81

Odp: Problem z podnośnikiem.

Tak. W dół ciśnie tak że ciągnik można podnieść do góry tylko do poziomu ramion.

82

Odp: Problem z podnośnikiem.

może to tylko kwestia dźwigienek i pokrętełek w kabinie??

83

Odp: Problem z podnośnikiem.

Sprawdź sworzeń blokady podnośnika , często pierścień zabezpieczający pęka na nim i sworzeń blokady się wysuwa wadząc o obudowę podnośnika przy podnoszeniu .

W obudowie podnośnika pod ramionami masz dwa broki wybij je i zobacz czy sworzeń nie jest wysunięty . Na 99% tak .

GG 16238418

84

Odp: Problem z podnośnikiem.

Kamil 2610 A Te Brochy Nie Wlecą Do Środka Podnośnika Przy Wybijaniu?
Podaj Nr Tel.  Do Siebie Bo Chciałbym Dopytać  O Szczegóły, Jeżeli Możesz..

85

Odp: Problem z podnośnikiem.

Chyba najlepiej będzie i tak ściągnąć plecak bo trzeba ten sworzeń zabezpieczyć śruba

86

Odp: Problem z podnośnikiem.

512 976 867

GG 16238418

87

Odp: Problem z podnośnikiem.

Panowie szybko podnośnik cały korpus od 303 pasuje do 323 bo mi siłownik rozerwał mocowanie tak zwane panewki jak moge to nazwać

88

Odp: Problem z podnośnikiem.

Pasuje.

89

Odp: Problem z podnośnikiem.

Bóg zapłać kupiłem całość (cały korpus .siłownik) za 300zl

90

Odp: Problem z podnośnikiem.

Witam panowie mam wyjętą pompę i rozdzielacz, ręcznie podniosłem ramiona do góry i teraz nie mogę ich opuścić co mogło się stać czy tak ma być czy coś sie stało. Pozdrawiam i z góry dziękuje za szybką odpowiedz.

91

Odp: Problem z podnośnikiem.

mógł ci wypaść ten drąg co popycha siłownik ramiona nie wiem czy nie powinien być zabezpieczony ale mogło się tak stać

Nie ma to jak FORTSCHRITT

92

Odp: Problem z podnośnikiem.

Dzięki za chęci, ale problem już rozwiązany. Okazało się że ta dzwignia za fotelem jest blokadę podnośnika w skrajnej podniesionej pozycji. pozdrawiam.

93

Odp: Problem z podnośnikiem.

zablokowałeś podnośnik i nie widziałeś tego hehe no nic zdarza się też tak kiedyś miałem jak zapomniałem o niej i nie mogłem opuścić podnośnika do góry dygał lekko a w dół nic i po chwili sie skapnąłem ze zablokowany

Nie ma to jak FORTSCHRITT