2,481

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

niestety agroschow odwołane i na razie nie mam w planach żadnego wyjazdu, ale jeśli sprzedam koniowóz, to będę czegoś szukał i jeździł po kraju za jakimś dostawczakiem z kontenerem

2,482

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

To szkoda bo chciałem też się tam umówić z Panem.

Siły na zamiary zmierz....

2,483

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W jakiej cenie Sandra taka po czyszczarce?

2,484

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

po 800 za tonę

2,485

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jakie u Was ceny azotów?  Saletra u mnie 950 brutto. Zastanawiam się czy zamówić może czy w zimie dopiero.

2,486

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

RSM32 - 750 netto.

2,487

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

netto
saletra 34% - 880
saletrosan - 815
polifoska 6 - 1460

saletry samochód zamówiłem

gg 5118068

2,488

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

brutto
pszenżyto-652,7
mocznik-1300
sól potasowa-1370

2,489

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

pszenica 850 netto
żyto 580

2,490

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A jak kuku mokra w waszych rejonach jakieś punkty skupu jakie ceny

2,491

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u mnie 450 przy 30%

2,492

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

kuku u mnie 400-420 netto w zależności od skupu

Rolnik z powołania:-)

2,493

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

kuku 480 netto+vat +- 10% za wilgotność Swinki 3,30 netto +vat 400 sztuk zapisane wyjechało 200 szt udanej hodowli :stu:

2,494

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

sfera napisał/a:

Swinki 3,30 netto +vat

A nie mówiłem, Ja Androl i kilku innych znajomych bez żalu rozstaliśmy się z hodowlą. Poważnie biorę pod uwagę przejście na ekologię i zasiać całość koniczyną.
Usług mam tyle, że nie mam czasu robić u siebie, bo nie stać mnie na usługi u siebie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,495

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak nie ma hodowli ani kontraktu na nasiona to nie przejdzie koniczyna w ekologii.
a co do usług to nombajn w kukurydzy nagubił mi durzo, okazało sie ze jedna sekcja nie wciągała kolb tylko docinacz mielił. czyja to wina? mi kombajnista wmawia ze moja bo ja powinienem kontrolować jakość koszenia

Rolnik z powołania:-)

2,496

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A obiłeś już mu mordę czy nie ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

2,497 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2020-11-13 15:48:32)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie zebym się czepiał czy coś  ... No ale wina jak dla mnie pół na pół. I kombajnista dupa i Ty dupa. Jak mi ktoś robił usługę siewu lub koszenia to zawsze sprawdzalem jakość  siewu i omłotu. A tu widzę rutyna. Jeden przyjechał kosić A drugi przyjechał odwozić. Jak u znajomego młócił "kombajnista" pszenżyto A znajomy zobaczył że 1/3 klosa nie wymłócona to młócił jeszcze raz te pokosy co juz leżały  A co do ceny usługi to dogadali się.
Swoją drogą dziwne że nie widzial ,  że na tej jednej sekcji kolby się nie kulają do góry.

Siły na zamiary zmierz....

2,498

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

moja propozycja jest taka że oddaje mu za paliwo i wynagrodzenie do kombajnisty. zarobić za taką usługę nie powinien

Rolnik z powołania:-)

2,499 Ostatnio edytowany przez koseś (2020-11-14 11:32:16)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak kombajnista może nie zauważyć że kolby nie są zrywanie??? Policz ile jesteś stratny i odlicz tyle i ani złotówki więcej  ni mniej od kwoty jaką miałeś zapłacić za usługę.
Odpowiedzialność za jakość usługi ponosi usługodawca i jego pracownik  a kontrola z twojej strony to kiedy chcesz i ile chcesz. Jak koszai kukurydzę mi na kiszonkę to wjeżdżam na pole, przy mnie ustawia długość sieczki, zgniot, i wysokość koszenia  i tyle
Na koniec jadę na pole i jeśli okaże się że zamiast na 15cm skosili na 50cm to będą kosic jeszcze raz ale już za darmo, puki co nie trafiła się taka sytuacja gdyż usługodawca podchodzi rzetelnie do swojej pracy.

2,500

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Gdybym chciał rzetelnie policzyć to usługodawca powinien mi jeszcze dopłacić. Nie chce być chamem, zwłaszcza ze to kolega taty.Za koszty mu wrócę nic więcej. Co mnie najbardziej tu jednak złości? nie usłyszałem słowa przepraszam, tylko pyskówki że to moja wina

Rolnik z powołania:-)