341

Odp: Gruber vs talerzówka

ja mierzyłem tak: w trakcie pracy stanąłem zmierzyłem ile jest od ramy do ziemi. podniosłem maszyne znów zmierzyłem i od wartości większej odjąłem mniejszą i tak mi wyszło

Rolnik z powołania:-)

342

Odp: Gruber vs talerzówka

Witam, mam na oku grubera i teraz się zastanawiam czy będzie on się dobrze spisywał czy może wybrać coś innego, może ktoś coś doradzić. Linki przykładowe, (1 takiego mam na oku)
https://www.olx.pl/oferta/gruber-agrega … f3bf0809dd

https://www.olx.pl/oferta/gruber-3-2m-s … e007d66985

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzo … 8d8e69198d

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

343

Odp: Gruber vs talerzówka

Taką talerzówkę i U-912 ma znajomy, kilka lat temu kupił ode mnie gruber mandam 5 łap na zabezpieczeniu sprężynowym. I to jest max co 912 może pociągnąć.

344 Ostatnio edytowany przez sawek.1990 (2020-12-05 18:20:30)

Odp: Gruber vs talerzówka

Domyślam się tylko pytanie co lepsze o ile grubera z pierwszego linku i talerzówkę użytkowałem o tyle z 2 linku nigdy nie widziałem w pracy. Warty jest 6500 zł gruber rolmako 5 łap na kołku plus rząd talerzy i wał rurowy (nowe elementy robocze)

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

345

Odp: Gruber vs talerzówka

Talerzówke mam identyko forsz za wiele sobie z niej nie robi, nie mam za dużego porównania ale układ v żłobi duże rowy i pole za równe to nie jest... Może lepszy układ x, co do grubera mam 2,6 agromasz z podcinaczami 6 łap, też coś w podobie do 1linku...to forsz ma co robić przy trochę głębszej pracy, dobrze że nie dałem namówić się na 3m...ząb mam na zabezpieczeniu ślimakowym i myślałem że to będzie dobry wybór, ale jak jest twardo to ząb wyskakuje na powierzchnię jak już zanurkuje w ziemię to idzie.... wydaje mi się że rozwiązanie z zabezp ścinającym było by lepsze w moim przypadku bo ziemię mam ciezkawe, co ciekawe kiedyś odkręciłem podcinacze i robiłem głębiej pod kukurydzę no to ma dużo dużo lżej...

346

Odp: Gruber vs talerzówka

Ja mam identycznego gryubera jak w 2 linku tyle że produkcji fortschritt b265. Dołożyłem wał i robię tym ruskiem. Trochę ciężko ma ale robotę robi zamiast pługa. Tylko na niektórych zabezpieczenie na śrubę ścinaną jest denerwujące. Najlepiej byłoby zrobić go na świńskich ogonach. A Ty jak chcesz dopiero kupić to lepiej zrób sobie samemu od podstaw i będzie taki jaki chcesz do takiego konia jakiego posiadasz

E 516 na części
Telefon 695 076 269

347

Odp: Gruber vs talerzówka

Taki miałem plan tylko nie wiem co wybrać(które rozwiązanie się będzie najlepiej spisywać do U912) a że kolega sprzedaję takiego na 5 łap to muszę się szybko zastanowić czy biorę.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

348

Odp: Gruber vs talerzówka

6500 dużo za dużo za kołek. Spójrz po ogłoszeniach, za 4500 stoi ładny na olx.

349

Odp: Gruber vs talerzówka

Za mojego jak ktoś by mi dał 4000 to z miejsca bym go sprzedał

E 516 na części
Telefon 695 076 269