4,481

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Wróciłem od lekarza...
Mam skierowanie do neurologa.
Rodzinny obejrzał fotki kręgosłupa i twierdzi że jestem wrakiem....  mówi że taki stan rzeczy często się spotyka tylko że nie u osób w moim wieku. U mnie to wyszło tak co najmniej 20 lat za wcześnie...
Zobaczę co mi powie neurolog....
***...

Już się zarejestrowałeś nfz uruchomił przeglądarkę

https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/?sea … mp;Street=

4,482

Odp: Ręcę opadają.

Pietia napisał/a:
Krzysiek napisał/a:

Wróciłem od lekarza...
Mam skierowanie do neurologa.
Rodzinny obejrzał fotki kręgosłupa i twierdzi że jestem wrakiem....  mówi że taki stan rzeczy często się spotyka tylko że nie u osób w moim wieku. U mnie to wyszło tak co najmniej 20 lat za wcześnie...
Zobaczę co mi powie neurolog....
***...

Już się zarejestrowałeś nfz uruchomił przeglądarkę

https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/?sea … mp;Street=

Nie martw się Krzysiek rodzinny się nie zna .Neurolog cię uzdrowi

4,483

Odp: Ręcę opadają.

Siedzę w sieci i kopię. Dziwne jest to że z "dnia nadzień" rozbolały mnie kolana i kręgosłup szyjny.  Jedno kolano z nie wyjaśnionych przyczyn rozbolało mnie jakieś 2 miesiące temu niby  od łażenia po lesie i tak z przerwami boli do dziś. Drugie zaczęło boleć jakieś 2 tygodnie przed świętami. Do tego doszła szyja, mam problemy z odwracaniem głowy i ból przy ziewaniu. Według opisu mam 3 wypadnięte dyski obok siebie....
Reumatyzmu raczej nie mam,  nie znam mechanizmu nabywania tej choroby ale kilka lat temu miałem problemy z nadgarstkami i robiłem wyniki byłem czysty....
Zobaczymy co przyszły rok przyniesie.

4,484

Odp: Ręcę opadają.

Zrób sobie Western Blota bo mi to Boreliozą cuchnie

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,485

Odp: Ręcę opadają.

Już ktoś na forum mi o tym mówił z rok temu... To moze być to...

4,486

Odp: Ręcę opadają.

Jeśli rok temu nie poszedłeś na badanie to w temacie boreliozy pozostaje Ci tylko modlitwa, bo każdy dzień zaniechania to nieodwracalne zwyrodnienia. Teraz, choć to o kilka lat za późno będziesz miał problem z uzyskaniem skierowania na jakieś rehabilitacje bo to żadna tajemnica, że szkoda czasu i pieniędzy. Jedyne co pozostaje to uznanie choroby zawodowej i czerpanie z tego jakichś profitów. W tej chwili swojej mamie prowadzę dwie sprawy sądowe przeciw KRUS o uznanie choroby zawodowej i przyznanie jednorazowego odszkodowania oraz o uznanie całkowitej niezdolności do pracy i przyznanie stałego dodatku do emerytury. Wojna trwa już ponad rok, KRUS wynajmuje coraz droższych prawników, nie wiem czy udźwignę, czy trzeba będzie zaprzyjaźnionego mecenasa zawezwać do pomocy.
Ps. W naszym okręgu jeszcze nikt nie wygrał, ale nikt nie grał tak ostro jak ja.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,487

Odp: Ręcę opadają.

Ręce opadają, mamy debilne społeczeństwo i jeszcze gorsze dziennikarstwo ! 5 cm śniegu, -3 i tragedia !
Fakty, wydarzenia, wiadomości:
- paraliż na drogach,
- auta blokują drogi, samorządy wprowadzają stan wyjątkowy,
- w sklepach brakuje łopat śnieżnych,
- rodzice nie puszczają dzieci do szkoły,
- rozmawiamy z Panem Kazikiem z Bździszewa "Pani tragedia na drodze, nie posypane a na drodze 2 cm śniegu, nie mogę wyjechać z garażu, podjazd nie odśnieżony"
- reporterka zaprasza do krótkiego filmu z ogromu tragedii jaka dotknęła kraj. Widzimy kilka aut na drodze, 5cm zaspy i w tle ta przerażająca muzyka - armagedon !!
- pogodynka Kasia ostrzega że najbliższe dni będą jeszcze gorsze z uwagi na kilkucentymetrowy opad śniegu, wiatr osiągający miejscami 50km/h i temperaturę rzędu -6, prognozę pogody kończy słowami "proszę Państwa przygotujmy się na atak zimy !!"

