Temat: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

witam mam problem ponieważ po regeneracji orbitrola wspomaganie sprzęgła raz działa a raz działa bardzo powolnie
w czym może być problem?
lecz wspomaganie chamulcy działa bez zarzutu

2

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

Dzielnik trójdrożny. Przy prawym przednim słupku kabiny.

3

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

już go odkręciłem wykręciłem zawór wyczyściłem i nie pomogło jakieś dalsze pomysły i dodam że wspomaganie hamulca działa bez zarzutu.

4

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

Dławik serwa sprzęgła ci się zalepił. Odkręć przewód zasilający serwo i wyczyść dlawik. A najlepiej zamień go na taki z otworem 2mm i święty spokój b3dzie.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

5

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

wielkie dzięki zrobiłem jak kazałeś jest wszystko dobrze było zasyfione big_smile

6

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

gdzie ten dlawik/bamreras

7

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

Przewód zasilający co idzie od dzielnika na jedno i drugie serwo. Podłączony jest centralnie z góry. Bede w wqrsztacie to fotke pstryknę.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

8

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

ok bede wdzieczny

9

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

https://drive.google.com/open?id=0B2lhk … kJqWXlRZkk
Ta po lewej to zasilanie i pod nią te dławiczki. Ja mam tam włożone podkładkę z otworem 2,2mm. Od tamtego czasu nie wiem co to problem ze wspomaganiem pedałów.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

10

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

witam kolegów. ma  ktoś może  jakiś rysunek wspomagania hydraulicznego sprzęgła?

11

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

Wspomaganie hamulców  na płycie  od PiotraK jest, wspomagania sprzęgła na tej płycie brak.

12

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

pękła mi tą sprężyną w wspomaganiu sprzęgła i stąd moje pytanie nie wiecie koledzy  od czego może pasować?

13

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

Dzwoń do PiotraK lub do Pankowa to dostaniesz taką jak ma być.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

też musze do piotra sie zgłosić po spreżynki do tych wspomagań,ale jak je wyjmowałem to były w jednym kawałku,dopiero jak chciałem je wsadzic spowrotem to sie rozleciały w rękach,ciekawe czy to one były już winne za ciężkawą prace sprzegła

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

15

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

androl napisał/a:

Wspomaganie hamulców  na płycie  od PiotraK jest, wspomagania sprzęgła na tej płycie brak.

Jedno i drugie jest dokładnie takie samo. Różnią się tyko nieznacznie obudowami i wyjściem na hamulec skrzyni biegów, ale wnętrzności mają dokładnie takie same. W opisie jest to wspomniane.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

16 Ostatnio edytowany przez MALY001 (2020-10-19 00:56:39)

Odp: Wspomaganie sprzęgła hydrauliczne fortschritt 323a

Witam
Czy jest ktoś wstanie mi napisać jakie sprężynki powinny być w zaworze ograniczającym ciśnienie wspomagania (chodzi o ten po prawej stronie za akumulatorem) na schemacie jest to chyba jako numer 42 ze strony 8610 [str.216 katalogu] 1105 29092 8 - Druckbegrenzungsventil)

Jak go rozkręciłem to nie było tam sprężynek... poprzedni właściciel je powyciągał i sprzęgło strasznie ciężko chodzi...

pozdrawiam
Grzegorz