61

Odp: Kockerling AT

Laszek napisał/a:

To lepiej założyć dmuchawe na wieżyczce a tylko wąż z wiatrem będzie pracować na zakrętach. Tak jest jednak pompa, silnik, kupa oleju... A to zabezpieczenie elementów roboczych to jest na siłownikach hydraulicznych?

Tak zapomniałem ,że pod tą hydraulikę są podłączone siłowniki zabezpieczenia.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

62

Odp: Kockerling AT

No i jak te zabezpieczenie funkcjonuje? Jak w phx albo b201 że jest akumulator hydrauliczno-gazowy?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

63

Odp: Kockerling AT

Leszku tak zabezpieczenia  jak w  B 201 ustawiasz ciśnienie    na zegarze i po temacie . W sumie tym  cisnieniem ustawiasz  głębokość pracy maszyny im mniejsze tym głębiej .  siłowniki jednostronne  i  akumulator gazowy  ..


zastanawiam się tylko co Pablo w tym siewniku zrobił że podrożał 5 tys smile
Ale jak ci się znudzi  po siewach na wiosnę to za  tyle samo go  zabiorę Bo mam pomysła big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

64

Odp: Kockerling AT

pokaż to ogłoszenie?

Rolnik z powołania:-)

65

Odp: Kockerling AT

Jest link na poprzedniej stronie. Podziel się Wojtas swoim pomysłem na ten siewnik.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

66

Odp: Kockerling AT

Pablo i jak siałeś nim coś u siebie? Jeśli tak to prosiłbym o foty jak to wyglądało po wschodach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

67

Odp: Kockerling AT

Niestety nie miałem kiedy ,byłem w trasie i kolega mi posiał owies.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

68

Odp: Kockerling AT

mam kockerlinga at 4.5m na sprzedanie  chyba ze ktos cos to na czesci

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

69

Odp: Kockerling AT

czyli sie nie sprawdził?

Rolnik z powołania:-)

70

Odp: Kockerling AT

wojtas to czemu ci sie niesprawdził

71

Odp: Kockerling AT

Wykupiłem całe gospodsrstwo , znaczy  maszyny , i  był w tym zestawie   AT4.5m  nie że się nie sprawdził , tylko ma to 4.5,m szerokości   Case 135 wypluje płuca  zarzyga się lejem i wyzionie ducha ,  i tyle będzie roboty ,  jak nie sprzedam  tak  w całości to albo  sprzedam  na części albo  zrobię z tego grubera  który nie będzie sie bał  niczego ,  lub zwalę boki  wychodzi wtedy 3m i się sprzeda ... ale czekam do wiosny .
Bo jak by nie patrzył mam siewnik  Accord MSC to tak samo jak HORCH    i jakoś podoba mi się nim sianie ...  więc go na razie nie zamieniam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

72

Odp: Kockerling AT

Ile za to sobie cenisz ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

73

Odp: Kockerling AT

https://www.olx.pl/d/oferta/siewnik-koc … L5gQH.html

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

74

Odp: Kockerling AT

Pablo sprzedałeś swojego kockerlinga?

E 516 na części
Telefon 695 076 269