Tymczasem u podnóża gór w malutkiej wsi na dolnym śląsku pewna rodzina wybiera się na sanki, lepią bałwana. Głowa rodziny organizuje kulig, dołączają się dzieci z połowy wioski. Dzieci ani myślą wracać do domu, rozpalają ognisko. Po zmroku wszyscy wracają do domu. Kakao, naleśniki, koc i smerfy w tv - wszyscy przeżyli atak zimy.
Nazajutrz auta bez problemu mogą wyjechać z domu mimo że do pokonania spora górka, nie potrzeba używać łopat.

gg 5118068

4,488

Odp: Ręcę opadają.

I co chwila dzwon  na drzewie albo w rowie leży samochód.....
Środkowa nie zdążyła do szkoły więc ją odwiozlem i z przerażeniem 100  zapieprzalem" bo na bocznych nie stoją " A zimą  na bocznych nie sypią 🤣

4,489

Odp: Ręcę opadają.

po co tak szalec, co by sie stało jakby sie spóźniła i poszła na 2 czy 3 lekcje. Warto ryzykować?

Rolnik z powołania:-)

4,490

Odp: Ręcę opadają.

Pamiętajcie, że dobra wiadomość to zła wiadomość. To jest credo dziennikarstwa. I zawsze zrobią z igły widły dla większej sensacji.

Kompletny noob w temacie Fortschitt

4,491

Odp: Ręcę opadają.

To powinno byc karane...
Chłostą....

4,492

Odp: Ręcę opadają.

Ponoć młodzi farmerzy na facebooku po pierwszych mrozkach miesiąc temu, nakręcali się że trzeba pługi podpinać bo wymarzło wink

4,493

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

Ponoć młodzi farmerzy na facebooku po pierwszych mrozkach miesiąc temu, nakręcali się że trzeba pługi podpinać bo wymarzło wink

Ta i co chwilę jak sytuacja na polach itd itd... Czy przetrwa taki mróz :stu:

4,494

Odp: Ręcę opadają.

Niestety tak już będzie z tym  przesadzaniem. Za moich czasów jeździło się dużym fiatem na letnich oponach, przy metrowych zaspach , temperaturze -25 bez telefonu  i nikt nie narzekał bo tak było zawsze. A teraz 21 wiek i ludzie chcą podgrzewane drogi z zadaszeniem ach..... te dawne czasy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4,495

Odp: Ręcę opadają.

A mi z tamtych czasów pozostało to, że w każdym samochodzie mam zestaw łańcuchów na koła, a w busie pod nogami pasażera ląduje tirfor i kilka pasów. Dobrodziejstwem nowych czasów jest warsztat z pełnym zestawem do serwisowania ogumienia samochodowego, a opony teraz tanie i dostępne.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,496

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj jechałem do Katowic. Wypadek na wypadku. Auta w rowie. Ludziom naprawdę brakuje wyobraźni. 2 cm śniegu i paraliż big_smile

Siły na zamiary zmierz....

4,497

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

po co tak szalec, co by sie stało jakby sie spóźniła i poszła na 2 czy 3 lekcje. Warto ryzykować?

Jak ciagnikiem jeździ po 80 to stówka autem nie robi wrażenia :walka:

4,498

Odp: Ręcę opadają.

Parę minut temu odjechała córka z mężem, skręcili w drodze powrotnej z Szczyrku. Byli tam tydzień, pijemy herbatkę a w radio mówią że https://fakty.interia.pl/slaskie/news-s … Id,2767669

4,499

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:
Pajej napisał/a:

po co tak szalec, co by sie stało jakby sie spóźniła i poszła na 2 czy 3 lekcje. Warto ryzykować?

Jak ciagnikiem jeździ po 80 to stówka autem nie robi wrażenia :walka:

Outlander dobrze się trzyma drogi ale wiadomo że  na slizgawicy na drodze  mocnych nie ma .....
Ale wiosna jak nocami pilnowalem kukurydzy to 80  po polu jeździłem......  I weź kup później taki samochód 🤣🤣🤣

4,500

Odp: Ręcę opadają.

Piotrfire napisał/a:

Niestety tak już będzie z tym  przesadzaniem. Za moich czasów jeździło się dużym fiatem na letnich oponach, przy metrowych zaspach , temperaturze -25 bez telefonu  i nikt nie narzekał bo tak było zawsze. A teraz 21 wiek i ludzie chcą podgrzewane drogi z zadaszeniem ach..... te dawne czasy

. oj tak ! opony to tylko aby miały jakiś bieżnik .   pchali , płakali i jechali .

Leszek   dla kolegów'