21

Odp: Wulkanizacja

Właśnie o takim coś myślałem. Powiedz mi czy kupujac gumę surowa i klej do tego coś jeszcze potrzebuję, żeby dobrze zgrzać? Oczywiście od środka łatę dałbym. I jeszcze jakie największe koło można tym urzadzeniem naprawić?

22

Odp: Wulkanizacja

potrzeba klej do klejenia na gorąco, guma surowa i dobrze by było dodatkowo wkleić łatę od wewnątrz do diagonalnych np taka
https://allegro.pl/oferta/wklad-diagona … YzMyY2U%3D
do dużych opon trzeba by było te ramiona powiększyć bo trochę są za krótkie

23

Odp: Wulkanizacja

Ok dzięki tak myślałem. ile czasu z reguły kleisz?

24

Odp: Wulkanizacja

staram się dłużej trzymać pod temperaturą, dobrze przygotować podłoże i nie spieszyć się, dokładność popłaca

25

Odp: Wulkanizacja

Łaty diagonalne, wkłady radialne, emulsje, guma surowa, szorstkownice, szlifierki, sznury do łatania i zbrojenia, zestawy do łatania opon radialnych itp, itd. Fajna zabawa, lubię to. Mój kącik wulkanizatorski pęka w szwach, a miała być tylko podstawa do obsługi swoich pojazdów, a jest montażownica  13-25 cali, wyważarka 12-25cali termopress ze wszystkimi szpejami i kilka ton innych maneli do serwisowania ogumienia. Debil nie wie, że jest debil... i zawsze wszystkiego mu mało..,.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia