2,321

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

PO ile u was ON? krew mnie zalewa od padziernika ropa zeszła z 85$ do 53$ a na stacjach zeszła 10 gr
FAkt dolar zdrożał 10 gr ale to nie tłumaczy niczego....
Złodzieje!

2,322

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tak jest ZŁODZIEJE!
https://youtu.be/a6-d26HM6Tw

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,323

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Po ile Rsm.Czy 875 netto za tonę 26%+S z przechowaniem do wiosny to dobra cena?

2,324

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Krzysiek napisał/a:

PO ile u was ON? krew mnie zalewa od padziernika ropa zeszła z 85$ do 53$ a na stacjach zeszła 10 gr
FAkt dolar zdrożał 10 gr ale to nie tłumaczy niczego....
Złodzieje!

a wiesz o nowym podatku 6 gr do litra?

Rolnik z powołania:-)

2,325

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Co do rsm jak nie masz gdzie przechować a ktoś ci oferuje to to bierz.
Co do ON to przy tym kursie dolara i baryłki ropy cena powinna być na poziomie 4,4-4,5.... jak w padzierniku 2017

2,326

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Patrząc na ceny używanych naczep cystern 30 metrów sześć to sam zastanawiam się nad magazynowaniem RSMu dla siebie i sąsiadów.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,327

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U nas ON 5.2 detal a hurt zależy ale dziś 4.69 można

2,328

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

MAREKPE napisał/a:

Patrząc na ceny używanych naczep cystern 30 metrów sześć to sam zastanawiam się nad magazynowaniem RSMu dla siebie i sąsiadów.

w jakiej cenie można wyrwać?

Rolnik z powołania:-)

2,329

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Najtańszą widziałem za 7000

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,330

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Czasami na przetargach z AMW są beczki 25 i 50m3 w cenach wywoławczych 2000-2500.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,331

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak chcecie  taki baniak na RSM to  weźcie kolejowy i po problemie ... trafiały się po cenie złomu

drogo ten RSM  we wrześniu 32  dostałem po 700 netto  wziełem z kolegą 4 auta ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,332

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Drogo jest i będzie.  Producenci nawozów ustalają ceny proporcjonalnie do cen zbóż....

2,333

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

dla zobrazowania o ile w krótkim czasie podskoczyły ceny. Na obecną chwilę saletrosan 1150zł brutto. W sierpniu 2017 płaciłem 850 brutto.

gg 5118068

2,334

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak takie wysokie ceny to wiosną ile będzie szło będę lać gnojowicę. Pod kukurydzę z jesieni dostało już po 100tys na ha i z wiosny ponownie tyle postaram się wlać. Spróbuje też z pszenica wiosenne dokarmianie tym bardziej że beczka ma lance z wężami wleczonymi na 18 metrów więc tak jak u mnie ścieżki. Zawsze to za darmo, no jakaś tam flaszka...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,335

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Sąsiad jak zszedł śnieg i szło wjechać na pole bez kolein to stosował wiosną na pszenicę gnojowicę świńską, żeby opróżnić zbiorniki. Pszenica była bardzo ładna, lepsza jak po nawozach mineralnych.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,336

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No dokładnie, wcześniejsze lata też lali po sąsiedzku wiosną na pszenżyta i pszenicę i rosły jak diabli. Dodatkowo ten plus że beczka ma lance z wężami wleczonymi

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,337

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Panie z agroloku powiedziała mi że pszenicę skupuje po 820,30 brutto. Co ciekawe owies po 740brutto. u mnie na skupach ceny od 810-840 średnio. Ojciec podpisał umowę  na
pszenicę po 840,50 i sam się zastanawiam czy czegoś takiego nie zrobić. Jak myślicie pójdzie coś jeszcze w górę? Owies i tak chyba  agrolok zabierze, bo u mnie chca kupić po 610brutto. W ogóle jest Ktoś tutaj co handluje z nimi na większa skalę?

2,338

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja przed świętami pszenice sprzedałem po 780 netto i nie żałuje

Rolnik z powołania:-)

2,339

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja w tamtym roku sprzedawałem do Agroloku i było ok. W tym też chciałem w grudniu im sprzedać, ale termin odbioru byłby dopiero koniec stycznia, a potrzebna była kasa więc sam wywiozłem do Wipaszu.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,340

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

U mnie 830netto paszowa GOLPASZ