1

Temat: Brak chlodnicy oleju

Mam pytanie kupiłem forszaja 323 i brakuje w nim chlodnicy oleju czy można tak pracować w polu czy lepiej kupić i wstawić?

2

Odp: Brak chlodnicy oleju

Pewnie nie zaszkodzi mu jej brak ale trzeba się liczyć z tym że gdy jest ciepło obie pompy będą miały niższą sprawność czyli mniej podniesiesz i możesz mieć problemy ze skręcaniem...

3

Odp: Brak chlodnicy oleju

Ja miałem też bez chłodnicy, lecz lepiej uzupełnić jej brak i w sezonie być pewnym niż się później denerwować na polu  ...
Poszukaj i kup ja dałem 150 zł za naprawdę ładną i wszystko jest ok.

4

Odp: Brak chlodnicy oleju

To jak się trafi to trzeba będzie kupić dzieki za odpowiedz

5

Odp: Brak chlodnicy oleju

od 300 to mam

6

Odp: Brak chlodnicy oleju

Jeśli chodzi o tą aluminiową przed chłodnicą wody to chyba gdzieś mam od 323 tylko poszukać bym musiał .

7

Odp: Brak chlodnicy oleju

Chcę przy okazji że mam spuszczony olej przerobić chłodzenie oleju. Wywalić alu chłodnicę, na jej miejsce zamontować taką jak w bizonie lub zmontować ją samodzielnie. Namierzyłem fajne rurki z radiatorami wystarczy pospawać tigiem. Chciałem cały olej puścić przez chłodnicę a nie jak to jest oryginalnie tylko olej ze wspomagania. Potrzebowałbym zmienić filtr ten montowany w korku na zbiorniku niedługo dokona żywota. Ciężko go dostać i jest drogi. Namierzyłem fajny filtr znaczy obudowę z bizona tylko nie wiem czy przepustowość była by dobra do ruskiej pompy i czy to jest powrotny filtr?

8

Odp: Brak chlodnicy oleju

Filtr koło 50zł w draganach koło mnie kupiłem ze 2 lata temu. Poza tym po co przerabiać coś co pracowało całkiem nieźle ze 30 lat/?

9

Odp: Brak chlodnicy oleju

30 lat mało, nie trafiłeś smile Przrabiam bo i tak muszę puścić przewody na przód. Wywaliłem pompę wspomagania i wszystko teraz będzie z ruskiej pompy głównej zasilane. Ktoś tu pisał że alu chłodnica nie wytrzyma jak się puści na nią cały olej to zmieniam.

10

Odp: Brak chlodnicy oleju

Zawór dzielący wmontowałeś ?

11

Odp: Brak chlodnicy oleju

Jeszcze nie kupiłem ale tak będzie dzielnik założony.