41

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

tomek 323 napisał/a:

ja bym to ogarnął z resztą chyba już o tym rozmawialiśmy kiedyś ale jednak odległość spora

No włąsnie to podbijam temat;) Zakwateruję Cię u siebie w domu;) Wyżywienie dostaniesz i na bilet dam:D

42

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

nie jest to u mnie osiągalne jedyna opcja jak dla mnie to jest robienie na miejscu bo mam zawsze wszystko pod ręką sklepy itp
a poza tym jestem tu uwięziony bo pracuje w lesie i prócz tego muszę być na każdą awarię w lesie bo odpowiadam za sprzęty leśne i serwis w terenie należy do mnie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

43

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

czołem panowie  szukam dobrego magika z zachodniopomorskiego do instalacji 323 trzeba ją zrobić od podstaw ponieważ stara się spaliła doszczętnie i dodam że takiego już kupiłem  ktoś ma jakieś namiary ? z góry dzięki za pomoc smile

44

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

5 tyś za robotę jak  dasz  to ładuj na lawetę i za tydzień będę  miał chyba tydzień wolnego to mogę zrobić .....

45

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

o kurde to mnie zaskoczyłeś wiedziałem że koszta będą duże ale chyba  nie myślałem że aż tak duże smile

46

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

i jeszcze powiedz mi 5 tyś to  za samą twoją pracę tak ? smile

47

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

heh no to konkurencyjnie u mnie wychodzi 1300 za samą robotę

Nie ma to jak FORTSCHRITT

48

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

OOO to psujesz rynek ........
A tak na serio to moja cena z kosmosu żeby Przemek myśleć zaczął i zamiast męczyć się z robieniem instalacji można kupić za 1500 zł kompletne kabiny .......

49

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

tomuś ja z tobą nie konkuruję ja podałem swoją ofertę oczywiście to moja oferta to kwota za moją robotę a nie interesuje mnie kwota wydana na komponenty klient dostaje w-z którą ma do opłaty w przeciwnym razie maszyna sprzęt czy cokolwiek co naprawiam nie opuszcza warsztatu do czasu opłaty

Nie ma to jak FORTSCHRITT

50

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

najlepiej jak by  można było kupić do nich gotową instalację jak np. do c360  a  nie mogę nigdzie znaleźć  a dzwoniłem o kabiny owszem są kompletne na 1500 pln ale  jaka tam jest instalacja też ciężko powiedzieć. dogadałem się z jednym panem tak że on przyprowadzi całego 323 na części i zadzwoni do mnie żebym przyjechał jak będzie demontował kabinę i sam sobie  odłączył  i opisał odpowiednio instalację to będę wiedział co i jak

51

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

Zazwyczaj instalacje nie są w tak strasznie złym stanie. Można ratować starą, można ratować nową. Największa trudność to chyba brak chęci do pracy wink No i oczywiście ciężko będzie zachować kolorystykę oryginalnych przewodów, bo ciężko dostać w podwójnych, oryginalnych kolorach. Instalacja w forszu nie jest jakoś bardzo mocno skomplikowana. Fakt, trochę kabli jest, ale podstawowe funkcje typu światła czy zegary są proste.

https://sites.google.com/site/fortschrittinfo/

Przyjmę rysunki do rekonstrukcji np. schematy, teksty, instrukcje itp. Pisać PW lub mail
sebastian.hojka@outlook.com

52

Odp: Nowa Instalacja Elektryczna

tutaj nie został nawet jeden kabel  wszystko poszło z dymem smile