41

Odp: Czujnik do czegoś?

w pokrywie filtra na zbiorniku oleju przykręcanej na 4 śrubki m 8 czytaj uważnie było to już napisane

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

42

Odp: Czujnik do czegoś?

Czy ktoś mi podopowie gdzie w 323 jest ten mostek diodowy bo dzisiaj siedziałem pół wieczoru i go nie znalazłem. Kontrolki od ciśnienia skrzyni i silnika są odłączone... jak szedłem za kontrolką od ciśnienia powietrza do hamulców to doszedłem do elektrozaworów i tam się ślad "urywał"....

Poza tym z przodu ciągnika który przewód jest od czujnika powietrza? Są 3 nie znane mi bliżej: brązowo-biały, czerwono-zielony i niebiesko-czerwony??

43

Odp: Czujnik do czegoś?

o ile dobrze pamietam to kontorlka od cisnienia  a raczej czujnik snajduje sie przy butli od strony gdzie wychodza przewody do rozprowadzania powietrza  tam jest taki czujnik ten czujnik znajduje sie od strony kola tylnego pod akumulatorem a co do kontorlki od cisnienia  skrzyni i silnika tez mam odlaczone i narazie niepodejmuje sie szukania tego smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

44

Odp: Czujnik do czegoś?

przynjmniej u mnie czujnik zapchania filtra powietrza jest na brązowym kablu z tego co zauważyłem brązowy w forszu to masa

[you] nie zaśmiecaj forum zanim napiszesz pomyśl[you]

45 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2008-02-02 19:41:18)

Odp: Czujnik do czegoś?

Ale sam brązowy? Bo zarówno do filtra powietrza jak i filtra w skrzyni biegów dochodzą dwa przewody (braz zmasowania tych czujników) i jeden z nich to właśnie brązowy-masa.. który jest podczepiony gdzieś w pobliżu pod obudowe...

Dodano:

No i znalazłem ten mostek diodowy po całej sobocie spędzonej w ciągniku i pod ciągnikiem.... u mnie znajduje się on zaraz za listwą z elektrozaworami... wygląda jak przerywacz kierunków od c-330.. z 5 wyjściami....

46

Odp: Czujnik do czegoś?

Do czego jest czujnik widniejący na zdjęciu i do czego powinien być podpięty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/86e3040e2385b095.html

47

Odp: Czujnik do czegoś?

tutaj powinny dochodzić 3 kabelki ja mam dwa... Wie może ktoś co to jest ?

http://www.fothost.pl/thumb/08/14/thumb_81494678_jakisczujnik.jpg

48

Odp: Czujnik do czegoś?

tego kabelka co ci brakuje to dochodzi do czujnika zapchania filtra big_smile ale umnie ten czujnik tez niejest podłaczony big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: Czujnik do czegoś?

Witam.mam pytanie bo szukam na forum i niemogę znaleść jak powinien być podpięty czujnik zapchania filtra powietrza w zt 303 do jakiej kontrolki na desce i czy przy odpaleniu ciągnika powinien sie świecic

50

Odp: Czujnik do czegoś?

Jak świeci się po odpaleniu silnika to znaczy ,że filtr zapchany.

51

Odp: Czujnik do czegoś?

Dzięki.
Tylko do jakiej kontrolki powinien być podpięty bo na desce są 3 kontrolki jedna jest od oleju

52

Odp: Czujnik do czegoś?

od zapchania filtra powietrza jest osobna kontrolka a od zapchania filtra hydrauliki i silnika była w liczniku
mowa o zt 323

Nie ma to jak FORTSCHRITT

53

Odp: Czujnik do czegoś?

Mi chodzi o zt 303 do licznika raczej nie bo tam sa kontrolki od akumulatora kierunków i świateł.

54

Odp: Czujnik do czegoś?

to musi być osobna kontrolka sterowana masą dajesz plus do kontrolki a minus idzie do czujnika i drugi pin w czujniku do masy ciągnika jak filtr się zapcha on wtedy ma podciśnienie i się załącza

nie zależnie czy to zt 323 czy 303 w lkt i w zetorze jest tak samo a i w fendt tez tak ma

Nie ma to jak FORTSCHRITT

55

Odp: Czujnik do czegoś?

Dzięki za pomoc.