21

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Ciągnik to 323a

22

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Tam powinien być typowo przekładniowy. JAk wlejesz agrol też będzie pomykał.
Jak wszystko jest szczelne to olej ze skrzyni nie przechodzi do przystawki

23

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Ok dzięki

24

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

witam . panowie mam pytanie chce wymienic olej w moim zt 323a skrzynia i hydraulika jest jednolity olej .... więc jaki najlepiej zalać i ile litrów mam kupić smile ???

25

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

gl4 hydrauliczno - przekładniowy wystarczy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

26

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

a ile litrów ?

27

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

ok 90

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Kup 100 litrów i bedzie ok.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

29

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

czy w zt 323 olej w hydraulice  i skrzyni to ten sam olej,czy te układy są połączone?

30

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Tak

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

31

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

a gdzie wyłancza sie pompe od hydrauliki w 323?

32

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Na obudowie gazu ręcznego i wajchy WOM od strony fotela przy podłodze jest taka mała wajcha.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

33

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

pewnie wyłaczyłem ją przez przypadek jak fotel zmieniałem,próbuje teraz włączyć bo chciałem pług zapiąść i nic,ze sprzegłem  i bez i nie działa,co zrobić?w dół jest włączona?

34

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

Wejdź pod traktor i spróbuj jakąś małą breszką popchnąć tą dźwigienke do której idzie linka , powinna się załączyć. Oczywiście na zgaszonym silniku wchodź pod traktor. wink

35

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

grala13 napisał/a:

pewnie wyłaczyłem ją przez przypadek jak fotel zmieniałem,próbuje teraz włączyć bo chciałem pług zapiąść i nic,ze sprzegłem  i bez i nie działa,co zrobić?w dół jest włączona?

tak w dół się załącza przy załączaniu powinna lekko zgrzytnąć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

36

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

udało sie załączyc,popusciłem linke od spodu i wcisnałem dzwignie na zgaszonym,wychodzi chyba,na to,że 2 stopin sprzegła mam do roboty bo niemogłem tej pompy właczyc i wałka tez niemoge na 1000 na 540 wchodzi ale po wcisnieciu sprzęgła nie staje.

37

Odp: Jaki olej do hydrauliki?

A powietrze na siłownik idzie?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia