261

Odp: Kupie opryskiwacz

U mnie to te zatrzaski od początku nie działały, czasem się zablokuje ale rzadko.
Ogólnie to pompa ma rok, a już jakby słabiej podnosiła.Muszę zmierzyć ciśnienie.
Ogólnie to chcę dojść z tym ładu, bo kabinę chcę zmienić i rozdzielacz założyć inny z zatrzaskiem, żeby działało to jak należy.
Samo jumzowski rozdzielacz działa dobrze i nie dławi na nim nic, bo mam porównanie tych ruskich trochę było. A chcę, zmienić rozdzielacz, żeby nie ciekł i założyć z tyłu za kabiną.

262

Odp: Kupie opryskiwacz

Te ruskie rozdzielacze wyskakują czy stary czy nowy, trzeba je wyczuć i nie wyskoczy. Przesunę dźwignię i puszczę wyskakuje, tak było w starym i w nowym po zakupie. Przesuwam dźwignię trzymam ją chwilę na obrotach i nie wyskakuje, nawet później falując gazem w sporych wahaniach.

263

Odp: Kupie opryskiwacz

Grzechu sprawdzałeś te szybkozłącza? Wczoraj Ci radziłem, a dziś mi w turze w C360 spowalnia-i to bardzo przechył łyżki, im więcej dam gazu tym wolniej idzie łycha-a jest to połączone szybkozłączami właśnie typu euro, które nie były rozpinane przez 3 lata(stało się to nagle). Jutro je wywalam i dam znać, czy to ich wina.

264

Odp: Kupie opryskiwacz

U mnie stoi opryskiwacz już schowany. Nie miałem kiedy, jednak gniazdo powrotne ma nieco zatłuczony grzybek i gniazdo przez to za mało sięotwiera. Ogólnie będę musiał zobaczyć, czy ten zawór zwrotny mi nie blokuje. Patrzyłem przewody się jednolite i tylko złącza mogą blokować. lub rzeczywiście te przewody są zbyt małe.

265

Odp: Kupie opryskiwacz

czasami zdarza się, że przewody się rozwarstwiają i podczas przepływu oleju zaciskają się blokując przelot. Miałem tak w prasie od zamykania klapy, jak zamykała się na luźnym powrocie szła równo, a jak dostawała ciśnienia to od razy jedną stronę kosiło. Wymiana jednego przewodu załatwiła problem

266

Odp: Kupie opryskiwacz

co to za marka? warto sie interesować? https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-2 … vbSuX.html

Rolnik z powołania:-)

267

Odp: Kupie opryskiwacz

Nie rozumnie pytania ?  przecież w opryskiwacze to typowe składaki  i tylko stan techniczny się liczy ....

268

Odp: Kupie opryskiwacz

tak ale jak jest opryskiwacz "firmowy" to łatwiej z czesciami a jak pompa nie wiadomo jaka komp tez nie wiadomo jaki to i z czesciami moze byc problem

Rolnik z powołania:-)

269

Odp: Kupie opryskiwacz

Tecnoma części bez problemu tylko $.

270

Odp: Kupie opryskiwacz

jak zjajdę chwile to może podjadę go zobaczyć

Rolnik z powołania:-)

271 Ostatnio edytowany przez Pietia (2018-11-13 08:35:46)

Odp: Kupie opryskiwacz

Pajej napisał/a:

jak zjajdę chwile to może podjadę go zobaczyć

Uważaj w Tecnoma lubi mocno rdzewieć rama główna pod beczką jak szukałem dla siebie   3 oglądałem  i każdy miał to niedomaganie tylko w różnym stopniu zaawansowania.

big_smile:D:D