501

Odp: ZAGROŻENIA

Jedni i drudzy "składali gratulacje" Łukaszence....

502

Odp: ZAGROŻENIA

Ręce opadają, co ma zwykła analiza powodu zamieszania z uchodźcami do dupolistwa jakiś lewaków ?  Mniejsza o to, cytując pewnego publicystę" to jest skutek zabawy rządu w mocarstwowość" i ma tu sto procent racji.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

503 Ostatnio edytowany przez androl (2021-11-11 23:21:25)

Odp: ZAGROŻENIA

No tak za wybuch II WŚ też  ówczesne Polskie władze były odpowiedzialne. Wystarczyło dać niemcom korytarz do prus wschodnich i byłoby po sprawie !

504

Odp: ZAGROŻENIA

Za wybuch nie ale za sromotną porażkę to już tak... Widzę że nie można mieć innego zdania niż podaje TVP.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

505

Odp: ZAGROŻENIA

Andrew89 napisał/a:

Za wybuch nie ale za sromotną porażkę to już tak... Widzę że nie można mieć innego zdania niż podaje TVP.

Teraz to już przesadziłeś smile

mdw

506 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2021-11-13 19:00:40)

Odp: ZAGROŻENIA

No tak a zwymyślać mnie od lewaków to nie była przesada?  Szkoda Pany brnąć dalej w tą dyskusję bo zeszła na tematy drażliwe. Ja odpuszczam, bądźcie zdrów  big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

507 Ostatnio edytowany przez sławek 42 (2022-02-25 01:02:17)

Odp: ZAGROŻENIA

Trochę się pozmieniało. Pogadamy o tym ?

508 Ostatnio edytowany przez Massey (2022-02-25 01:52:55)

Odp: ZAGROŻENIA

Chętnie wezmę udział w ciekawej dyskusji.  Jak uważasz Sławku ? Możemy czuć się bezpiecznie czy jednak Rosja mimo NATO postanowi iść krok dalej i tym samym rozpęta III wojnę ? Osobiście myślę, że mimo iż na Ukrainie jest naprawdę gorąco to jednak tam się to zakończy. Obym miał rację...
O nieuniknionych skutkach gospodarczych pogadamy później

509

Odp: ZAGROŻENIA

Ekspertem nie jestem.  Mogę powtarzać tylko to co usłyszę. Z tego co mówią otaczający mnie Ukraińcy to widzę że Putin łatwo nie będzie miał. O wojnie błyskawicznej nici. Siostra ma znajomego byłego żołnierza Putina. Spierdzelil z Rosji puki się dało w Polsce pracuje od 2 lat. No i jego słowa potwierdzają to że Władimir nie będzie miał lekko. Rosyjska armia jest wielka ale dziadowska. A Ukraińcy mają już inna armię niż w 2014. Jak usłyszałem jaki problem zachód ma z sankcjami to mnie krew zalała.
Czy jesteśmy bezpieczni?   Raczej tak. Aczkolwiek nie można być pewnym....

510

Odp: ZAGROŻENIA

Wydaję mi się że Anglosasi wpędzili Putina w kozi róg, i jedyną opcją dla niego jest pokazać że nie ma z nim żartów. Może jest coś, albo stało się coś na Ukrainie o czym nie wiemy. Trudno po ostatnich latach uwierzyć którejś ze stron.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

511

Odp: ZAGROŻENIA

wiem jedno jak mnie siłą nie wezmą do woja to wole nauczyć się rosyjskiego niż na ochotnika strzelać do ludzi

Rolnik z powołania:-)

512

Odp: ZAGROŻENIA

Nie miałeś w szkole ruskiego ? U mnie w podstawówce był , do dziś wyrwany w środku nocy ze snu powiem alfabet bez zająknięcia hmm

513

Odp: ZAGROŻENIA

https://www.kawusia.pl/22837,Facet_kiedy_i_dzi

514

Odp: ZAGROŻENIA

Pajej napisał/a:

wiem jedno jak mnie siłą nie wezmą do woja to wole nauczyć się rosyjskiego niż na ochotnika strzelać do ludzi

W kopalni niklu w okolicach Norylska? Wolał bym strzelać. Celnie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

515 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2022-02-25 20:53:14)

Odp: ZAGROŻENIA

a co jak jednak wezma siła do wojska? Nie chcę zgrywać bohatera, bo nim nie jestem i sam bałbym się jak cholera, ale podejście tego typu mnie chyba jeszcze bardziej przeraża.

516

Odp: ZAGROŻENIA

robiłbym jak mój pradziadek w I wojnie światowej. On strzelał w powietrze, żeby nikogo nie zabić. Nie wyobrażam sobie jak można zabić człowieka. Nie mam dzieci, zony to niech mnie zabija i już.
Zmieniając temat to od czasu napadu Putina na Ukrainę to u mnie na Podkarpaciu niemal bez przerwy latają wojskowe myśliwce, Amerykanie patrolują.

Rolnik z powołania:-)

517

Odp: ZAGROŻENIA

Właśnie trochę inaczej myślałbyś jakbyś miał rodzinę. Ja nie wyobrażam sobie jakby ktoś mógł zabić kogoś z moich bliskich.  Nie myślałbym o tym że człowieka zabijam. Widziałem jak wozem opancerzonym specjalnie wjechali w człowieka. Szczęśliwie przeżył, ale rozkazy na pewno nie były takie. Do ludzi to nie można ich zaliczyć.
Obejrz sobie film ''przełęcz ocalonych'' może, tak się przydasz w razie co.

518

Odp: ZAGROŻENIA

pora uzupełnić domową szafę pancerną

E 516 na części
Telefon 695 076 269

519

Odp: ZAGROŻENIA

W pierwszej wojnie głównie w okopach siedzieli... Na normalnej wojnie to trzeba kombinować żeby nie dać się zabić i przeżyć , na bohaterskie czyny z pieśnią na ustach nie ma miejsca, jak ktoś za bardzo wyrywny do przodu to już tam zostanie

520

Odp: ZAGROŻENIA

Laszek czym ją uzupełnisz?