341

Odp: Buraki Cukrowe

Zapodaj foto i cenę .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

342

Odp: Buraki Cukrowe

Koło 2tys trzeba wziać a jest to becker centra 2 jak dobrze pamiętam. Jak odstawię go to podam zdjęcie, o lancy do piaskowania też pamiętam tylko czasu zabrakło a jeszcze musze tego poszukać.

343

Odp: Buraki Cukrowe

Mówicie że duzo ludzi odchodzi od buraka a cukrownie nie chcą nowych plantatorów.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

344 Ostatnio edytowany przez androl (2019-11-19 20:17:49)

Odp: Buraki Cukrowe

Jedni nie widzą grosza z buraków inni wręcz przeciwnie. Zięć cieszy się że namówiono go na ich uprawę, sieje po kilkanaście ha.

345

Odp: Buraki Cukrowe

Kolega sieje głównie po to żeby mieć dostęp do wysłodek. 40 ha chyba w tym roku było. Inny znajomy sieje bardzo dużo względem posiadanego arreału bo mówi że najlepszy pieniądz. Każdy liczy po swojemu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

346

Odp: Buraki Cukrowe

a i stoll dwurzędowy też będzie do sprzedania.

347

Odp: Buraki Cukrowe

Jak zakontraktuje to będę musiał kupić kombajn z możliwością zbioru liści , ale puki co szanse są marne.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

348 Ostatnio edytowany przez Massey (2019-11-19 23:38:08)

Odp: Buraki Cukrowe

Paweł a do jakiej cukrowni myślisz kontraktować ? też o tym myślałem ze względu na łatwiejszy dostęp do wysłodków i może by dało się kupić więcej z pominięciem pośredników...

349

Odp: Buraki Cukrowe

Muj teren obsługuje cukrownia Glinojeck odległość od gospodarstwa 110 km , druga to Dobrzelin 45 km odemnie .Póki co żadna nie zadeklarowała chęci współpracy , kazali dowiedzieć się w styczniu.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."