4,501

Odp: Ręcę opadają.

A mi z tamtych czasów pozostało to, że w każdym samochodzie mam zestaw łańcuchów na koła,

Marku z takim podjazdem do domu to ja bym woził cały rok

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4,502

Odp: Ręcę opadają.

No widzisz, a ja poszedłem krok dalej i moje wszystkie auta dają radę na zimówkach w każdych warunkach, a jak ktoś nie daje rady, dostaje zaproszenie pod wiatę na serwis. Po obsłudze też da radę. Mój Transit i Brata IVECO teraz też dają radę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,503

Odp: Ręcę opadają.

- 12 syn parę minut po wyjeździe dzwoni, tato podjedź szybko swoim bo corsa zgasła a za 0,5 godziny pisze próbną maturę. Zamieniliśmy się autami, syn szybko odjechał ja wsiadłem do corsy zapaliłem i przyjechałem do domu. Filterki od gazu nie były zmieniane po zakupie w IV , widocznie coś z nimi nie tak że przyłapało gaz. Trzeba się zbierać i podjechać do gazownika bo zima dopiero się zaczyna. Oczywiście mógł przełączyć na benzynę ale w tym stresie ......

4,504

Odp: Ręcę opadają.

No to załóż młodemu sterownik który przełączy benzynę na gaz dopiero jak silnik osiągnie temp 60 stopni, bo jak gaz ma -10 to zanim się odparuje  to kichnie na kotły płynnym i stąd auto zgasło.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,505

Odp: Ręcę opadają.

Filterki zmienione no i okazało się że temperaturę przerzucania ustawioną miał na 30 stopni, przestawił na 35. Ponoć przy tej temp. ma nie przyłapywać gazu. Jeżeli przyłapie to brud w reduktorze i zawór się przycina, wtedy jeszcze jedna wizyta. Dziś 80 zł za wymianę filterków, podpięcie kompa i przestawienie temp.

4,506

Odp: Ręcę opadają.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wyw … y9H6e.html zgadnijcie za ile poszła ta przyczepa?

4,507

Odp: Ręcę opadają.

Wystawiona nawet nie 1 zł/kg,  poniżej ceny złomu chyba nie ?

4,508

Odp: Ręcę opadają.

to była licytacja a chłopów 40 zjechało...

4,509

Odp: Ręcę opadają.

To i do dychy mogli podbić big_smile

4,510

Odp: Ręcę opadają.

Oj,czasami na przetargach jak się znajdzie paru zawziętych to można się zdziwić.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

4,511

Odp: Ręcę opadają.

Jak przetarg obstawiam 12tyś.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,512

Odp: Ręcę opadają.

5687zł i 39groszy

4,513

Odp: Ręcę opadają.

kellyq napisał/a:

5687zł i 39groszy

jak z kwitami do dobra cena !!!

Leszek   dla kolegów'

4,514

Odp: Ręcę opadają.

kurde sam na taką poluję w takich pieniądzach ważne aby była kompletna z dokumentami może być do kapitalnego remontu bez instalacji elektrycznej i ewentualnie z wybrakowanymi hamulcami

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,515

Odp: Ręcę opadają.

Ręce opadają... dzie ok 17 przyszedł sasiad z lewej strony ze coscie stało sasiadowi z prawej okazało sie ze nie zyje. Fajny niekonfliktowy człowiek, Mieszkał sam ok 14 odprawił kolegów bo sie źle poczół jak sasiad ok 17 do niego poszedł to juz zimny był. Tak nagle zmarł... nie ma bliskiej rodziny podobno kuzynka ma sie pogrzebem zająć... Więc chłopaki dzis chodzimy a jutro kto wie...

Rolnik z powołania:-)

4,516

Odp: Ręcę opadają.

Mam nadzieje, że do samej śmierci będę zyc

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,517

Odp: Ręcę opadają.

z drugiej strony to jakby miał byc obłożnie chory bez rodziny to może i lepiej że tak nagle zmarł...

Rolnik z powołania:-)

4,518

Odp: Ręcę opadają.

jesli o ta przyczepę chodzi to słyszałem z drugiej ręki że 6600zł. Kelly byłeś na tym przetargu czy kupiłeś? wink po zdjęciach to ona nie warta więcej niż 2.5tys jak dla mnie.
Jeśli o śmierć chodzi to chyba jedyna rzecz której boję się w życiu.

4,519

Odp: Ręcę opadają.

https://www.dropbox.com/sh/33l9j7gynygy … pzWmoE51Lc

co wy na te kalkulacje?

4,520

Odp: Ręcę opadają.

Jak liczyć siłę pociagowa?