1,201

Odp: Jaka jutro pogoda?

No nie będę się spierał i sprawdzał bo już niestety jestem w domu. Pozd.

Leszek   dla kolegów'

1,202

Odp: Jaka jutro pogoda?

Na Helu też ciepła smile

mdw

1,203

Odp: Jaka jutro pogoda?

Burza ostro napierdala,na razie bez strat.W sierpniu jadę do Władka wygrzać kości.

1,204

Odp: Jaka jutro pogoda?

Chyba schłodzić wink https://memy.pl/mem_951921_co_polaczki_

1,205

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nic panowie u was nie burzowało? U mnie zerwało 3 płyty eternitu i dwa rzewa powaliło. Sąsiadów dwóch straciło dachy drzew co na łamało sad wszędzie  ciężko pojechać na 12 okolicznych transformatorów tylko mój i jeszcze jeden mają całe linie reszta druty na ziemi lub tuż ponad. Prądu jednak bym nie miał gdyby nie własny agregat. Od rana udałem się na poszukiwania to w promieniu 50 już mało co zostało a takich na wom w promieniu 75 nie ma (jeśli chodzi o nowe bo stare zwlaszcza chińczyki są)

1,206

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie sucho sie robi czekam na deszczyk, strasza burzami cały tydzień a sucho...
Brakowało wam mojego narzekania?

Rolnik z powołania:-)

1,207

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie w tydzień 120 litrów

mdw

1,208

Odp: Jaka jutro pogoda?

Raz zmierzyłem 50 raz 60 litrów pomniejszych już nie ale sumę  mam z 150 spokojnie. Prąd mi wrócił po dwóch dobach. Chociaż i tak po parę razy na dobę wyłączają. Pół wioski jednak dalej nie ma. Naprawiają wciąż średnie napięcie. Jak na niskim zerwane druty tak jak na mojej dzierżawie to tylko odłączają transformator i będą później wracać i naprawiać.

https://lipno.naszemiasto.pl/tluchowo-w … c1-8371254

1,209

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ekstremalne burze moją okolicę omijają, dla rolników w tym czasie to często katastrofa. Od 10 dni gdy zaczęło padać też mam już 100 l wszystko ziemia przyjęła, na zboża o 3 tyg. za późno na moich glebach. QQ rośnie zaś jak w tropikach. W ubiegłą niedzielę nie było jeszcze wiechy ni kolb, dziś po 2 kolby się już wywijają.

1,210

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas bez extremy i wody nie wiele. Pewno zaleje nas wodą z gór i Czech. Na razie spoko. Pozd

Leszek   dla kolegów'

1,211

Odp: Jaka jutro pogoda?

W maju porządnie popadało tylko raz, robi się sucho a w prognozach cały czas bezchmurne niebo... Zaczynam się obawiać powtórki z 2019...

1,212

Odp: Jaka jutro pogoda?

Raczej będzie powtórka, mogłaby objąć całą UE.

1,213

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wypluj te słowa

1,214

Odp: Jaka jutro pogoda?

Kwiecień maj chyba 18 l może ciut więcej bo nie pamiętam początku kwietnia

1,215

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie kwiecień jeszcze w miarę ale maj dwa deszcze łącznie 12,5l na piachu pszenżyto i pszenica siada, gdzie lepsza ziemia to jeszcze się trzyma.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,216

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wypluć ? ugory im się mażą. Może coś by przemyśleli.

1,217

Odp: Jaka jutro pogoda?

Przy hodowli bydła susza= deficyt paszy...

1,218

Odp: Jaka jutro pogoda?

Podobno Hiszpania i Portugalia likwidują masowo bydło bo sucho i brak paszy...

1,219

Odp: Jaka jutro pogoda?

androl napisał/a:

Wypluć ? ugory im się mażą. Może coś by przemyśleli.

W UE będą ugory ale z Ukrainy przywiozą

Rolnik z powołania:-)

1,220

Odp: Jaka jutro pogoda?

Bydło też wprawia w troskę wierchuszkę UE, gazy cieplarniane.