81

Odp: ślimak hederu

Ogarnałem wszystko

82 Ostatnio edytowany przez majsterwichajster (2020-06-04 02:00:19)

Odp: ślimak hederu

Szanowni Panowie, od jakiego kombajnu są tulejki palców ślimaka takie jak na  filmie: https://www.youtube.com/watch?v=X8wltNMcRHo ? Tulejki prezentowane są w 2 min, 50 s filmu.

83

Odp: ślimak hederu

dominator 108

84

Odp: ślimak hederu

Od claasa na pewno to nie są. Claas nie ma takich elastycznych tylko twardy plastik i rozstaw otworów nie ten. Do fortschritta na otwory pasuje od john deere albo deutza. Dokładnie nie pamiętam. Trzeba by popatrzeć w ogłoszenia na rozmiary

E 516 na części
Telefon 695 076 269

85

Odp: ślimak hederu

Przysiagłbym. że u ojca takie same.

86

Odp: ślimak hederu

claas

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

87

Odp: ślimak hederu

Jak miałem claasa to nawet przynierzalem do forsza i nie pasują. We gorszy jest większy rozstaw dziur. Jak patrzyłem w necie to od JD by pasowały

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: ślimak hederu

Czy szanowny Grzegorz 89 lub ktokolwiek inny mógłby powiedzieć gdzie takie miękkie tulejki kupić?
Planuję naprawić ślimak i może nawet dołożyć dodatkowe palce wciągające w innych miejscach niż tylko naprzeciw gardzieli.

89 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2020-06-15 21:20:17)

Odp: ślimak hederu

To są od JD. W 2256 mam takie same, tylko moje zwykle z tworzywa i twarde.

90

Odp: ślimak hederu

W swoim 514 założyłem w tym sezonie 2 sztuki takie na próbę. Zamówiłem w pankowie te co mają i pasują bez żadnej przeróbki. Palce kupiłem od claasa i tak na szybko końcówkę zklepałem żeby dopasować do tego uchwytu na piastce i wywierciłem otwór żeby skręcić. Na przyszły sezon wymieniam wszystkie tylko wtedy wyciągnę cały wałek z piastkami i odetne te oryginalne mocowanie a przyspawam taką podwójną nakretke żeby można było wkręcić palec i zakontrowac tak jak w claasie.

E 516 na części
Telefon 695 076 269