81

Odp: Paszowóz

Mogę negocjować..

82

Odp: Paszowóz

Jak tam Koseś sprawuje sie nowy blattin? Ja od tygodnia mam cos takiego, moj ma wysyp na lewą stronę,  https://www.marktplaats.nl/a/zakelijke- … 11-m3.html

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

83

Odp: Paszowóz

Zakupiony został seko 15m3 i puki co tylko noże się wimienia.... A ty z frezem kupiłeś??

84

Odp: Paszowóz

Andrew ile dałeś za niego?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

85

Odp: Paszowóz

Tak z frezem bo nie mam mozliwosci nakladania ładowarką. Kosztował 34 brutto na FV. Przyjechał od handlarza z Ostrów Mazowiecka.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

86

Odp: Paszowóz

To w podobnych pieniądzach tam gdzie robie kupili z Niemiec samojezdnego sgariboldi z frezem, silnik napęd sprawne tylko główny ślimak do wymiany.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

87

Odp: Paszowóz

Samojezdnym bym nie pojeździł po moich terenach. Ten używam od tygodnia bez napraw, podobno byl paszowozem zastępczym na czas napraw czy wymiany przez jakiegos dealer 'a . Jestem na etapie wylewania stołu paszowego więc za niedługo będę mógł przejść na wolnostanowiskowy system, hala udojowa juz prawie rok czeka na krowy.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

88

Odp: Paszowóz

Powiem Ci że jak krowy luzem to piękna sprawa. Tydzień temu jak popadało to musiałem jechać ładowarką wyciągnońć kumpla bo zakopał się paszowozem przy pryźmie z lucerką 😁 ale i tak mimo wszystko dobrze sobie radzi w takim błocie, jednak co napęd na 4 to robi swoje, no i jak 4 skrętne to tez super sprawa na stare budy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

89

Odp: Paszowóz

No jasne samojezdny dobry ale to tylko po betonie albo szutrze. Jak to u Twojego kolegi ma sie sprawa z pleśnią w kiszonce ? Ja niestety robiąc co dwa dni musze niecałą tonę recznie przebrac bo trafiają sie skupiska plesni w roznych miejscach i roznej wielkosci od piłki ping-pong'owej do pilki do football'a amerykańskiego. Nie ma jej w warstwie od góry do pół metra potem przez pół metra jest  i znowu pół metra do ziemi nie ma. Pryzma 50m  robiona z przyczep z wyładunkiem łańcuchowym więc warstwy cieniutkie ugniatane na dwa ciagniki.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

90

Odp: Paszowóz

Powiem Ci że nie ma z tym problemu, jedynie jak gdzieś folia uszkodzona to wiadomo. A to w kukurydzy czy lucernie? Tam jest ubijają dużym fendtem to jednak masa jest. Jak robiliśmy z kukurydzy to woziłem hl z zabudową do kiszonki i spałem na raz w jedno miejsce to tylko rozciągnięte łyżką i ujechane i jest lux. Ostatnio jakieś inne młuto przyjechalo to krowy dwa dni taka sraka że się odechciewa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

91

Odp: Paszowóz

Laszek napisał/a:

Powiem Ci że nie ma z tym problemu, jedynie jak gdzieś folia uszkodzona to wiadomo. A to w kukurydzy czy lucernie? Tam jest ubijają dużym fendtem to jednak masa jest. Jak robiliśmy z kukurydzy to woziłem hl z zabudową do kiszonki i spałem na raz w jedno miejsce to tylko rozciągnięte łyżką i ujechane i jest lux. Ostatnio jakieś inne młuto przyjechalo to krowy dwa dni taka sraka że się odechciewa

O kukurydzę mi  chodzi.   Z lucerką to cyrki  są,  robilem baloty z suchej, psuły się,  robiłem z mokrej psuły się ale później, teraz  robię w silosie na przemian z trawą i jest Lux.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

92

Odp: Paszowóz

No tam lucerką jest zbierana jaguarem i w silos albo na pryzme. Kiedyś zbieraliśmy zbierającymi i w rękaw ale to nie to, po jaguarze zupełnie inne pocięcie

E 516 na części
Telefon 695 076 269