41

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

zacznę rozbierac za parę dni to się wszystko okaże. od kogo najlepiej kupować części?

42

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

tarcze kup na thu chyba zę na allegro sa ale nie od wieśka

Nie ma to jak FORTSCHRITT

43

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

wieska tzn skąd?

44

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

A od PiotraK?

45

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

Mi w Świdnicy nabijali nowe okładziny i toczyli dociski.  Za całe sprzęgło dałam 600 .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

46

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

koledzy to napiszę ktoś skąd Wiesiek? chciałem zamówić części

47

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

Z Postolic

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

48

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

dzięki kolego

49

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

koledzy rozebralem to sprzęgło i się okazało że jedną  tarczą jest prawie równo z nitami A druga ma 1.5 mm od nitow. chodzi mi o to abyście poradzili czy wymieniać to łożysko 6212 3 C i to małe  czy je zostawić nie mają żadnego luzu  góra dół tylko mały Na boki jak się ruszy za obudowę

50

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

to małe zmieniaj bo lubi sie zemścić złożysz ciągnik a za pół dnia możesz to z powrotem rozkręcać historia życia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

51

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

A to duże? koledzy patrzymy w Internecie to to łożysko 6212 3C są w różnych bardzo cenach są po 70 zł A niektóre za 300 przy tych za 70 parę piszą zwykle. czy to musi być jakieś specjalne czy jak? pytałem u siebie w sklepie mają fag za 70 parę zł

52

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

macie koledzy może jakiś patent żeby ustawić centralnie po środku tarcze?

53

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

musisz sobie najlepiej dorobić wałek musisz wymierzyć wałek z małymi frezami i dużymi wszystkie odległosci i niech tokarz dorobi ci takie ustrojstwo ja mam do c 360 dorobiony i ile ich robiłem tyle miałem uproszczone składanie wszystko ładnie mi się składało

Nie ma to jak FORTSCHRITT

54

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

Jeśli masz robrane to zmieniaj wszystko i dobrej jakości.  Ja bym tak zrobił  ... wymieniam i nie wracam do tematu!

55 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2018-02-06 08:24:23)

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

Gość w iłży ma po regeneracji, ja od niego wziąłem, nowe tarcze, płyty dociskowe, łożyska, łapki jest z deklem i wałkiem na sprzęgło gumowe, ja pojechałem osobiście to jeszcze w dobrej cenie pobrałem łożyska inne ma oryginały niemieckie w takich starych pudłach

A co najważniejsze jest wyważone i co mogę powiedzieć że jak robiłem w 300tce nowe tarcze plus lizanie docisków to potem jak ruszałem z załadowaną przyczepą czy na większym obciążeniu to czułem charakterystyczny zapach przypalonego sprzęgła

W tym przypadku tego nie ma chodzi już rok i problemu żadnego z nim nie ma

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

Odp: Wymiana Tarczy sprzęgłowej I Stopnia w Zt 323

Na przednim wałku wychodzącym w stronę silnika, są dwa pierścienie umieszczone z tyłu i z przodu łożyska, po których ślizgają się simmeringi. Jeden pierścień jest dłuższy, drugi krótszy (mierząc wzdłuż osi wałka). Który z nich idzie z przodu, a który z tyłu?