie mierzyliśmy.