4,541

Odp: Ręcę opadają.

Może nigdy nie jadła i zwyczajnie zazdrościła. Moja żona pojechała do kina na hotel transylwania 3 i zabrała naszą córkę i jeszcze mojego siostrzeńca i siostrzenice. Idą przez galerię bo kino na samym końcu i tylko słyszy: o idzie 500+... taką miała chęć *** dziada jednego z drugim ale nie chciała być wulgarna przy dzieciach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,542

Odp: Ręcę opadają.

Dlatego tak nie lubię do miasta jechać. wszystko mnie zaraz wnerwia, chodza pindy po salonach z kubkiem kawy zimnej bo kupiła z rana, wartości swojej 1godziny pracy żeby pokazać jakie to one światowe... Najlepsze jest to, ze jakby wiedzieć o wszystkich wszystko to dopiero patola wyszłaby, z wierzchu ładnie, ale tak niektórych posłuchać. Jeszcze jedno nieraz mówia że 500plus tylko nie widza, ze dzieci starsze niekiedy niż ten cały program,...

4,543

Odp: Ręcę opadają.

Mogła im wyjechać np. co żal dupę ściska impotenci wink

4,544 Ostatnio edytowany przez Laszek (2019-02-27 19:26:50)

Odp: Ręcę opadają.

Nie posądzaj ludzi o to że umieją liczyć 😁
Androl nie chciałbyś widzieć mojej żony w akcji, oczy czerwone piana w pysku i tętnice przegryziona 😤

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,545

Odp: Ręcę opadają.

Ja bym odpowiedział że to 1000 plus dziadowi jednemu.

4,546

Odp: Ręcę opadają.

Koseś co tam u Ciebie jaki masz nick na mesengerze

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,547

Odp: Ręcę opadają.

https://m.me/tomasz.kosewski.7

4,548

Odp: Ręcę opadają.

Nadałem do Ciebie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

4,549

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj siejąc nawozy w nocy wypiął mi się rozsiewacz na polu, wyleciała zawleczka trzymająca kulę, dobrze że tylko pół tony siarczanu w nim było. Ze strat podgięta tarcza i lekko łopatka.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,550

Odp: Ręcę opadają.

Być może już niektórzy z was o tym wiedzą ,ja dowiedziałem się wczoraj na szkoleniu z nawożenia. Gość mówił ,że według jakiejś tam ustawy z 2017 roku gdy poruszamy się po drodze przewożąc na przyczepie bądź w rozsiewaczu powyżej tony nawozu o zawartości powyżej 27 % azotu musimy mieć kurs ADR i odpowiednio oznakowany traktory i przyczepę/rozsiewacz. W razie kontroli , wypadku itp grozi kara 5 tys zł.

4,551

Odp: Ręcę opadają.

chodzi tylko o saletrę

4,552

Odp: Ręcę opadają.

kolejny argument za RSM

Rolnik z powołania:-)

4,553

Odp: Ręcę opadają.

A jak jedziesz i wieziesz w rozsiewaczu nawóz powyżej tony  .. jak ci pan policjant  udowodni  że to saletra ??  a nie mocznik ? czy saletrosan ?? hmm  co innego na przyczepie w workach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,554

Odp: Ręcę opadają.

Nie wiem , może gdyby był wyjątkowo upierdliwy to by ważył i brał próbkę do analizy big_smile

4,555

Odp: Ręcę opadają.

Witam temat dobry do tego wątku

Mianowicie  wioska mała jak  większość w  tym kraju  , Jakieś 3 tygodnie temu były wybory  na Sołtysa ... Stara Sołtysowa już się do niczego nie nadawała bo   tak wyszło ...  wpadły  dwie kandydatury   koleżanka i  nasz ...... Sklepowy   wiadomo jak to na wyborach   bywa  jeden  musiał przegrać .. i przegrał Sklepowy  dodam że kawał H reszta dziada ... 

Wiadomo  człowiek powinien się   zamknąć jak  go nie chcieli .. ale cóż ..  Faktem jest że trochę głosów miał bo ze 40 szt ale  większość to głosy pijaków i innych takich ... co wiadomo za Piwo zrobią wszystko byle by to nie była praca fizyczna ...

Długo nie trza było czekać .. Sklepowy pisze donosy do urzędu że to głosowanie sfałszowane itp  że nieprawidłowości  i takie tam ... Ze wszystko się odbyło nie tak jak powinno ... Wiadomo  nie były to wybory  na prezydenta ale komisja z urzędu była  więc ...??

I co by tu gościowi   zrobić by troszkę przysiadł na dupie i zajmował się sobą ??  bo normalnie każdy ma gościa dość ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,556

Odp: Ręcę opadają.

a nie sprzedaje nieletnim alko i fajek przypadkiem?

4,557

Odp: Ręcę opadają.

Albo coś z pod lady jakieś własne warzywa, fasola, jajka coś co nie idzie przez kasę.

4,558

Odp: Ręcę opadają.

po prostu przestać robić zakupy w jego sklepie.

gg 5118068

4,559

Odp: Ręcę opadają.

zorak napisał/a:

po prostu przestać robić zakupy w jego sklepie.

I nic więcej nie potrzeba

4,560

Odp: Ręcę opadają.

nagłośnić sprawę na wiosce jak to sklepowy ludziom dupy nie obrabia w koło i zrobić ponowne wybory wtedy nie uzyska nawet tych 40 głosów

Nie ma to jak FORTSCHRITT