61

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

A ile można powiedzieć  gościowi za koszenie bizonem bez kabiny przy stawce 300zł za godzinę ???
Chodzi mi zarobek kombajnisty na godzinę ???

GG 16238418

62

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Mi trudno bedzie powiedziec bo ja nie wtracam sie do płatności^^

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

63

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

ja jak zatrudniałem kombajniste to n dawałem jemu 10% od  hektara wg stawki jaka była wtedy

64

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

z 35 zł   musisz dac  bo wkoncu on będzie ten kurz szamał zamiast ciebie na tym kombajnie  a sie kuży niemiłosiernie w tym roku za kombajnem i przed nim świata nie widac

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

65

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Panowie po co najmować kombajniste ,przecierz żniwa trwają parę dni , czekam cały rok żeby się powściekać , więc nierozumie po co płacić za taką frajdę .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

66

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

wiesz   mam znajomego ma 160 ha   2 ciagniki i kombajn   weź teraz nakos sobie zboza  wywieź  i wróc na pole neutral  sory ale żeby jeden transport zrobgic potrzebójesz  dzień czasu jak  dobrze idzie  frajda frajdą ale o czas też chodzi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

67

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

tanie .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

68

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Sory coś żle kliknołem , chodzi mi o to że łatwiej o traktorzystę niż o kumatego kombajnistę , a części do kombajna nie są tanie .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

69

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

Kamil2610 napisał/a:

U mnie  w okolicach godzina koszenia bez sieczkarni kosztuje 230-240 zł a z sieczkarnią 250-280zł

U was na zachodzie  macie dużo kombajnów a u mnie na wschodzie ten kto ma kombajn to jest gość i kasę czesze w żniwa ze szok . W zeszłym Roku z ojcem  zarobiliśmy  na czysto 23 tyś zł .
Kosiliśmy praktycznie po 16-17 godz dziennie 7 dni w tyg  jednym kombajnem . U mnie w okolicy jest 5 wiosek w których nie ma żadnego Kombajnu na początku leci się na te wioski kosić a siebie obkasza się na koniec.

to w tym roku ci sie to nie uda :nooo:za duzo deszczy nie wspominajac o rosie:(

70

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

U mnie ostatnio deszcze się uspokoiły, ale wcześniej to wgl były już denerwujące.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

71

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

A u mnie od lepiej niż tygodnia nie padało i wszystkie kombajny są w polu :smiley:

GG 16238418

72

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

U mnie też jakoś tak około już tydzień;D

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

73

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

U tez nie pada bizon daje rade ale zboża cienkie

74

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

a ja nie nażekam na zbiory  tylko troche pogoda przeszkadzała;)

75

Odp: Ile Powinien Zarabiać Kombajnista ???

U mnie cienizna pszenica 5t średnio z ha a ziarno nie za ciekawe.