41

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Tylko że mój tłoczek razem z obudową okładziny i okładzinę zmielilo doszczętnie. Tłoczek juz odbudowałem ale dalej już nie

42

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Ogarniesz i to zębatka to nie jest...

43

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Tylko musiał bym mieć na wzór lub odkręcony dekiel od skrzyni żeby zobaczyć średnicę wału i dopasować do niego obudowę i okładzinę... A teraz zimno to nie chce się grzebać aż tak bardzo. A duza różnica jest w działaniu skrzyni z hamulcem lub bez? macie jakieś doświadczenia w tym temacie

44

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Panowie, zregenerowałem pompę hamulcową, złożyłem tak jak jest w katalogu, zalałem płynem i jest kicha- płyn nie chce przelecieć przez króciec do pompki, to co jest pod króćcem a na sprężynce całkowicie blokuje dopływ płynu ze zbiorniczka do pompki, co z tym fantem zrobić? Podpowie ktoś?

45

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Pchnij powietrzem przez otwór w korku, tak zrobiłem bo też tak miałem.

46

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Korku? Masz na myśli wieczko od zbiorniczka?

47

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

Tak, trzeba na początek odpowietrzyć pompkę.

48

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

W tłoczku na pompce masz wgłębienie czy jest płasko?  Chodzi o miejsce gdzie ze wspomagania wychodzi króciec i powinienem pchać tłoczek w pompce hamulcowej. U kolegi jak dochodziliśmy czemu pompka pompuje tylko pod koniec i to ilości bardzo małe przez to nie chciało zaciągnąć płynu ze zbiorniczka,  to okazało się że musialem wsadzić śrubę w to zagłębienie i zaczęło hamować zaraz po naciśnięciu pedała i od razu zaczęło pobierać płyn.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

49

Odp: Pompka Sprzegła Instrukcja "jak Rozebrać Na Części Pierwsze"

U mnie jest płasko