1 Ostatnio edytowany przez dziki97 (2020-06-02 17:41:32)

Temat: Kupię silnik do Fortschritta 323

Witam szukam Fortschritt 323 najlepiej dolnośląskie.

EDIT:

Jeden z dwóch zaniemógł i potrzebuje transplantacji silnika. Może ma ktoś na zbyciu sprawny w rozsądnych pieniądzach.

2

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

tego w nowogrodzcu widziałeś? chyba widziałem ciebie w styczniu jak w Rudzicy talerzowałeś?

mdw

3

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

Widziałem w kiepskim stanie jest. No tak coś tam jeździłem

4

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

mi sie fartło po drugiej stronie

mdw

5

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

A ten w Nowogrodzie to co z nim nie tak dokladniej? Chcialem jechac go zobaczyc ale jak piszesz to chyba nie warto. W Pankowie jeszcze stoi na drogowych oponach tylko duzo chce za niego.

6

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

Ursus1991, dawno temu za lasami za górami w Lubuskim Niemcy w lesie zostawiali trabanty ,a zt 303 były za półdarmo zt 323 były ciut droższe ,a Ty teraz szukasz forszaja ? Po tylu latach?

7

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

mi on się nie spodobał jak chcesz to możesz jechać zobaczyć. A może wiecie kto ursusa 1224 albo 1614 chce sprzedać ???

8

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

pare lat temu to ja chodziłem do szkoły i miałem mniej ziemi i fortschritt był mi ni potrzebny.  Wizualnie ten w nowogrodzie to rzeczywiście szału nie robi. Ale ważne żeby mechanicznie był sprawny.

9

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

dziki97 napisał/a:

mi on się nie spodobał jak chcesz to możesz jechać zobaczyć. A może wiecie kto ursusa 1224 albo 1614 chce sprzedać ???

Zetora 16145 po kilku poważnych przeglądach na nowych gumach sąsiad ma

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

To pewnie kosztuje więcej niż ze 3 forszaje. wink

11

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

to dawaj jakiś namiar na tego sąsiada smile

12

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

Dobra kupiłem kolejnego Fortschritta 323 smile tylko ma małe braki. Potrzebuje 8 przednich obciążników, skrzynki na akumulatory i tylne wieszaki ( mam założone od zetora 1604 są za długie ) może ktoś coś ma w swoich zapasach magazynowych smile

13

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

Obciążniki są, kontakt znajdziesz w FORUM ZT323 idzie do huty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

14

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

Kupię silnik Fortschritt do 323, sprawny.

15

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

kolega ma całego t 300 ze zdrowym silnikem za nie duze pieniadze,

mdw

16

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

podaj jakieś namiary

17 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2020-06-04 13:24:30)

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

ciagnik stoi w studniskach,

mdw

18

Odp: Kupię silnik do Fortschritta 323

zapisałem jutro zadzwonię, wyedytuj i usuń numer żeby Ci jakieś uje nie dzwoniły