4,641

Odp: Ręcę opadają.

Cytuję żonę
"Ale ma pamięć ***"
wink

4,642

Odp: Ręcę opadają.

Ale pamiętliwy nie jestem wink

4,643

Odp: Ręcę opadają.

bez kitu już nie raz to zauważyłem. Zawsze myślisz nieco inaczej jak reszta dlatego wiele razy mnie zadziwiła Twoja spostrzegawczość i kojarzenie watków big_smile Komin jak u ojca się palił do ogień na metr, a dźwięki jak z silnika odrzutowego.

4,644

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też stodoła jak się paliła to masakra.... Ogień szedł jak zły. A jak eternit walił po łbie, tylko oczy zasłaniałem, do środka nie dało się potem wejść z maską na gębie i gaśnicami. Potem kilka dni kasłałem przez ten dym. Ale dziadkowa c330 ocalała a stała ze 3-4 metry obok.

4,645

Odp: Ręcę opadają.

To przez te durnackie maszyny...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,646

Odp: Ręcę opadają.

Ciekawie, wróciłem z pogrzebu żony brata ciotecznego, (mój rocznik, ona i brat). W trakcie obiadu telefon, powiesił się brat cioteczny po innej ciotce. Obydwoje rak, brat nie czekał aż go wyniszczy.

4,647

Odp: Ręcę opadają.

W sobotę i wczoraj ominęły mnie potężne deszczowe chmury a wraz z nimi nadzieja na deszcz ,na jutro zapowiadają opady praktycznie wszędzie za wyjątkiem ziemi łódzkiej... porządnie nie popadało od początku maja , w marcu i kwietniu nie padało praktycznie wcale , zimą śniegu nie było , cały czas tylko to cholerne bezchmurne niebo...  nie wiem czym wyżywie moje krowy nie wiem jak będzie dalej... nie mam na pogodę wpływu , chciałem się tylko wygadać...

4,648

Odp: Ręcę opadają.

Nas w okolicy też mało padało ale się w końcu udało że spadł deszcz, chociaż co roku zawsze jak się żniwa zaczną to musi u nas popadać.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

4,649

Odp: Ręcę opadają.

Moja emerytowana doradczyni z ODR pochodzi gdzieś z Twoich okolic. 2 tyg temu odwiedzała tam rodzinę. Mówiła że u nas to nie susza w porównaniu z tamtymi stronami.

4,650

Odp: Ręcę opadają.

Na brzózkach które rosną na piachach kilka dni temu zauważyłem pewną rzecz a mianowicie liście robią się żółte i pomarańczowe jak w październiku , więc wody gruntowe musiały opaść bardzo nisko... Dziś zasiałem kawałek facelii bez przekonania ,że wzejdzie ale jak ma leżeć w worku i zawadzać to lepiej niech leży w ziemi może akurat.

4,651

Odp: Ręcę opadają.

U mnie brzózki na glinie zżółkły i zrzuciły część liści kilka dni to upałach....

4,652

Odp: Ręcę opadają.

Dzis zapalil mi sie kombajn na szczescie w pore poczulem dym i ogarnolem temat.myslalem ze to lozysko na odrzutniku ale okazalo sie ze przesunal sie caly odrzutnik i tarl o bok kombajnu.jakim cudem takie cos??!!

4,653

Odp: Ręcę opadają.

Znajomy w JD miał dokładnie to samo rok temu i tez się głowili

Siły na zamiary zmierz....

4,654

Odp: Ręcę opadają.

Dziś jak wycofywałem z podwórka na pole odpadła mi cala tylna oś masakrując kosz sitowy. Brakowało 1 Cm żeby zgniotło akumulatory a z drugiej strony sprasowałoby podajniki.  Szczęście w nieszczęściu

Siły na zamiary zmierz....

4,655

Odp: Ręcę opadają.

W 516/517 nie byłoby takiej opcji 😁 tam zawieszenie tylnej osi pancerne i w ogóle konstrukcja na ramie a nie blaszka do blaszki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,656

Odp: Ręcę opadają.

mi wczoraj przed maske wyskoczył daniel. nie było szans wychamować i tak: zderzak gril przawa lampa przedni prawy bok i maska do wyrzucenia. Pare złotych mnie to będzie kosztować...

Rolnik z powołania:-)

4,657

Odp: Ręcę opadają.

Pytanie czy daniela wziąłeś, to zawsze trochę rekompensaty.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

4,658 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-07-25 09:08:40)

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:

W 516/517 nie byłoby takiej opcji 😁 tam zawieszenie tylnej osi pancerne i w ogóle konstrukcja na ramie a nie blaszka do blaszki

Sama belka jest masywna i w 2 osoby było co dygnąć. Ale te blaszki co od przodu i tyłu zabezpieczają oś i trzymają sworzeń to jakieś nieporozumienie. Coś wymyślimy.
Ktoś tam do  utwardzanego sworznia spawał podkładkę i to dopiero jest nieporozumienie.
Pajej ja jadąc po ciemku nie rozwijam prędkości większej jak 70 tyle u mnie lata wszystkiego po drodze. Jechaleś kangurem ? Jak tak to czemu nie podskoczyłeś big_smile

Siły na zamiary zmierz....

4,659

Odp: Ręcę opadają.

Zepsuł mi się wskaźnik temperatury w kombajnie, kupiłem nowy wskaźnik z czujnikiem z pankowa. Wcześniej założyłem nowe przewdody. Po po rozgrzaniu cały czas oparty o czerwone pole. Wczoraj tak siedem godzin się męczyłem.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

4,660

Odp: Ręcę opadają.

a mi urwała się jedna listwa od wialni i połamała resztę.podajnik wszystko zmielił iwszystko stanęło. Ogólnie i tak jest dobrze big_smile