21

Odp: Kupię zt323

patefoniq napisał/a:
androl napisał/a:

Kolega nie fajnie zaczyna przygodę z FF stygmatyzując część właścicieli 323.

Po prostu widziałem dużo "ulepów" na OLX. Nie bierz tego personalnie. Tak samo nie każdy kierowca BMW, to Sebix smile


Ciągników tej marki już nie mam, ale coś w ich stylu to i owszem mówię o X3 tongue

22

Odp: Kupię zt323

Zmieniam na mocniejsze i szukam coś wygodniejszego, bardziej cywilizowanego. Zdjęcia musze porobić, ale to bliżej zimy do oddania.

23

Odp: Kupię zt323

Grzegorz89 napisał/a:

Zmieniam na mocniejsze i szukam coś wygodniejszego, bardziej cywilizowanego. Zdjęcia musze porobić, ale to bliżej zimy do oddania.

Jak już pisałem na wiosnę dałem synowi swojego 323 do obróbki ma kilkanaście ha. W ubiegłym tyg. zapytał czy może go sprzedać, powiedziałem że nie będę mu się wtrącał. Sprzedał za 20 tyś. też chce kupić coś "bardziej cywilizowanego"

24 Ostatnio edytowany przez patefoniq (2021-09-20 08:38:14)

Odp: Kupię zt323

androl napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

"bardziej cywilizowanego"

Mam znajomego b. dobrego mechanika, znany jest w całej Polsce. Jego opinia jest krótka. Naprawiał niejeden "cywilizowany" sprzęt i jak właściciele dostawali rachunki za części, to schodzili na zawały. On nie dorzuca do części nic, zero marży, żyje tylko z robocizny.
Wstępnie też myślałem o innym sprzęcie, ale jak mi pokazał ceny części do tych "cywilizowanych" sprzętów, to zacząłem szukać właśnie kermita i będę tuningował białoruśkę.

pozdrawiam
patefoniQ

25

Odp: Kupię zt323

Ja niepotrzebnie się bałem tych "bardziej zachodnich" Mając 303 w 2012 dokupiłem 323 i to był błąd, już wtedy powinien być "bardziej cywilizowany" wszak na dorobku już nie byłem.

26

Odp: Kupię zt323

androl napisał/a:

Ja niepotrzebnie się bałem tych "bardziej zachodnich" Mając 303 w 2012 dokupiłem 323 i to był błąd, już wtedy powinien być "bardziej cywilizowany" wszak na dorobku już nie byłem.

Dobrze mówisz, a zdrowie ma się jedno, tym bardziej jeśli więcej godzin i hektarów się obrabia takowym sprzętem. Koszt naprawy wiadomo będzie wyższy, coś za coś

E 516 na części
Telefon 695 076 269

27

Odp: Kupię zt323

Myślałem, że sobie chwalicie te maszyny, wszakże to forum sympatyków marki chyba.

pozdrawiam
patefoniQ

28

Odp: Kupię zt323

można coś lubić , ale wcale to nie przeszkadza by być wobec tego krytycznym.

29

Odp: Kupię zt323

audi też lubię i mam ale co do skrzyni to porażka, reszta spoko. Tak jak Marek pisze. Jak miałem mniej roboty to forsz spełniał swoje zadanie, teraz szukam czegoś z klima, rewersem. Jak samemu naprawiasz to części już nie takie straszne, a święci garnków nie lepia.

30

Odp: Kupię zt323

Cena części zależy też od marki.  Gdy rozglądałem się za częściami do fordów to do serii XX40 pompa hydr skrzyni biegów 13 tys , tarczki do rewersu 15 tys , jakieś drobiazgi też za grube stówki.

31

Odp: Kupię zt323

w pompę to mogę uwierzyć, ale tarczki to chyba nie możliwe żeby tyle kosztowały.

32

Odp: Kupię zt323

https://technikarolna.pl/81871391-f0nn7 … 93772.html

Znalazłem

33

Odp: Kupię zt323

I to jest tylko zestaw naprawczy yikes
O tym właśnie mówiłem.

pozdrawiam
patefoniQ

34

Odp: Kupię zt323

Być może to tylko pomyłka, nie zgłębiałem tematu bo szukałem części do starszego modelu.