4,461

Odp: Ręcę opadają.

Jeśli ktoś przebił twoją ofertę to wystarczy przestać licytować, wygrywa ten kto da najwięcej.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

4,462

Odp: Ręcę opadają.

Nie ma się czym przejmować, miałem wystawione na licytacje gość wygrał i przysłał odp że nie kupi bo wyjeżdża. Allegro prowizję oddało i tylko negatyw mogłem wystawić, nie ma  przymusu że musisz kupić.

4,463

Odp: Ręcę opadają.

Gość anulował wszystko... ufff

4,464

Odp: Ręcę opadają.

Wróciłem od lekarza...
Mam skierowanie do neurologa.
Rodzinny obejrzał fotki kręgosłupa i twierdzi że jestem wrakiem....  mówi że taki stan rzeczy często się spotyka tylko że nie u osób w moim wieku. U mnie to wyszło tak co najmniej 20 lat za wcześnie...
Zobaczę co mi powie neurolog....
***...

4,465

Odp: Ręcę opadają.

Takie bimbały mocno obciążają kręgosłup.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,466

Odp: Ręcę opadają.

🤣🤣🤣

4,467 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-12-27 20:54:48)

Odp: Ręcę opadają.

Wiedziałem że ktoś z takim tekstem wyskoczy! big_smile

4,468

Odp: Ręcę opadają.

bałem się że urażę.ale tekst fajny,

Leszek   dla kolegów'

4,469

Odp: Ręcę opadają.

No za wcześnie z tym kręgosłupem. Wysoki jesteś a to niekoniecznie atut rolnika.

4,470

Odp: Ręcę opadają.

Krzyśkowi zaszkodził ten wyjazd co miał się wybierać... miałem się pytać czy byłeś a samo wylazło tongue

4,471

Odp: Ręcę opadają.

Oj tam zaraz to nie jest choroba weneryczna.... wink

Po nowym roku szukam jakiegoś lekarza. Kurła zasnąć nie mogłem.  Różne mysli przychodzą do głowy pomijając czarne scenariusze to np co jeśli przyjdzie zmienić profesje????

4,472

Odp: Ręcę opadają.

to juz teraz wiem żeby nie isc do lekarza hmm

mdw

4,473

Odp: Ręcę opadają.

Im mniej wiesz, tym lepiej big_smile To u mnie u sąsiadki dalszej jest że jej stan kręgosłupa jest na poziomie wózka inwalidzkiego... A jest w podobnym wieku... Ale się leczy, rehabilitacje i itp i jest ok

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,474 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2018-12-28 19:01:51)

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek nie strasz... od tygodnia nawet wstać z łóżka nie mogę. A podnieść worek 25 kg graniczy z cudem. Bo aż ciemno w oczach się robi.
A tur czeka na założenie. ..

Siły na zamiary zmierz....

4,475 Ostatnio edytowany przez androl (2018-12-28 18:44:29)

Odp: Ręcę opadają.

Wykorzystałem asf żeby pozbyć się świnek. Kręgosłup zaczyna być mi wdzięczny no i problemy z układem oddechowym jakby mniejsze. No a ja to stary chłop przy Tobie.

4,476 Ostatnio edytowany przez szs (2018-12-28 19:11:27)

Odp: Ręcę opadają.

Tak z ciekawości... realna jest kasa, którą obiecywali jeśli się zlikwiduje stado świń z racji asf?

A właśnie miałem zakładać temat o zdrowiu, a dokładniej czy ktoś stosował maść z żywokostu na plecy (zwłaszcza po cieżķim obciążeniu plecków)? I jaki wybrać materac do wyra żeby dla grzbietu było jak najzdrowiej.

Kompletny noob w temacie Fortschitt

4,477

Odp: Ręcę opadają.

Ta rekompensata to miała być dla małych hodowców, do 50 tuczników sprzedanych w roku no i ze strefy co najmniej czerwonej. Na bieżąco nie jestem bo to już mnie nie dotyczy.
Materac to w miarę twardy.

4,478

Odp: Ręcę opadają.

Co Ci po wygodnym materacu jak baba w nocy spać nie daje...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,479

Odp: Ręcę opadają.

Tak chrapie? 😉😁😁😁

Kompletny noob w temacie Fortschitt

4,480

Odp: Ręcę opadają.

Dobre 😁 tylko czasem chrapie ale to głównie jak przed telewizorem zaśnie 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269