Odp: Radio ;p

Jest jakis patent żeby po uruchomieniu silnika radio sie nie resetowało?,rozrusznik zabiera tyle prądu że nawet nie starcza na podtrzymanie pamięci.i jeszcze co zrobić żeby nie trzeszczało jak włącze nawiewy?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

62

Odp: Radio ;p

na nawiewy to dodać filtr przeciwzakłuceniowy na antene jeżeli trzeszczą ci fale a na brak napiecia przy odpalaniu dajesz przekaźnik na włączanie po kluczyku i nie ma prawa ci resetowac radia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Radio ;p

mam właśnie przekaźnik po kluczyku,a żółty kabel od pamieci  idzie bezpośrednio pod napiecie i w tym kablu właśnie potrzeba prądu żeby przytrzymać pamięć.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

64 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2018-05-15 22:15:20)

Odp: Radio ;p

słuchaj zależy od radia bo czasami jest odwrotnie i w czerwonym musi być stały plus a żółty po kluczyku albo odwrotnie zależy od modelu radia
mi nie zeruje radia i o dziwo jak włączę nawiewy to niespecjalnie radio trzeszczy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

65

Odp: Radio ;p

U mnie nawiewy powodują buczenie, ale lampy robocze led eliminują radio totalnie i co z tym fantem zrobić?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

66 Ostatnio edytowany przez andre902 (2018-05-16 11:17:06)

Odp: Radio ;p

Mieć radio z usb i słuchać muzyki z pendrive'a

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

67

Odp: Radio ;p

MAREKPE napisał/a:

U mnie nawiewy powodują buczenie, ale lampy robocze led eliminują radio totalnie i co z tym fantem zrobić?

z tymi ledami to nie ty jeden masz problem
nie mam pewności ale gdzieś widziałem filtry przeciwzakłóceniowe a jakie masz radio ? takiego chińczyka czy może takie seryjne z jakiegoś samochodu bo np od vw oryginalne nie zbierało szumów z lamp led a te zwykłe radio podobne wynalazki od razu trzeszczą

Nie ma to jak FORTSCHRITT

68

Odp: Radio ;p

Oryginalne mam

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

69

Odp: Radio ;p

warto kupić radio chinczyko poniżej 100zł czt to wyrzucenie kasy w błoto? musze kupic radio do ciagnika i nie trzeba mi fajerwerków tyle USB było

Rolnik z powołania:-)

70

Odp: Radio ;p

Mam chinola za 50zł.
Do traktora można brać
Do samochodu jak ktoś ma *** głośniki i wrażliwe ucho to tak słabo.
Jak ktoś ma głośniki jak w fiacie punto czy starym sharanie to spokojnie starczy.

71 Ostatnio edytowany przez marcin (2019-06-24 06:26:03)

Odp: Radio ;p

A ja kupiłem firmy vordon i ma Bluetooth łącze się z telefonem komórkowym i rozmawiam przez głośno mówiący  125 zł dałem i nawet gra

72

Odp: Radio ;p

Do traktora kupiłem używanego Grundiga w lombardzie za 80 zł. Działa już 5 lat.

73

Odp: Radio ;p

Krzysiek napisał/a:

Mam chinola za 50zł.
Do traktora można brać
Do samochodu jak ktoś ma *** głośniki i wrażliwe ucho to tak słabo.
Jak ktoś ma głośniki jak w fiacie punto czy starym sharanie to spokojnie starczy.

chyba pójdę tym samym śladem

Rolnik z powołania:-)

74

Odp: Radio ;p

a ja się wykażę na temat radi trochę ich stestowałem i te chinole za 50 zł to położyć pod koło od ciągnika i rozjechać nie nadają się do niczego jak podłączysz tym bardziej pod stare głośniki to się tylko poirytujesz trzeszczy wrzeszczy i zero efektu grania
kup takie już bardziej markowe radio za to powyżej 150 zł a na pewno się nie rozczarujesz mam w mtz Peying ale to nie jest ideał ale są takie fajne sony które wkładają do nowych ciągników no i to nawet fajnie wychodzi

Nie ma to jak FORTSCHRITT